Sayfa 685/983 İlkİlk ... 185585635675683684685686687695735785 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 5,473 - 5,480 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1. Bugün için ilginç durum, son 3 aydır sürekli alıcı olan ZİRAAT bugün %36 ile 1 numaralı satıcı pozisyonunda. Yeni bir algı operasyonu mudur_ Kağıdın çoğunluk hissesi Ziraay Yatırımda sonuçta.

2.  Alıntı Originally Posted by zor Yazıyı Oku
    Günaydın Arkadaşlar...
    Pek çok kez şahit olduğum SPK eğer şirkete olumsuz yanıt verecekse süreç baya uzuyor olumlu cevap verecekse normal prosedurde devam edip sonuçlandırıyor. Buna ters örnek teşkil edecek bir duruma tanık oldunuz mu örnek verebilir misiniz? Benim şahit olduklarım Dgzte hurgz birleşmesi için yapılan başvuru çok bekledi olumsuz yanıt aldı, Euro yatırımları Galip O. almak istedi başvurdu çok bekledi olumsuz yanıt aldı, Migros muafiyet istedi başvurdu çok bekledi olumsuz yanıt aldı, Euyo bedelli artırıcam dedi başvurdu çok bekledi olumsuz yanıt aldı gibi...
    Yok mu bu konuda bir cevabı olan?
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

3. Son gelen bilançodan sonra normalde şirket bu anlamsız başvurudan vazgeçmeliydi, ama demekki umudu var ki bekliyor.
    Bugün bülten çıkar mı bilinmez, ama bayram öncesi müspet bir sonuç yatırımcı için iyi moral olur.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

4. Adam 37-38 leri geçirmemeye ahd etmiş gibi doldurmuş. şu anda 1,37 de 700 bin lot görünüyor

5. Spk perşembe akşamı bülten yayınlıyor...o saate kadar baskı devam diyor spek efendi..ama baskı yukarı yönlü olacak bi yerden yukarı çizer insallah da bayram öncesi hepimiz moral buluruz

6. STRATEJI arkadas gayet açıklayıcı bilgi verdi aslinda da sabırla beklemek duser bize de..su saaten sonra olumsuz yorumlar sabrımızı kırar arkadaslar bekleycez el mahkum

7.  Alıntı Originally Posted by exprotrader Yazıyı Oku
    Serbest düşüş başladı! 2 kademe daha düşerse alt kademeler boş, tabana gider!
    Organize g. ö. t 'lük tespit edildi bu nedenle troll listeme girdiniz tebrikler...

imzam linktedir...
    https://justpaste.it/78bvw
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

8.  Alıntı Originally Posted by STRATEJİ Yazıyı Oku
    DEĞERLİ ARKADAŞLAR;

Birlikten kuvvet doğar gerçeğinden hareketle biz bundan sonrasına bakalım ve ne yapacağımıza odaklanalım. Seçeneklerimiz;

1. Güzel bilanço sonrasındaki olası yükseliş ile ben strese dayanam, bu havada bu kadarı yeter deyip satıp kenara çekilmek,

2. Bu bilanço SPK'nın habercisi, ben minimum 1.61'e odaklanırım, 1.61 sonrası süreç uzar, sıkıntı olur, 1.61 bana yeter deyip kenara çekilmek.

3. Ben hedefe kitlenirim, doların 5'in altına düşeceğine inanmıyorum, bu yüzden en az 1.8-2.0 aralığı benim hedefim deyip beklemek.

4. Ben çağrının anlamsızlaştırılacağını düşünüyorum, bu kadar hazırlık, toplananlar ve baskının karşılığı hisse daha yukarılara da gidebilir deyip sonuna kadar beklemek ki en zoru, sabır ve mangal gibi yürek, parasal rahatlığın olması vs vs vs.

Bunlar ihtimaller. Peki olmaz oldu ya, SPK ipe un serdi, uzattı da uzattı veya sırf süreci uzatmak veya başka bir nedenle garabet bir karar verdi. Peki o zaman ne yapabiliriz?

1. Kötü senaryoya göre öngörülü davranıp, önümüzdeki haftadan itibaren, bimer, cimer, spk'yı başvuru yağmuruna tutmak.

2. Bu ayın sonuna kadar SPK'ndan bir ses çıkmadı, o zaman hem basın, hem de yazılı müracaatlara devam.

3. Türkiye'de hukuk var, olmaz ama diyelim ki oldu, SPK muafiyet verdi ya da muafiyetle eşdeğer düşük bir çağrı fiyatı belirledi. Hukuki yollara başvurup sonuna kadar hakkımızı aramak.

3. Diyelim ki EYLÜL ayında da ses çıkmadı. Yasal olarak ne yapabiliriz aşamasına geçmek.

Benim şimdilik aklıma gelen ihtimaller bunlar.
    öne alalım...

imzam linktedir...
    https://justpaste.it/78bvw
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

Sayfa 685/983 İlkİlk ... 185585635675683684685686687695735785 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •