Sayfa 168/230 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218 ... SonSon
Arama sonucu : 1839 madde; 1,337 - 1,344 arası.

Konu: XU100'de Anatrendler

1. Yanlış yorumlamadıysam temmuz ağustos aylarına kadar endekste dibi bulacağımızı ve oradanda 136000 lere bir hareketin başlayacağını mı bekliyorsunuz sn Emirler?. Çok teşekkür ederim.

Garipce34 Guest
    Teknik diye birşey yok kim kime ne tutulursa rüzgar nereden eserse dayı bu saatten sonra

3.  Alıntı Originally Posted by emirler Yazıyı Oku
    Şimdi sayımlarda değişiklik yapılabilir mi?
    eğer sonlanan diyagonal başlangıcındamıyız iler ki vakitlerde göreceğiz. yani yukatı ve aşağı 3 er dalgalı dipler daha yüksekte tepeler daha yüksekte olmak şartıyla 3-3-3-3-3 kalıplı her 3 te abc olak şartıyla bir diyagonal oluşabilir malum.Yukarı son olabilecek.diyorum
    dikkat 5 sayıyoruz.

Sayın emirler dikkat 5 sayıyoruz dediğinize göre pembe (4) etiketlemiş olduk mu, 99.335' te...

Bu durumda eski sayıma göre 124.500 tepesinin etiketlerini güncellememiz gerekmiyor mu...

Yeşil (V) ile Pembe (3) 124.500 olacak şekilde...

4.  Alıntı Originally Posted by Verge Yazıyı Oku
    Sayın emirler dikkat 5 sayıyoruz dediğinize göre pembe (4) etiketlemiş olduk mu, 99.335' te...

Bu durumda eski sayıma göre 124.500 tepesinin etiketlerini güncellememiz gerekmiyor mu...

Bu etiketlemede ise pembe (4)(99.335), pembe (1)(104.286)' nin altına sarkmış oluyor...

Böyle bir durum sayımı pert etmez mi ???

Teşekkür ederim...

5.  Alıntı Originally Posted by Garipce34 Yazıyı Oku
    Teknik diye birşey yok kim kime ne tutulursa rüzgar nereden eserse dayı bu saatten sonra
     Alıntı Originally Posted by Verge Yazıyı Oku

Alıntı Originally Posted by orhanozzz Yazıyı Oku
    Yanlış yorumlamadıysam temmuz ağustos aylarına kadar endekste dibi bulacağımızı ve oradanda 136000 lere bir hareketin başlayacağını mı bekliyorsunuz sn Emirler?. Çok teşekkür ederim.
    Temmuz ağustos aylarında kanalın üst bandını göreceğini düşünüyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by Garipce34 Yazıyı Oku
     Alıntı Originally Posted by Verge Yazıyı Oku

Alıntı Originally Posted by orhanozzz Yazıyı Oku
    Yanlış yorumlamadıysam temmuz ağustos aylarına kadar endekste dibi bulacağımızı ve oradanda 136000 lere bir hareketin başlayacağını mı bekliyorsunuz sn Emirler?. Çok teşekkür ederim.
    sayarken daha çok kapanış nerede oldu ona bakarım. normal sayımlarımda hala pembe 3 bitmiş yada en126 larda bitecek. şu an ya pembe 4 için iniyoruz yani pembe 4 ü işliyoruz bitip bitmediğini şu an söyleyemem. pembe 5 için çıkacağız.pembe 4 bittiğinde
    bu normal sayımım. fakat
    birde altarnatif sayım olarak baktığımızda adı diyagonal. diyagonal larda 3-3-3-3-3 üçlük yapıda 5 dalgadan oluştuğu için dikkat diyagonal en tepede artık çıkışın bitiş işaretidir. o nedenle 5 lerde diyagonal oluşabilir. Dikkat kelimesi ona işaret ediyor.
    diagonalin abc şeklinde ilk dalgası 124binde bitti.yani 1 ci dalga şimdi yine abc şeklinde 2 ci düşen dalgasındayız.
    25 yıllık oluşan çıkışı çok kısa zamanda bitirmişsiniz diyenler var. Ben böyle yoğurdu yiyorum. İllaki uzun sürer diye de düşünmüyorum. Baştan söylüyorum hissiyatlarımla sayıyorum, kitabi olması içinde uğraşmıyorum. Artı alım satımlarımı da ew ye göre yapmıyorum. ew sayımları illaki insanı yanıltır. Bugün doğru görürsün, hatta 1 yıllık sayımlarını doğru görürsün, lakin ileride o sayımların farklılaştığınıda görürsün. Geçmişi sayarsın ama 10 yıl sonra o saydıklarını değiştirmek zorunda kalırsın. Daha önce sayımlar hakkında bir şeyler yazmıştım aynen geçerli.

7.  Alıntı Originally Posted by Garipce34 Yazıyı Oku
    Valla dayı teknik bir şekilde var, görürsen, grafiği okursan. o kadar çok teknik modelleri varki. 3 5 örnek , misal fibo altın oran. yahu arkadaş sen kalk oraya değiver , sanki gerisine nişadır sürülmüş gibi hopp toplayıvermişler. neye hizmet toplamışlar bak gali. hemde 0,61 oranına değer değmez.bu bir tekniktir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    abi 4 nolu dalga pembe 1 nolu dalgayı örttü...4. dalga 1. dalgayı örtemez bunu sende biliyorsun...farklı bir sayım ilerliyor olmalı...25 temmuz 2019 104.153 tepesine pembe 1 diyordun...geçen cuma bist100 99.331 gördü pembe 4 falan yalan oldu artık...
    çok düşük bir ihtimal pembe 3 bitmemiş olabilir onun alt dereceli 4. dalgası yapılıyor olabilir bunun içinde pembe 3 ün alt dereceli i nolu dalgasını 18.10.2019 kabul etmemiz lazım senin grafikte 24.10.2019 görünüyor ki cuma günü orayı da örttü inen dalga...

Alıntı Originally Posted by emirler Yazıyı Oku
    sayarken daha çok kapanış nerede oldu ona bakarım. normal sayımlarımda hala pembe 3 bitmiş yada en126 larda bitecek. şu an ya pembe 4 için iniyoruz yani pembe 4 ü işliyoruz bitip bitmediğini şu an söyleyemem. pembe 5 için çıkacağız.pembe 4 bittiğinde
    bu normal sayımım. fakat
    birde altarnatif sayım olarak baktığımızda adı diyagonal. diyagonal larda 3-3-3-3-3 üçlük yapıda 5 dalgadan oluştuğu için dikkat diyagonal en tepede artık çıkışın bitiş işaretidir. o nedenle 5 lerde diyagonal oluşabilir. Dikkat kelimesi ona işaret ediyor.
    diagonalin abc şeklinde ilk dalgası 124binde bitti.yani 1 ci dalga şimdi yine abc şeklinde 2 ci düşen dalgasındayız.
    25 yıllık oluşan çıkışı çok kısa zamanda bitirmişsiniz diyenler var. Ben böyle yoğurdu yiyorum. İllaki uzun sürer diye de düşünmüyorum. Baştan söylüyorum hissiyatlarımla sayıyorum, kitabi olması içinde uğraşmıyorum. Artı alım satımlarımı da ew ye göre yapmıyorum. ew sayımları illaki insanı yanıltır. Bugün doğru görürsün, hatta 1 yıllık sayımlarını doğru görürsün, lakin ileride o sayımların farklılaştığınıda görürsün. Geçmişi sayarsın ama 10 yıl sonra o saydıklarını değiştirmek zorunda kalırsın. Daha önce sayımlar hakkında bir şeyler yazmıştım aynen geçerli.

Sayfa 168/230 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •