Sayfa 929/983 İlkİlk ... 429829879919927928929930931939979 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 7,425 - 7,432 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1. Beni şuan ne brut takas nede şirketin karlılıgı çok ilgilendiriyor ben mart ortasına kadar bir haber bekliyorum eger haber düşerse ne brüt takas takar nede karlılık...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

2. Sanırım şirketin el değiştirmesi ile alakalı olmalı beklenen bır haber ama bence yasaklar bitmeden o haber de gelmez...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3. mynet deki yorumlarda çağrı yapılması ile ilgili bir hukuk davasından bahsediliyor bu konuyu bilen arkadaşlar detay paylaşabilir mi acaba.
    teşekkürler

4.  Alıntı Originally Posted by redblood Yazıyı Oku
    mynet deki yorumlarda çağrı yapılması ile ilgili bir hukuk davasından bahsediliyor bu konuyu bilen arkadaşlar detay paylaşabilir mi acaba.
    Teşekkürler
    eski bir haber degilmi o...

5.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    eski bir haber degilmi o...
    Haberi bilmiyorum dünkü yorumlar da bahsediliyor..

Lenovo P2a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by redblood Yazıyı Oku
    Haberi bilmiyorum dünkü yorumlar da bahsediliyor..

Lenovo P2a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    HÜRRÜYEİ İLK ALIRKEN O muhabbetler vardı şimdi yeni varmı bilmiyorum..

7. Dogandan tüpcüye geçtiginde çagrı olmadıysa evet öyle bi zorunluk var ..ama yaparlarmı mecül ..maynette yanlış yazmış o arkadaş çagrı muafiyet demiş ..muaf deyil zorunlulugu yazması gerekiyodu ...ytd

8. Çağrı falan yok arkadaşlar.. ne çağrısı.. Spk Hürriyet için çağrı muafiyet talebine onay vermişti... o defter kapandı...

Beklenen haber satış haberi.. Demirören grubu Oyak ile görüşüyor. Ama medya kısmı değil.. Milangaz'ı almak için görüşmeler var diye geçen bloomberg'de haber çıkmıştı.. Satış gerçekleşirse Hisseyi ne kadar etkiler bu durum hep birlikte göreceğiz..

Sayfa 929/983 İlkİlk ... 429829879919927928929930931939979 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •