Sayfa 104/230 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204 ... SonSon
Arama sonucu : 1839 madde; 825 - 832 arası.

Konu: XU100'de Anatrendler

1.  Alıntı Originally Posted by DEVİR Yazıyı Oku
    Dow iyi bir haberle 24000'e yakın yerlerden aşağı dönebilir. Düşüşün bittiği anonsumdan sonra 2 haftada 2000 puandan fazla aldı. 1000 puanın üzerinde bir geri çekilmenin bizi nereye kadar çekeceğini de bekleyip görmek istiyorum.
    --
    24000'i gördü, izleyelim...

yatırım tavsiyesi değildir, olamaz
    Burada yer alan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Yatırımcının mali durumuna veya risk ve getiri tercihlerine uygun olmayabilir.

2.  Alıntı Originally Posted by Feridun_Bitir Yazıyı Oku
    Ufaktan ED görüntüsü oluşmaya başladı gibi?

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    C.3 itkiselleşemesin ED şeklinde bir C ile bu eziyet bitsin.IMG-20190113-WA0000.jpg

3.  Alıntı Originally Posted by altnygt Yazıyı Oku
    sizin eliotisyen olduğunuzdan ben gerçekten ciddi şüphelenmeye başladım...ikii tepe boyun çizgisi 23300 sert bir şekilde kırılmış ve çok net bir 3.3 dalgası ilerlerken dow jones endeksinde nasıl dip görüldü diyebiliyorsunuz???insan gerçekten hayret ediyor.

sayın altnygt sizin extend 3 ün 4 ü SP de örtme yapmış tom da 22 pivan kalmış örtmeye sayım hala gecerli mi..?
    *** COMANDANTE ***

4. Merkez bankasının faiz kararında değişikliğe gitmemesi Bist 100 grafik açısından da olumlu karşılandı ve endeks bir kez daha direnç çizgisine dayandı.Üçüncü kez uğradığı kırmızı çizgiyi yukarı yönde kırmayı başarırsa yukarı yöndeki ilk ciddi direnç 98.000 bandı olacaktır.

5. şöyle de olabilir...

Alıntı Originally Posted by Feridun_Bitir Yazıyı Oku
    C.3 itkiselleşemesin ED şeklinde bir C ile bu eziyet bitsin.IMG-20190113-WA0000.jpg

6. geçerli değil...şöyle olabilir...

Alıntı Originally Posted by Obsiwan Yazıyı Oku
    sayın altnygt sizin extend 3 ün 4 ü SP de örtme yapmış tom da 22 pivan kalmış örtmeye sayım hala gecerli mi..?

7. Soru şu : Bistteki düşüş bitti mi ? Yeni zirveye mi gidiyoruz, Yoksa bu yaşanan Kaç aydır süregelen yassı kalıbın C atağı ve sonra düşüşün ikinci bacağı mı görülecek ?

Ben %60 yassı kalıbın C atağı yaşandığını düşünüyorum, Bu atak bizi seçime kadar piyasayı iyi gösterecek bir süreç gibi gözüküyor.. 89100 ve 92100 deki gapların bu atak sonrası kapanacağını düşünebiliriz.

%40 ihtimal verdiğim düşüş bitti senaryosu var ise zaten, çok fırsatlar verecektir.

8. DJI endeksindeki yükselen takozun daha sıkışacak yeri kalmadı.. Gelecek hafta kırılır..

Esas biz bu süreçte nasıl etiketleneceğiz ve nasıl evrileceğiz, yassı C atağı hedeflerine ulaşmadan 92100 deki gap kapanırsa sağlıklı bir süreç olur, yoksa bu gaplar sonraki günlerde can yakar.

Sayfa 104/230 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •