Sayfa 303/983 İlkİlk ... 203253293301302303304305313353403803 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 2,417 - 2,424 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1. haa harbiden belki çanağı tamamlıcaktı hazır fiyatı da tavana kitlemişken . fakat tahta işleme açıldıktan sonra çok meraklı zıpladıysa spek te doğal olarak frene basmış olabilir . ne olmuşsa olmuş teoriler beni ilgilendirmiyor fakat bu şekil bunun tamamlayacağı bi çanak yok onu söyleyebilirim arkadaşlar
    yaturecün emmmeee tavsüye etmeyecün

2. 3 günde nerden baksan bi taban fiyatı yaptı .doğal olarak bunun yarın bi tepki yükselişi olur ( olmayabilir de fakat genel olarak oluyor )sonra gene zınk aşa gidebilir 1.38 desteği kırılırsa yükselişin başladığı yerde boşluklarda işlem olur .oda yataya sarıp yok rk haberleri yok kredi haberleri vs ile yön arama çabasına girer .

yukarı yönlü agresiff ataklar için 1.62 nin hacimli geçilmesi gerekiyor . tamamen kendi düşüncem beni bağlar o da şu = bu ihtimal çok çok zayıf bu gün ve haftalarda

3. O zaman burada isin ne cesur 555 git baska yerde yaz ben canagin 2.36 da tamamlayacagina inaniyorum.milleti korkutuyorsun amacin daha alttan mi almak ya hisse yukari cikarsa zarari karsilar misin.bugune kadar fetonun ve hukumetin baskisi altinda olan kagit su satis islemiyle rahatlamis oldu.zaten aydin doganin aciklamalarini okusaydiniz anlardiniz.adam bana 2 milyar dolar ceza yazdilar diyor.bence hissenin onu acik zaten satisdan sonra haber akisida hizlanir.ytd.bu kadarda kagidi kotulemek kimseye yarar saglamaz.tabi spek adamiysaniz

4.  Alıntı Originally Posted by Fantom677 Yazıyı Oku
    O zaman burada isin ne cesur 555 git baska yerde yaz ben canagin 2.36 da tamamlayacagina inaniyorum.milleti korkutuyorsun amacin daha alttan mi almak ya hisse yukari cikarsa zarari karsilar misin.bugune kadar fetonun ve hukumetin baskisi altinda olan kagit su satis islemiyle rahatlamis oldu.zaten aydin doganin aciklamalarini okusaydiniz anlardiniz.adam bana 2 milyar dolar ceza yazdilar diyor.bence hissenin onu acik zaten satisdan sonra haber akisida hizlanir.ytd.bu kadarda kagidi kotulemek kimseye yarar saglamaz.tabi spek adamiysaniz
    allaha şükür kimsenin adamı değilim . aşağıda alıcıyım tabiyki ( fiyat yazmıyorum ki manipüle etmeyelim olayı ) herkes in düşüncesini paylaştığı bi platform değil mi burası ? doğru fiyattan mala girmeyi bekliyorum . haa sen 2.36 yı kısa zamanda tamamlar dersen gir kardeşim o zaman burdalardan mala madem tamamlıcak ya . sana buralardaki her fiyat uyar . alsana hadi ?? burda yazarsın ama almazsın . DİMİ .!!!

5. ilk etapta 2.36 var sonra gelsin 5 lira diyenler buyursun alsın kadeşim serbest piyasa isteiğin zaman alır satarsın herkeşin kendi parası . bu kadar basit . sen yukarı oynuyosun alıyosun hisse . ben aşağı oynuyorum bekliyorum . bu piyasa zaten böyle oluşuyor . alanlar ve satalar . sen yukarı gidecek diyince yok baskı kalkmış yok vergi cezaları yok zarar ediyo gibi saçma sapan bahanelerle sorun yok ( bi kağıdın manipülatörü bi kağıdı nereye isterse götürür habr maber yok öyle bişey . ben sana kürekle kağıt gösteririm ana sermayesinin yarısı kadar zarar açıklamış şirket fakat fiyat 20 li ra 30 lira ) ben aşaı gidebilir aşağıda alıcıyım deyince sıkıntı mı oluyor anlamadım giti

6. bu tahtada hekeşe yüksekten malı çaktılar kardeşim işin olayı bu . şimdi onları geri alana kadar daha da aşa basıcaklar .aşa bastıkça meraklılar zıplıcak .sıpladıkça spek daha da aşa bascak . bu kadar basit bu olay . ha nereye kadar basar basmaz kimse bilemez onu . böyle tahta mahta yükselmez . bu başka bişey kardeşim .papaz ettin beni akşam akşam aa

7.  Alıntı Originally Posted by berkayc Yazıyı Oku
    Günlük işlemler. Bu işlemlere bakarak kimse bir şey çıkarmataz da herkes merak eder yine.

Ayrıca her zamanki gibi ky 1.70 lerden % 40 yapmış kağıda dalmış zengin olcam havası ile tabiki bunlar dökülmeden kağıt gitmez.

İki gün önce burda kimse yoktu. Şimdi ky dolmuş..
    2 gun onceki alan- satan bakarsaniz
    Metro 5400 mil. lot almis maliyet 1,56
    ICBC 5400 mil satmis nalitet1,645
    Bu gun takaslarda ne oldu SPEK. sifirladi
    500 tl para kazandi adam aciga satti 0.10 kurus altindan yerine koydu mali..

8. sonuç olarak orta ve uzun vadede güzel yerlere geleceğine dair hem fikir olduğunuzu düşünüyorum.şirket uzun süreden sonra kar açıklayacağı esnada rusya da fabrika kapattığından son olarak zarar açıkladı bundan sonra bilançoları artı geleceğini düşünüyorum her artıya olumlu tepki de beklememek lazım kanaatimce teknik analize bakıp kısa vadede kavga etmek kimseye yarar sağlamaz herkesin risk anlayışı farklıdır. 1.12 den 0.98 e kadar alım yapmış birisi olarak yazıyorum bunları..hedef fiyatım 1.35 di lakin şuan 2 lere gelirmi ümidiyle 3-6 ay beklerim.borsada acemiyim bu arada..

Sayfa 303/983 İlkİlk ... 203253293301302303304305313353403803 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •