Sayfa 393/983 İlkİlk ... 293343383391392393394395403443493893 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 3,137 - 3,144 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1. Hisse satış fiyatı 1.45 se eğer pazartesi düşüş olucak diye bi şart yok degil mi, sonuçta satıldı prangalarından kurtuldu tabiri caizse el değiştirdi yeni bi sayfa baskı kalkar üzerinden diyebilir miyiz, rakamlar daha mı önemli artık.

2. Doholde şelale olacağını sanmiyorum...endekse endekslenmesini beklerim...tabi burası BIST herşey mumkun

3. Fiyatın geberik çıktığı bir yerde pozitif olmak baya zor ama

genede polyanacılık yaparsak

kottan çıksada çıkmasada herhalükarda çağrı fiyatı oluşacak, spk ya pek güven olmasada geçmiş örneklerinde pek hatırlamıyorum ama spk nın satış fiyatının altında bir çağrı fiyatının çıkacağını pek zannetmiyorum

yani şuanki fiyatlar taban fiyatlar diyebilirmiyiz

daha öncede dediğim gibi satış hikayeleri herzaman kağıtlara yüksek prim kazandırır ki hurgz gibi doğanın şirketi olmaktan kurtulan bir kağıtdayız

zarar eden bir şirket yeni sahipleri ile en erken 2. çeyrekte bilançoda kar çıkmasada zararda azalma bile olsa çok olumlu etki yapar

kısada sıkıntı olsa bile ov de ve uv de hurgz da yepyeni beyaz bir sayfa açıldı

hepimiz için hayırlı olsun inşallah..
    borsada para geçer çakıl taşı değil, kimse tanımadığı kişilerin dedikleriyle al sat tut kararı vermesin ...
    yaptığım tüm tahmin ve yorumlar kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

4. Hayırlısı olsun sn broker...gözlerim tamamen kapalı

5. Eyes wide shut filmi bence bu hisse için çok iddialı kacabilir

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. satış gerçekleşince dohol düşer hürriyet yükselir düşüncemi her ikisi de yükselir olarak revize ediyorum..

7. Bu hisseyi kar ettiği için veya ne bileyim bir iş bağlantısı yaptığı için mi.aldik...ne için aldık...aldığımız sebep.ortada...o halde gözümü kapattım...kimi.kisa düşünür kimi uzun herkesin yatırım prensibi farklidir...düşer çıkar bilmem...kapatırım gözlerimi...

8.  Alıntı Originally Posted by vitocorleone Yazıyı Oku
    Hayırlısı olsun sn broker...gözlerim tamamen kapalı
    vitocorleone hocam o gözler açılmadımı hala
    borsada para geçer çakıl taşı değil, kimse tanımadığı kişilerin dedikleriyle al sat tut kararı vermesin ...
    yaptığım tüm tahmin ve yorumlar kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

Sayfa 393/983 İlkİlk ... 293343383391392393394395403443493893 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •