Sayfa 791/983 İlkİlk ... 291691741781789790791792793801841891 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 6,321 - 6,328 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1.  Alıntı Originally Posted by vespacrabo Yazıyı Oku
    17 Ağustosta 27 m lot
    14 Eylülde 17 m lot varmış. 14 Ağustosta 11 m sattı. Başkasından virman gelmezse 3 m kaldi

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Teşekkürler

WAS-LX1A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Buralar güzelleşmiş sakinlik iyidir

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by realist123 Yazıyı Oku
    Buralar güzelleşmiş sakinlik iyidir

Okadar Dayak yediler
    artik parlak gelecege bakiyorlar nezaman gelecekse....

4. o tarihlerde elinde bulunduranlar da bireysel olarak hukuken bir girişimde bulunmasalar bile sizin girişimlerinizin olumlu sonuçlanması halinde faydalanabilecekler mi?yoksa faydalanmak için zamanaşımına uğramamak adına yapması gereken bir girişim var mı?tşk ederim..

***HURGZ*** HÜRRİYET GAZETECİLİK VE MATBAACILIK A.Ş.( Kurumsal Yönetim İlkelerine Uyum Derecelendirmesi

***HURGZ*** HÜRRİYET GAZETECİLİK VE MATBAACILIK A.Ş.( Kurumsal Yönetim İlkelerine Uyum Derecelendirmesi )

İlgili Şirketler []
    İlgili Fonlar []
    Türkçe
    Kurumsal Yönetim İlkelerine Uyum Derecelendirmesi

Bildirim İçeriği

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    -
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)
    Derecelendirme Kuruluşu Unvanı
    SAHA Kurumsal Yönetim ve Kredi Derecelendirme Hizmetleri A.Ş.
    Sözleşme Geçerlilik Başlangıç Tarihi
    15/08/2018
    Sözleşme Geçerlilik Bitiş Tarihi
    15/08/2019
    Not Geçerlilik Başlangıç Tarihi
    19/09/2018
    Açıklama

Türkiye'de Sermaye Piyasası Kurulu ("SPK")'nun konuya ilişkin düzenleme ve kararlarına uygun olarak derecelendirme yapmak üzere faaliyet izni bulunan SAHA Kurumsal Yönetim ve Kredi Derecelendirme Hizmetleri A.Ş., kurumsal yönetim derecelendirme notumuzu 10 üzerinden 9,27 (92.67) olarak güncellemiştir. SPK'nın konuya ilişkin İlke Kararı çerçevesinde, nihai derecelendirme notu dört alt kategorinin farklı şekilde ağırlıklandırılması ile belirlenmektedir. Kurumsal Yönetim Derecelendirme Raporu'na Şirketimiz'in www.hurriyetkurumsal.com adresindeki internet sitesinden ulaşılması mümkündür. Saygılarımızla,
    Pay Sahipleri Kamuyu Aydınlatma ve Şeffaflık Menfaat Sahipleri Yönetim Kurulu Kurumsal Yönetim İlkelerine Uyum Derecelendirme Notu
    Kurumsal Yönetim Uyum Derecelendirme Notu

Ağırlık
    % 25 % 25 % 15 % 35 % 100
    Alınan Not
    90,74 96,87 93,92 90,5 92,67

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/708580

BIST

(19/09/2018 - 15:57:01)

6.  Alıntı Originally Posted by blnt Yazıyı Oku
    o tarihlerde elinde bulunduranlar da bireysel olarak hukuken bir girişimde bulunmasalar bile sizin girişimlerinizin olumlu sonuçlanması halinde faydalanabilecekler mi?yoksa faydalanmak için zamanaşımına uğramamak adına yapması gereken bir girişim var mı?tşk ederim..
    Mahkeme çağrı kararı alırsa her tarihte lotu olanlar faydalanır. Tazminat kararı çıkarsa çağrı muafiyeti kararından önce almış olanlar faydalanır. Bir ihtimal sadece mahkemede imzası olanlar faydalanır diyeceğim ama bu hukuksuz olur.

7. Verin mahkemeye bimer, cimer, basına ve meclise kadar taşıyalım rezil edelim bu dolandırıcıları

8. 10.9.2018 gününden beri düşüyor o gün takasa bakınca finas yatırımın alışlarından sonra vermeye devam ettiler bana kalırsa malı kusturmak için baskı yapıyorlar yoksa şimdiye kadar çoktan giderdi finas o günden beri tahtada yok . bekleyip göreceyiz.

Sayfa 791/983 İlkİlk ... 291691741781789790791792793801841891 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •