Sayfa 193/230 İlkİlk ... 93143183191192193194195203 ... SonSon
Arama sonucu : 1839 madde; 1,537 - 1,544 arası.

Konu: XU100'de Anatrendler

1.  Alıntı Originally Posted by altnygt Yazıyı Oku
    Garanti akbank ve isctr grafiklerine bakınca, a-b-c düzeltme kalıbının b dalgasında olduklarını görüyorum... Mayıs sonuna kadar bu dalgayı bitirip temmuz sonuna kadar surecek bir -c- dalgasıyla endeksi 110 binlere taşıyabilirler...
    Merhaba, endekste 63.000 bekliyordunuz, bu durumda beklentiniz iptal midir?

2. Burayı okuyorum ya güler misin ağlar misin.Endeks 82.000 102.000 gelmiş.Sen kalkiyon öyle seviyeler veriyorsun ki.Yahu yetmiyo hem aşağı hem yukari iki yönlü tahminler, yani hem öyle hem böyle.E hisselerde 102.000 endeks gelince yerinde mi durdu😊Ama şimdi ben bildim diyenler gelebilir...Ama kazanan da kazanıyo..Yani uzatmayalim bir rakam söyleniyor 6 ay 1 sene geçiyor ben dememiş miydim? YTD

3. Kriz borsası buysa, normalde nasıl olurdu acaba

YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Sayın drheart,bakın hisseler sizlerinde gordüğünuz gibi değil yuzde yüz,artık tur atıyolar.Bu sayfalarda öyle hedefler düşünceler paylaşıldı ki sizlerde okuyorsunuz..Hani tahmin bu analiz bu ancak zamansal olarak yanlış zamanda paylaşılan analizler olduğunu bugünkü endekse baktığımizda görüyoruz.1 sene sonra bak dediğim yere geldi şeklinde düşünce paylaşanlara diyeceğim e peki hisseler nereye gitti...😊Yani zaman kavramı çok önemli ve bunu bilen işte bu işi biliyordur,erbabıdır..82.000 den 102.000 geleceğini kim tahmin etti?ben göremedim.Ama endekste öyle seviyeler verildi ki ben yazmayayim siz okuyun..YTD

5.  Alıntı Originally Posted by ozannn Yazıyı Oku
    Sayın drheart,bakın hisseler sizlerinde gordüğünuz gibi değil yuzde yüz,artık tur atıyolar.Bu sayfalarda öyle hedefler düşünceler paylaşıldı ki sizlerde okuyorsunuz..Hani tahmin bu analiz bu ancak zamansal olarak yanlış zamanda paylaşılan analizler olduğunu bugünkü endekse baktığımizda görüyoruz.1 sene sonra bak dediğim yere geldi şeklinde düşünce paylaşanlara diyeceğim e peki hisseler nereye gitti...��Yani zaman kavramı çok önemli ve bunu bilen işte bu işi biliyordur,erbabıdır..82.000 den 102.000 geleceğini kim tahmin etti?ben göremedim.Ama endekste öyle seviyeler verildi ki ben yazmayayim siz okuyun..YTD
    100 bin civarlarına tepki bekleniyordu bunu da çoğu kişi söyledi. Burada kimsenin tahmin edemediği durum hisselerin bu kadar yükselmesi oldu. Hisselerin 1/3'ü 2 kattan fazla arttı.

6. Sayin yarimada,98.000 okudum..Onemli değil 10000 ve 102.000 diyende olsun.Fakat zamanlamalar o kadar erken ki ve öyle bir yazım şekli ile hitap ediliyor ki okuyan kisa zamanda olacakmış düşüncesine kapılıyor.Yanliş zamanda yapılan çok takmin var..1 sene sonra endeks xxxx seviyesine gelecekse 1 sene ekranami insanlar baksın.Bakmayanlari tebrik ederim..Hisselerin prim oranı şekilde görüldüğü gibi..Ytd

7. Valla bazı hisseler endeks 120 bin seviyesindeki değere ulaştı bile. Endeks ufak düşer tekrar 102 bine gelirse bu defa hisseler %bilmem kaç yapmış olur

YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Sayin dragon'u 63.000 endekse iten düşunce burada paylaşildı mi?Sayın dragon bu seviyeleri bekliyorsa ne diyebiliriz ki..Tahminde yanılmakta var ama doğru zamanda tahmin yapmakta..YTD

Sayfa 193/230 İlkİlk ... 93143183191192193194195203 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •