Sayfa 158/230 İlkİlk ... 58108148156157158159160168208 ... SonSon
Arama sonucu : 1839 madde; 1,257 - 1,264 arası.

Konu: XU100'de Anatrendler

1. Emeğinize sağlık sayın Emirler. Teşekkür ederim.

2.  Alıntı Originally Posted by emirler Yazıyı Oku
    şöyle bir uzun vadeli bakışımıza göz atalım. işler tıkırında mı?
    Hımmm mamafi tıkırında.

Birde yol novigasyonumuzu açalım gidişat nasıl?
    Eh orada da işler iyi. Daha ne olsun, bundan iyisi şamda kayısı deyiverem gari.

Emme velakin yatırım tavsiyesi değildir.
    Endeksle ilgili dusuncemeriniz nasıl düzeltme beklemek yersiz mi ben biraz kararsız kaldım patinaj yapıyor muyuz yoksa ayarlarım mi bozuldu bilemedim

GM 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım tamamen kendi düşüncelerimdir kimseye al tut sat yat gibi tavsiyeler değildir...

3. ben düşüncelerimi grafiklerde evvel zaman içinde anlatmışım.
    O vakitler envel zaman olunca anlaşılmamış olabilir. Şimdi anlaşılması zor değil , anlatmama gerekte yok hissiyatlaımdan fışkıran grafikler konuşuyo.
    Ben böyle birşey görmedim, hayret doğrusu, nasılda çizgilere uyuyo, gerçekten şaşıyorum.
    Neden derseniz barış pınarı harekatında çizdim o grafikleri ,nasıl bir ortam mevcuttu o vakitler, avrupa ayağa kalkmış hepsi silah ambargosu koymuş anlayın.
    hakketen ben böyle birşey görmedim.
    Biraz ego tatmini yapam dedim di. Cahillik işte.

4. Sayın Emirler Grafiklerinize göre 3ün ııı ü bitti veya az kaldı gibi duruyor galiba buna bir yorumunuz olurmu selamlar.

F5121 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Estağfurullah cahillikmi olur.Hiç bilenle bilmeyen bir olurmu demiş atalarımız.Yeni yılınız kutlu olsun.

6.  Alıntı Originally Posted by presci Yazıyı Oku
    Sayın Emirler Grafiklerinize göre 3ün ııı ü bitti veya az kaldı gibi duruyor galiba buna bir yorumunuz olurmu selamlar.

Yorum benim işim değil, ben arada çiziktiririm. Daha henüz 5 e kadar sayıp, alfebenin de (a-b-c) ilk üçünü öğrenebildim. Ama ne hikmetse yazabiliyorum. Burada açık verdik.
    Şimdi şöyle diyetim, belli tepelere yaklaşıldığında oralardan geri dönüşler görülebilir, ticaret o noktalar da yoğunlaşır. ayı boğa meselesi güreş tutarlar. ilkinde hep boğalar yukarı (trend var ise) alta gelirler, zira onlarında artık cinsi ayırt edilemez. ayımı boğamı diye. Tabi bahane bulunur.
    aaa yorum yapmış gibi oldum ama bu yorum değil. genelini konuşuyoruz. bu olay tüm alış satışı olan herşeyde geçerlidir. direnç destek meselesi.
    Bu arada bildiğimiz incir çekirdeğini doldurmaz, piyasayı bilsen ne yazar, mesele piyasaya uyacak duygu , sinir, pisikoloji , güç kuvvet varmı? Bin bil yapın müsayit değilse hepsi hava civa. O da bir yaratılış.
    taktik işlerini iyi bileceksin. Sermayeyi yayacaksın tek tabanca girmeyecek , tek nokta alış satış yapmayacaksın, riski dağıtacaksın. Ucup gidene değil , bir zamanlar iyi olupta yerlerde sürünene ama haftalık bakıp yatırım yapacaksın.
    Bu ne şimdi kendi kendime soruyorum, tereciye tere satma derler adam adama değilmi, fikirlerini kendine sakla filan diyede fırcalarlar, iyisimi ben yazmayayım.

7. Teşekkürler cevap için bencede borsada en önemli şey psikoloji yönetimi

8. Sayın Emirler gelinen noktada bir güncelleme yapmanız mümkünmü acaba selamlar.

Sayfa 158/230 İlkİlk ... 58108148156157158159160168208 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •