Sayfa 943/983 İlkİlk ... 443843893933941942943944945953 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 7,537 - 7,544 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1. Uzun uzun yılların ardından hurgz kara geçti.. Konsolide de son tarih 9 haziran.. Konsolide daha ıyı gelır malum ve tam da bız 9 haziranda normal işleme geçiyoruz.. Hayırlı uğurlu olur inşallah...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2. Tahta ayın 9 da normal işleme geceçek 6 aydır işlem yapamıyorlar, hısse uyumaya devam ediyor uyumayı bırak horluyor ...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

3. Bu SPK ne yaptığını zannediyor kimi koruyor. Suç işleyen birileri varsa onları cezalandırsin. Kağıda ceza vermek nedir, ky nin günahı nedir. 10 larca tiriviri hisse tavan tavan giderken nerede bu yaratıklar. Allahinizdan bulun

Mi MIX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Yazan da yok
    .bittik mi ki

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Abi ne bu ceza bu hissede birseymi var boyle ne cezasi bu anlayamadim

7. Bu endekste bu fiyata hurgz olmaz ama olduruyorlar...

Sayfa 943/983 İlkİlk ... 443843893933941942943944945953 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •