Sayfa 732/983 İlkİlk ... 232632682722730731732733734742782832 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 5,849 - 5,856 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1. Benim gördüğüm 21.343.584alış 11.093.228satış ytd.

2. Satış daha ne kadar kaldı elinde spk nın. Bi alış satışa başlasa millette kitlediler iki günde. Ytd

3. muafiyet esnasında defalarca bimer cimer spk ya şikayet talebinde bulunmuştuk. herkese klasik aynı cevabı gönderip durdular. ben yinede mahkemede delil olması için muafiyet gerekçesini spk dan talep kaydı açtım. 1 ay içerisinde dönmek zorundalar. demirören resmen hükümete yakın olduğu için kanunu çiğneyip küçük yatırımcıları mağdur etmişlerdir. geçen hafta Başbakanın yanında fotoğraf çektirip kamu oyuna paylaşmalarından kıllanmıştım. ama adalet kanun neyse uygularlar diye burada bekledik. Türkiye de kanun işlemediğini açık ve net bugün şahit olduk. Haram zıkkım olsun. Demirören de bu kararı verenlerin de günahları boynuna. mahkeme için birlik olup avukat tutup vermeye bende varım. ama mahkeme de hükümete yakın olduklarından dolayı senelerce bu davayı uzatıp dururlar. Bence o yüzden en etkili olabilecek yöntem hep birlikte mualefet medya gruplarına bu şikayetlerimizi iletmemiz olacaktır. sosyal medya da ne kadar bu adaletsizlik haber olursa spk geri adım atmak zorunda kalabilir. yoksa mahkemeden de farklı karar çıkacağını sanmıyorum üstüne senelerce bekletecekler. bugünden itibaren bu formda yer alan herkes hızlıca muhalefet yayın organlarına şikayetlerimizi iletelim

4. Arkadaşlar naçizane yorumum grafiğe göre 1,12 tutmazsa 1,07 o da tutmazsa 0,98 den döneceği yönünde...
    0,98 i kırarsa aşağı zaten el fatiha...
    Trend desteği 1,12 bakalım hayırlısı...
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

5. Arkadaşlar iyi bakın bugün devletin bir kurumu gerekçe bile göstermeyecek pişkinlikle cebinizdeki paranın % 20 sini çarpmalarına teşne oldu, çanak tuttu. Bu günü unutmayın, Bu ülkede adalet olmadığını unutmayun. Bu arada kağıtta beklenti meklenti kalmadı. birilerinin bu kağıdı alması için bir sebep yok. Umarım spk üyelerinin Çoluk çocuğundan çıkar .

6. Bende türkiye.gov.tr üzerinden e-devlet aracılığıyla şikayetimi yaptım.. Bir şey çıkmaz ama elinden gelen herkes şikayetini yapsın en azından görülsün.. Bu adice işte sebep olan Allaha havale ediyorum, kul hakkının affı yoktur. Açıkçası ben bilançoya kadar şüpheli görüyordum hissenin yaptığı hareketlerden ancak bilançoyu gördükten sonra kesin ikna oldum çünkü firmanın maddi zorluk içinde olması gibi bir durum yok.. Adamlar bilançoyu erken göndererek son şüphe edenlerinde şüphelerini yok ettiler.. Tam şebeke halinde çalıştılar..

7. sabah piyasa açılmadan gösterge tahviller %27.75 seviyesindeydi, şimdi %24.61 olumş. Ama halen borsaya alıcı gelmiyor! HURGZ de 7 milyon lot satıcı beliyor an itibariyle.

8. Spk kararı değişir mi bahtsız ortaklar

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 732/983 İlkİlk ... 232632682722730731732733734742782832 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •