Sayfa 157/230 İlkİlk ... 57107147155156157158159167207 ... SonSon
Arama sonucu : 1839 madde; 1,249 - 1,256 arası.

Konu: XU100'de Anatrendler

1. Şimdilik elipsin alt teyet çizgisini geçemiyor. Ama illaki geçecektir. Daha yukarıya uzun yolumuz var elbetti , langır lungur gitmeyecektir.

2. xxxxxxxxxx

3. şöyle bir uzun vadeli bakışımıza göz atalım. işler tıkırında mı?
    Hımmm mamafi tıkırında.

Birde yol novigasyonumuzu açalım gidişat nasıl?
    Eh orada da işler iyi. Daha ne olsun, bundan iyisi şamda kayısı deyiverem gari.

Emme velakin yatırım tavsiyesi değildir.

Mehmetkirsoy Guest
    Abi hiçbirşey bilmesek ki.bilmiyoruz zaten devasa III 3 yani ün düzeltmesini nasıl tek kalemde bitti demişsin bea. 25 yıllık yükselişin düzelmesini 8 aya sığdırmışsın ve V 5 ralli başlatmışsın be abi.. olsa olsa IV ün b si olabilir bu yükseliş.. ki o da şüpheli.. 121 binden düşüş bi itki şeklinde görünüyor..

Bu arada devir borsadan hiç anlamaz. 2012 ücretli sitesine üye idim bizzat orada ağzımızın boyumuzun ölçüsünü aldık.. hamdolsun..

5. Hah işte hiç birşey bilmiyoruz.Bildiğimide söylemiyorum,sadece hissiyatla sayıyorum diyorum.
    4 ü bitiren yada bittiğini düşündürttüren, o devasa kanaldır kanal dibine değdi mi? Evet değdi. O nedenle bitmiş gözüyle bakıyorum. Her şey den önce ben üzerine basa basa hissiyatlarımla sayıyorum dedim. Demi. Sizin dediğiniz de olabilir. B de olabilir yani ama şimdi altarnatiflere takılırsak hiç birşey yapamayız; oydu buydu şuydu şüpheleriyle yol alınmaz. İnandığın neyse onu yaparsın vesselam. Herşeyi kitabi düşünürsek birşey yapamayız.Biraz akışına bırakıp akışı görmek saymak gereklidir.
    Sizlerin düşüncelerinize de saygı duyarım.
    Kişilerin yaptıkları beni bağlamaz.devir şöyle ali böyle ....

6. On numara sayıyorsun kardeş hemde tebrikler foruma sadece senin paylaşımlarını okumak için giriyorum. Seni takibe devam teşekkürler. Selamlar

F5121 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Hocam size ozelden mesaj attım cevaplarsan sevinirim. teşekkurler.

8.  Alıntı Originally Posted by bat56 Yazıyı Oku
    Hocam size ozelden mesaj attım cevaplarsan sevinirim. teşekkurler.
    evet mesajınızı okudum. twitim var fesimde var fakat pek kullanmıyorum.hiç kullanmıyorum gibi birşey o nedenle sosyal medyam forumla sınırlı.Zira kafa hiç birşeye takılmamalı, birşeyi de ıspat etmek için veya birilerini maddi manevi olaraksemirmek için yapmıyorum bu işi dedimya can sıkıntımız gitsin birazcık körelmiyeyim diye yapıyorum.
    Böyle rahatım zira sanal ömür törpüsü şurda kalmış belki 1-2 eşek yaşım onuda har vurup harman savurmayalım.
    demi demi ya.
    sn presci size de ayrıca teşekkürler, ismininize yakışır güzel pres yapmışsınız.

Sayfa 157/230 İlkİlk ... 57107147155156157158159167207 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •