Sayfa 162/230 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212 ... SonSon
Arama sonucu : 1839 madde; 1,289 - 1,296 arası.

Konu: XU100'de Anatrendler

1.  Alıntı Originally Posted by emirler Yazıyı Oku
    forum linginden (grafik atmayı) denemeyi bıraktım. Bu gerçek. Kafamdaki sayım belli grafikte de izleri var. Yatırım tavsiyesi değildir.zaten olamaz ki ortada birşey yok.
    Tarih 08.10.2019 gitti 10 ay. sayfa 154 grafik atmakta zorlanıyormuşum mavi kutucuk koymuşum düşüşün o kutucukta biteceği ile ilgili.

2. 14.10.2019 mavi kurucuk vurulmuş. yukarı expandet flat demiş vede yukarı(V) kırmızıyı ete kemiğe büründürmek için yol haritamızı çizmişim. ilk dalga ve 2 ci dalga o sıralar barış pınarı harekatı vardı.
     Alıntı Originally Posted by emirler Yazıyı Oku

bendeki expanded yapı şu anki ve c dalgasında
    bu böylede olmayabilir, tamamiyle hissi sayım yapıyorum hiç bir bilgim burdaki arkadaşlardan çok değil bilakis çok çok az , o nedenle sadece bakıp geçmenizde fayda vardır. hele ki grafiklerimdeki eskizleri yatırım amaçlı düşünmeyin bile.bu bir yatırım tavsiyesi değildir.

3. sayfa 155 14.10.2019 mavi kurucuk vurulmuş. yukarı expandet flat demiş vede yukarı(V) kırmızıyı ete kemiğe büründürmek için yol haritamızı çizmişim. ilk dalga ve 2 ci dalga o sıralar barış pınarı harekatı vardı.

bendeki expanded yapı şu anki ve c dalgasında
    bu böylede olmayabilir, tamamiyle hissi sayım yapıyorum hiç bir bilgim burdaki arkadaşlardan çok değil bilakis çok çok az , o nedenle sadece bakıp geçmenizde fayda vardır. hele ki grafiklerimdeki eskizleri yatırım amaçlı düşünmeyin bile.bu bir yatırım tavsiyesi değildir.

4. Sayfa 155 den devam etmişim. 2 istediğim yerde bitmiş. Toboyu hissetmişim. ama söylemiyorum henüz. yukarı kırılmalıki rahatlayalım.

yatırım tavsiyesi değildir.

5. 06.12.2019 sayfa 156 bundan sonra kim tutar dalgaları. tobo ve iç dalga (3) hedefler aynı seviyeyi gösteriyor. didim ya hissiyatlarla yola devam. kıvırmaca yok şimdilik. Etekde dar değil. ıhhh da demiyorum. dikmişim gözümü 126 ya (3) ün iç dalgalarını oluşturmuşuz. iş önce kemikti , yaveşş yaveşşş ete büründüde büründü.

iç dalga yukarı iii bir ucu 1,61(110900) diğer ucu 2,61( 119000) dedir yatırım tavsiyesi değildir.
    Ne al yapıyorum ne sat yapıyorum endeks üzerinde. Aman ha bizimkisi kara kalem çiziktirmek.
    vakit geçsin işte.

6. sf 157 ha aslanım de aslanım derken o ne elipsin içine giriveermiş. Hadi beee hatta şimdi elipsinde üstünde 121500 ler geçilirse 126 da gelir herhal bu kadar ite kaka getirdik.
    şöyle bir uzun vadeli bakışımıza göz atalım. işler tıkırında mı?
    Hımmm mamafi tıkırında.

Birde yol novigasyonumuzu açalım gidişat nasıl?
    Eh orada da işler iyi. Daha ne olsun, bundan iyisi şamda kayısı deyiverem gari.

Emme velakin yatırım tavsiyesi değildir.
    Bu kadar .
    şöyle sıraladım gönderileri mi kopukluk olmadan dizinin aralarına reklam yazı mazı girmeden 1 yıllık mazimi sıraladım. bazı arkadaşlar merak edip uzaklarda aramasınlar diye. Gerçi çokta tınılacak birşey yapmadım. Attık tuttu. Elliott işte. Birgün şapa oturtturuverirler sayarken sayarken.
    Gerçekte ben EW kullanmadan trade ederim. Sistem kullanmak en mantıklısı.

7. 126 oncesinde bir duzeltme beklentimiz vardi sanki degil mi sn.emirler ?

SM-A730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. seans içinde oluyor derin olmayan düzeltmeler.

Sayfa 162/230 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •