Sayfa 972/983 İlkİlk ... 472872922962970971972973974982 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 7,769 - 7,776 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1.  Alıntı Originally Posted by ibacc Yazıyı Oku
    Spk bülteninde açık olarak yazılmış 2018 yada fiilen çağrının başlayacağı günün bir önceki iş günündeki döviz alış kurundan hangisi yüksekse o baz alınacaktır diye belirtilmiş. Hangisinin daha yüksek olduğu malum zaten.
    Siz telefonda yatırımcı ilişkileriyle konuşunca bunu sormadınız mı öyle kafana göre 2018 deki kuru baz alamazsın demediniz mi ?
    Hem 2018 den beri elinde tutan diyeceksin hem 2018 kuru diyeceksin yok yaaa...
    SM-M515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Yanlış anlamayinda böyle kelime kelime yazarsaniz kimse ne yazdiginizi anlayamaz.

Baştan söyle yazsaydiniz daha iyi olurdu. "Arkadaşlar yatirimci iliskileri ile görüştüm. Aldığım bilgiye göre çağrı fiyati 2018 de ki usd kuruna göre belirlenecekmis."

Gerçekten öyle bir durum varsa yazık, tek kelimeyle gercekten çok yazik...

SM-M515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Belki hatırlayanınız vardır, PETROL OFİSİNİN kottan çıkış serüveni,tam bir haksızlık ....... örneği idi ama kimse görmedi duymadı.O yüzden şaşırmayın bu olanlara,ilk kez olmuyor.

3. Pay Alım Teklifine Konu Hedef Ortaklığın Unvanı
    Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.
    oda_RealPersonOrLegalEntityWhoMakesTenderOffer|

Pay Alım Teklifinde Bulunan Gerçek/Tüzel Kişi
    Demirören Medya Yatırımları Ticaret A.Ş.
    oda_TenderOfferPriceTry|

Pay Alım Teklifi Fiyatı (TL)
    7,40111 TL
    oda_InvestmentFirmThatWillIintermediateToTenderOff er|

Pay Alım Teklifine Aracılık Edecek Yatırım Kuruluşu
    Ziraat Yatırım Menkul Değerler A.Ş.
    oda_BeginningDateOfTenderOffer|

Pay Alım Teklifi Başlangıç Tarihi
    28/01/2022
    oda_StartingTimeOfTenderOffer|

Başlangıç Saati
    10.00
    oda_EndingDateOfTenderOffer|

Pay Alım Teklifi Bitiş Tarihi
    10/02/2022
    oda_EndingTimeOfTenderOffer|

Bitiş Saati
    17.00

SPK'nın 06.01.2022 tarihli kararına istinaden, 16.8.2018 tarihi itibariyle Hürriyet'te pay sahibi olan yatırımcıların anılan tarihte sahip olduğu paylardan, pay alım teklifi tarihi itibariyle (28.01.2022) portföylerinde tutmaya devam ettikleri kısmı pay alım teklifine konu edilebilecektir.

Yatırım Tavsiyesi Degildir.
    Son düzenleme : Toprak; 27-01-2022 saat: 22:14.

4. Mühim olan şimdi şu 16.8.2018 de elinde bulunduran satıp aldıysada bu durumdan faydalanacakmı benim banka yararlanacak dedi ama tamda emin degil. görecegiz birkaç gün içinde. bu arada kagıt tavanda bekliyenlerde inş kar elde ederler

5.  Alıntı Originally Posted by Toprak Yazıyı Oku
    Mühim olan şimdi şu 16.8.2018 de elinde bulunduran satıp aldıysada bu durumdan faydalanacakmı benim banka yararlanacak dedi ama tamda emin degil. görecegiz birkaç gün içinde. bu arada kagıt tavanda bekliyenlerde inş kar elde ederler

bende sordum halkyatırım a hayır dendi. "portföylerinde tutmaya devam ettikleri" bu kısım bağlayıcı oluyormuş

6. Hisseyi haber öncesi öyle bir düşürdüler ki henüz tavan olmasına sevinemiyoruz.Önümüzdeki hafta 2.50 lere doğru yol alırsa belki biraz sevinebiliriz.Bu kadar bekledikten sonra ancak o rakamlar kurtarır.

7. Ben çağrıdan faydalanamayan gurupta yer alıyorum.Beklentim çağrı olayı sonrası satış ile ilgili durumlar oluşmasıdır.
    Ali Mahir BAŞARIR a hukuksuzluk ve çağrı oyunu ile ilgili şikayetimide yazdım.O da geçenlerde konu ile ilgili SPK yı dava edeceğini belirtti.Takipsizlik kararı alınsa bile dosya bu hükümet sonrası için beklemede kalacak dedi.
    Ülke de adalet ve hukuk öyle bir rafa kalkmış durumda ki olacak olanları tahmin etmek imkansız.

Normal şartlarda 5 yıl dahi beklemem gerekse bekler hakkım olanı almadan gitmezdim.Ama artık öyle bir cumhuriyet de değiliz.

Satış olayının da handikapı şu ki alacak olan kişi veya kurumun ederinde alacağını nerden bilebiliriz ki.İkili pazarlıkta 10 a anlaşırlar.Kamuya 3 diye lanse ederler.Kalan tutarı açıktan mahsuplaşırlar.Bizde ne ali cengiz dönüyor diye anlamaya çalışırız.

Velhasıl kelam orman kanunları var artık bir süre.Kim kimi tutarsa...

Sayfa 972/983 İlkİlk ... 472872922962970971972973974982 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •