Sayfa 101/230 İlkİlk ... 519199100101102103111151201 ... SonSon
Arama sonucu : 1839 madde; 801 - 808 arası.

Konu: XU100'de Anatrendler

1.  Alıntı Originally Posted by altnygt Yazıyı Oku
    sizin eliotisyen olduğunuzdan ben gerçekten ciddi şüphelenmeye başladım...ikii tepe boyun çizgisi 23300 sert bir şekilde kırılmış ve çok net bir 3.3 dalgası ilerlerken dow jones endeksinde nasıl dip görüldü diyebiliyorsunuz???insan gerçekten hayret ediyor.

Dostum 3.3 bittiyse (ki bitti 3.4 bile bitiyo) gerisi dip oluşumu diyebiliriz. 3.5 bence başarısız olur üçgen 4 gelir 5 allah kerim...

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by altnygt Yazıyı Oku
    sizin eliotisyen olduğunuzdan ben gerçekten ciddi şüphelenmeye başladım...ikii tepe boyun çizgisi 23300 sert bir şekilde kırılmış ve çok net bir 3.3 dalgası ilerlerken dow jones endeksinde nasıl dip görüldü diyebiliyorsunuz???insan gerçekten hayret ediyor.

Bu sayımın doğruluğuna inancınız ne kadar net ve kesin.. Aslında bende Sayın devirin robot olduğuna inanıyorum.. malum algoritmalar, makinalar, robotlar dünyası..sanal dünya her şey beklenir..
    *** COMANDANTE ***

3.  Alıntı Originally Posted by DEVİR Yazıyı Oku
    Aklıma geldikçe yazıyorum. ABD borsalarının momentum osilatörleri günlük/haftalık/aylık tüm orta/uzun vadelerde fiyatlarla net uyumsuzluk gösteriyor. Normal şartlarda bu bir geri dönüş sinyali. Dow ve TNX eş zamanlı çakılamayacağına göre bu teknik çelişki nasıl açıklanabilir ?

Benim senaryoma göre herkes sırasını bekler. 10 yıllıklar bir süre hızlı yükselip overprize olur. Bu esnada borsa yatay ya da hafif eksi devam eder. Biz ilk dayağı buradan yeriz. Peşinden borsalara satış gelir, 10 yıllıklar yeniden 3-3.2 aralığına döner. Dow %10-15 düşerse bir dayak da buradan yeriz.
    --
    İşte bunlar oluyor...

4. Böyle bir hızlı yassı ile 89300 de düzeltme bitmiş olabilir mi? Şu an 3.1.2 de olabilir miyiz? Hadi artık biraz boğa sayımı çalışalım. Ayı sayımları her tarafta mevcut buranın bi farkı olsun.2018-12-30%2012.31.38.jpg

5.  Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Kim demis bitti diye daha yeni basladi 2019 da dow 18 bin altina duser
    Oyle 2 3 gunluk ayi piyasasi mi olur
    Kim demisti bitti diye ?

6. devirin beklediği dip geldimi acaba

7.  Alıntı Originally Posted by Feridun_Bitir Yazıyı Oku
    Böyle bir hızlı yassı ile 89300 de düzeltme bitmiş olabilir mi? Şu an 3.1.2 de olabilir miyiz? Hadi artık biraz boğa sayımı çalışalım. Ayı sayımları her tarafta mevcut buranın bi farkı olsun.2018-12-30%2012.31.38.jpg

boğa sayımında bile son kez düşüş olması gerekiyor , yada son düşüş oldu dediğimiz anda global piyasalar çöker möker ayıların güçlenmesi gerçekleşiverir vs..vs...

kritik zamanlar

ama bu akşam fed başkanı konuşacakmış

piyasalar birden coşabilirde, herhangibir coşku başlangıcında bist nasibini alır bence

ABD de sıkıntılar abartılıyormu? enflasyon ne olacak? haftaya enflasyon verside önemli,

bu arada fonlar teknoloji hisselerine erken daldılar, malum apple Uzakdoğu ile rekabet edemeyecek durumda artık, bir zamanlar Nokia vardı, tıpkı onun gibi bir zamanlar apple vardı diye anılara bakıcaz bundan kaçış yok,

ama zaman geldi ve apple ın pabucunu dama atan ilk kokuyu alan yine finans sektörümü oldu göreceğiz, teknoloji hisselerinin sonu çabuk geliyor bunu kabul etmek lazım, yinede zamanlamayı tutturmak ky nin harcı değil, yazdıklarım kimseye yatırım tavsiyesi değildir.

8. endeksin 84600 ün biraz üstünde dip yapma ihtimali var...

Sayfa 101/230 İlkİlk ... 519199100101102103111151201 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •