Sayfa 895/983 İlkİlk ... 395795845885893894895896897905945 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 7,153 - 7,160 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1. Ne oldu la pazarlamacı bakteri hesabınız mı bozuldu totoş. Gelisin burda namussuzların her yerde bazarladığı çöp kaadı bazarlayısin ölmüş Dgzte hesabıyla. Ben al-satçıyım ağzınıza tükürem düzenbazlar. La yatacak yeriniz yok size hisse bazarlatmam.

2. La burda zor kardaş doğru yazmış,dava açan başha arkadaş iron yazmış idi dava başlamadı diye.La almayın bu gansızların hissesini mal çıkiler size,eşek olmayın.

3. İlk 1.06dan bir grup mal çıktı sonra 1 liradan bir grup mal çıhtı 95 ten başha grup.
    Son düzenleme : mltya44; 10-04-2019 saat: 15:06.

4.  Alıntı Originally Posted by vevere Yazıyı Oku
    Haklısınız, bilmediğimden değil de dalgınlık tam oldu. 0,36 sent civarı. Bugüne uyarlarsak 2tl civarı, faizini de hesaplarsak 2 lira 15 kuruş gibi. Yani 5 tavan üst üste çekerse olur. Tabi dava kazanılır ki ben bu şansın daha yüksek olduğunu düşünüyorum. Dava açan arkadaşlardan bir bilyalamadık , yakın tarih ama ne zaman.
    mahkeme ile ilgili bilgi alan bi grup posizyon alıyo olabilirmi once 77ye kadar bastılar simdi yukarı taşımaya ugrasıyolar..

5. Daha öncede yazdım.Davayı açan kişilerden biriyim,dava henüz başlamadı bile ve davadan sonra Danıştay süreci var.1.5 yılı rahat var.Bunun dışında dava ile ilgili bilgi yazanlar art niyetli kişilerdir.

6.  Alıntı Originally Posted by Iron-i Yazıyı Oku
    Daha öncede yazdım.Davayı açan kişilerden biriyim,dava henüz başlamadı bile ve davadan sonra Danıştay süreci var.1.5 yılı rahat var.Bunun dışında dava ile ilgili bilgi yazanlar art niyetli kişilerdir.
    Kardes dava nezaman görülecek sen açtıysan bari o bilgiyi ogren bizle paylas

7.  Alıntı Originally Posted by usterme Yazıyı Oku
    Kardes dava nezaman görülecek sen açtıysan bari o bilgiyi ogren bizle paylas
    Birader dava adamlar ne zaman isterse o zaman görülür.Demirören müdahil oldu,tekrar savunmalar yapılacak.Uzun iş.

8. 2 yıl-3 yıl-5 yılda biter dava süreci, seç beğen al.

Sayfa 895/983 İlkİlk ... 395795845885893894895896897905945 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •