Sayfa 204/983 İlkİlk ... 104154194202203204205206214254304704 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 1,625 - 1,632 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1.  Alıntı Originally Posted by derinlikler Yazıyı Oku
    KAP *** HÜRRİYET GAZETECİLİK VE MATBAACILIK A.Ş. *** HURGZ *** Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yurtdışı Bağlı Ortaklık Faaliyetlerinin Durdurulması Hakkında

Özel Durum Açıklaması (Genel)
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi? : Evet (Yes)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? : Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi : 24.07.2017 - 22.09.2017 - 22.11.2017 - 19.01.2018
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? : Hayır (No)
    Bildirim İçeriği
    Açıklamalar
    Açıklama
    Daha önce Kamuyu Aydınlatma Platformu ("KAP")'nda yeralan ÖzelDurum Açıklamalarımız vasıtasıyla' sermayesinde %100
    oranında paysahibi olduğumuz doğrudan bağlı ortaklığımız Hollanda'da mukim Hurriyet InvestB.V.'nin, sermayesinde %97,29
    oranında pay sahibi olduğuJersey'de mukim TraderMedia East Ltd. ("TME")'nin dolaylı bağlı ortaklığı Rusya'da mukim
    ProntoMedia Holding Yönetim Kurulu'nun 22.11.2017tarihli Kararı ile' faaliyet gösterilen pazarlardaki rekabetin
    yoğunluğu ve operasyonel performansın istenen seviyede olmaması nedenleriyle bünyesindefaaliyet gösteren dijital
    platformların faaliyetlerinin durdurulmasına karar verildiğini kamuya duyurulmuştu.Sözkonusu faaliyetlerin
    durdurulmasının,finansal tablolarımızüzerindeki kesinetkileri hakkında bilgiler, en son kamuya açıklanan
    01.01.2017-31.12.2017 hesap dönemine ait yıllık finansal raporumuz ve ilgili dipnotlarında detaylı olarak
    açıklanmıştır.Bugün itibariyle söz konusu süreçte kamuya açıklama yapılmasınıgerektiren herhangi bir yeni gelişme
    bulunmamaktadır.Süreçle ilgili ayrıca özel durum açıklaması yapılmasını gerektirecek birgelişme olması halinde ilgili
    mevzuat hükümlerine uygun olarak kamuoyu bilgilendirilecektir.İşbu açıklama, bu konu ile ilgili olarak Sermaye Piyasası
    Kurulu(SPK)'nunÖzel Durumlar Tebliği'nin (II-15.1) 23. maddesinin 7. fıkrası gereğince bilgilendirme amacıyla yapılan
    son ve nihai açıklamadır. Yukarıda bahsedildiği üzere gerekli bilgiler finansal raporumuzda ve ilgili dipnotlarında yer
    aldığından,bu kapsamda başkaca güncelleme açıklaması yapılmayacaktır.

-KAP-
    SATIŞ'dan bahsetmiyor bu haber?
    Bu marş böyle söylenmezdi ,Gönül böyle gücenmezdi.
    Sevda böyle tükenmezdi ,Bir ki üç dört, bir ki üç dört.

2. Bende anlamadım satıldı diye çarşaf çarşaf haber yapıldı ama açıklama yok bilen arkadaşlar yorum yaparsa sevinirirn

3. Bugün haber cnn turk ve blomberde dogan medys grubunun demirorene satisinda anlasma yapidldi diye fos olacagini dusunmuyorum bütün grup tavan yapti

Teknik, geleceğin habercisidir

Alıntı Originally Posted by KIRIMLI Yazıyı Oku
    Formasyon, yaklaşıyor. 1,13 üzerini görürsem portföyü arttırırım.

Benim yaradılışımda bir fevkalâdelik varsa, o da Türk olarak dünyaya gelmemdir. - Mustafa Kemal ATATÜRK

0,78 pd/dd olan dgzte ve amiral gemisi hurgz haber doğruysa gidişte başı çekeceğe benziyorlar..Diğerleri suni yükseliş olur...Yatırım tavsiyesi değildir...

6. Yaklaşık 1 ay önce analizini yapıp takibime aldığım hisseyi, geçen Cuma yüklü bir miktar da orta ve uzun vade (sadece 2nci ve 4ncü düzeltme dalgalarında kısa vade al-sat yaparak) olarak almıştım. Bugün ortaya çıkan durum ve hisse fiyatı benim hisse taşıma prensip ve tekniğime uymadığı için yarın seans açılışı bugünkü kapanış fiyatının altından ya da üzerinden ilk gördüğüm fiyattan vereceğim. Dolayısıyla yaptığım analizin hiçbir değeri ve doğruluk payı kalmamıştır. Bugün ki seansı takip etmiş olsaydım bugün verirdim.
    SYG.

7. Bu satış işi gerçekti ama aydın doğan gelen tepkileri tartıyor şuanda. Başta TÜSİAD olmak üzere Atatürkçü ve laik bir kesimden muazzam tepkiler var bence. Bakalım son kararı nasıl olacak!?

8.  Alıntı Originally Posted by EmilGudea Yazıyı Oku
    Yaklaşık 1 ay önce analizini yapıp takibime aldığım hisseyi, geçen Cuma yüklü bir miktar da orta ve uzun vade (sadece 2nci ve 4ncü düzeltme dalgalarında kısa vade al-sat yaparak) olarak almıştım. Bugün ortaya çıkan durum ve hisse fiyatı benim hisse taşıma prensip ve tekniğime uymadığı için yarın seans açılışı bugünkü kapanış fiyatının altından ya da üzerinden ilk gördüğüm fiyattan vereceğim. Dolayısıyla yaptığım analizin hiçbir değeri ve doğruluk payı kalmamıştır. Bugün ki seansı takip etmiş olsaydım bugün verirdim.
    SYG.
    Üstad ne demek istediğini tam olarak anlayamadım.
    Biraz açabilir misin?
    Bugün imkanın olsaydı bir daha almamak üzere tavandan satacağını söyledin doğru mudur?

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 204/983 İlkİlk ... 104154194202203204205206214254304704 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •