Sayfa 788/983 İlkİlk ... 288688738778786787788789790798838888 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 6,297 - 6,304 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1. Namussuz ******** herifler kan emici köpekler. Vakıf taki mal doğan ın galiba; bitene kadar gün yüzü yok. Oç. Ler

Alıntı Originally Posted by kar Yazıyı Oku
    dgzete %9 yaptı gene,bugun.Biz yanlış hisse almısız.
    Bugunde %20 gitti.Biz ne gunah isledik ?Niye bize gecti butun zarar?

SM-G955F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Akıl,adama sermayedir.

3. Vakıftaki kim arkadaşlar 12 milyon sattı bir ayda. Bu pis oyunu artık midemi bulandırıyor. Sırf demirören zarar etmesin diye yapılan bu aşağılık oyun artık devlete hükümete güveni bitirmiştir. Bu adi oyundan kurtulur kurtulmaz Türk borsasında tek işlem yapmam.

4.  Alıntı Originally Posted by Gueno_33 Yazıyı Oku
    Vakıftaki kim arkadaşlar 12 milyon sattı bir ayda. Bu pis oyunu artık midemi bulandırıyor. Sırf demirören zarar etmesin diye yapılan bu aşağılık oyun artık devlete hükümete güveni bitirmiştir. Bu adi oyundan kurtulur kurtulmaz Türk borsasında tek işlem yapmam.
    Allah hepsinin belasını versin

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Bitince de durmaz ki...bu seferde alıcı konumuna geçer...kime satıyorsa o bu sefer ona ucuzdan satar...baskılama yapıyorlar...1 altını bekliyom ortalama düşürmek için...oraya da getirmiyor...adam bu işi biliyor...vahşi kapitalizm dedikleri bu işte...

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ateşteki ağaç menem, dönüp duran şu taş menem,
    Bak şu ateş yalımına, ben bu yanana sığmazam...

6. Sn strateji ; davalar ne zaman başlar bi bilginiz var mı?? Bu hırsızlara karşı acaba spk önünde grev vs yapabilir miyiz? Hakkımızı bu lanetlerden nasıl temin ederiz. Parası umrumda değil ama kimse benim alınteri mi çalamaz.burunlarından getirmek istiyorum.

7. 99 zada verdi

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Bunu ucuza toplamak dertlerı .Başka ne olabılır ki?hurgz aşagı ,dgzte yukarı
    Akıl,adama sermayedir.

Sayfa 788/983 İlkİlk ... 288688738778786787788789790798838888 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •