Sayfa 713/983 İlkİlk ... 213613663703711712713714715723763813 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 5,697 - 5,704 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1. [email protected] mailim.dava sürecine katılacak ve hukuk bürosu ile görüsen arkadaşlar yazabilir

2. Arkadaşlar yarın spk ya başvuru yapıp gerekçeli kararı varsa muafiyet raporunu kamuyla paylaşmasını talep edelim lütfen herkes başvursun

E5303 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

3. Talep edeceğimiz dolar kuru muhtemelen şirket devri günü sonrası 45 gün artı 6 gün içindede çağrı yapması gerekiyordu.

4. Öncelikle bu kararı alanları Allah’a havale ediyorum , haklı bir nedene dayanmadan bu kararı alıp bu kadar insanın hakkına girenlerin ve ahını alanların iki yakası bir araya gelmesin.. Allah büyüktür mutlaka bir yerlerinden çıkacaktır..

İkinci olarakta evet beklenen karar gelmedi 2,10 2,20 çağrı fiyatları hayal oldu ancak hissenin fiyatı zaten ucuz bu muhabbet olmasada 1,40 değil bu hissenin değeri.. 1’e gidecek hali yok maksimum 1,25 civarlarına geri gelebilir diye düşünüyorum , pozitif beklenti oluşmadı ancak negatif bir durumda yok ortada çağrı icin giren ve bekleyenlerin ilk gün telaşı olacaktır bir süre sonra normale dönecektir hisse.. He yarın eğer stabil kalırsada lanet olsun diyip çıkan da çok olacaktır buda sürpriz hareketlere gebe hale getirebilir hisseyi..

Düşük bir ihtimalde şunu düşünüyorum, muafiyetin kabul olması yani patronun istediğinin olması ile birlikte yarın negatif yerine pozitif yansıyabilir mi hisseye.. Yani çağrı olacakmış gibi bir pozitiflif olmaz tabi ki ama sonuçta patronun istediği oldu bu kadar tepkinin üzerine birde hisseyi cokertmeme secenegine gider mi diye düşünüyorum, biraz fazla iyimser bir beklenti farkındayım ama en azından insallah böyle olur diyelim..

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by BJKARTAL Yazıyı Oku
    Sn.ERHAN11,
    Sizin satışınızdan bize ne? Çok güzel matematiksel eşit(siz)likler kurmuşsunuz kendinizce, satış fiyatınızı ve kaç lot sattığınızı da söyleseydiniz keşke
    Konu benim satışım değildi .Kendimi örnek göstererek , aklımın erdiği , dilimin döndüğü kadarıyla bilgilerimi paylaşmak istemiştim .Siz farklı anlamışsınız .Keşke benim anlatmak istediğim gibi anlaşılsaydı.Sorduğunuz için söylüyorum. Satış fitatım 1.40 tl ortalama idi. 100.000 lot satmıştım. Ama bu günkü fiyatı da beğenerek portföydeki hurgz ların tamamına yakınını sattım .

6. 4.7-4.8 civarı dolar kuru yapıyor. 1.70-1.73 arası lot başına artı faiz.

7.  Alıntı Originally Posted by Iron-i Yazıyı Oku
    4.7-4.8 civarı dolar kuru yapıyor. 1.70-1.73 arası lot başına artı faiz.
    Sonuçta ederinin çok altında .

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Fazla iyimsersiniz Walter White kardeşim, tek başıma da olsa gerekli dökümanları hazırlayıp hukuksal süreçte yer alacağım.Kağıdın ne olacağı belli değil.

Sayfa 713/983 İlkİlk ... 213613663703711712713714715723763813 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •