Sayfa 196/230 İlkİlk ... 96146186194195196197198206 ... SonSon
Arama sonucu : 1839 madde; 1,561 - 1,568 arası.

Konu: XU100'de Anatrendler

1. Sayin asklepion;kimseyi suçladığımiz yok.10 farkli görüş var geçmişte.Bende 1 tanesine denk geldim.Hayatimın maddi olarak yanlışı oldu.Şimdi geriyi okuyun kim tahminde doğru kim yanlış.Ama sadece bu topiğe özge değil,gerçekten insanlar artik tepki vereyimde nasıl olursa olsun..Ya bir konuyu da pozitif taraftan düşünmek çok mu zor.Yazilarim yukarda,kimi suçladım.25 yıllik eğitimciyim,ayıp gerçekten.Hataya hata demek kişinin büyüklüğünü gösterir.Ama dediğim gibi hep karşı saldırış,karşı muhalefet..Dogru olsun yanlış olsun iyi taraftan bakin,güzele yorun yahu.Bu sayfa benim için bitmiştir.İyi geceler.YTD

2.  Alıntı Originally Posted by ozannn Yazıyı Oku
    Sayin asklepion;kimseyi suçladığımiz yok.10 farkli görüş var geçmişte.Bende 1 tanesine denk geldim.Hayatimın maddi olarak yanlışı oldu.Şimdi geriyi okuyun kim tahminde doğru kim yanlış.Ama sadece bu topiğe özge değil,gerçekten insanlar artik tepki vereyimde nasıl olursa olsun..Ya bir konuyu da pozitif taraftan düşünmek çok mu zor.Yazilarim yukarda,kimi suçladım.25 yıllik eğitimciyim,ayıp gerçekten.Hataya hata demek kişinin büyüklüğünü gösterir.Ama dediğim gibi hep karşı saldırış,karşı muhalefet..Dogru olsun yanlış olsun iyi taraftan bakin,güzele yorun yahu.Bu sayfa benim için bitmiştir.İyi geceler.YTD
    Boşverin, forumlarda olsun sosyal medya da olsun vs de olsun artık insanlar objektif değiller, bundan 10 sene önce ki hakkaniyet sahibi insanlarımız kalmadı artık. Herkes ya siyasi görüşü ile yazıyor ya da nefsi ile. Birileri bunu dile getirince de vayyy okumasaydın vayy şöyle böyle. Bence okuyun ama asla ve asla ciddiye almayın. Ve asla cevap verip cevap hakkı doğuracak şekilde muhatap olmayın. Saygılar.

3. Sayın serkalgo,öğretmek farklı eğitmek farklı kavramlar.İnsan karakteri 7 yaşında sona eriyor,şekilleniyor.Bu yaşıma geldim bundan sonra da ne görürsem artık.Fakat artık konu ne olursa olsun siyasi olsun,ekonomik olsun,özel hayat olsun..Kişilerin birbirine saygısı yok ,kalmamış.Bende seçkin bir üniversitemizin eğitim fak.bitirdim.Okuduğumu anlama kapasitesine sahibim.Sizlerde geçmiş sayfaları okuduysanız kimlerin hatalı analizleri olduğunu göreceksiniz.Kaldi ki kimseyide suçlamadık.Kendime ait hayatımın hatasıydı kelimesi vatandaşa dokunmuş.Bu benim özelimdir,fikrimdir..Yaşadığımdır..İşiniz gücünüz rast gitsin.Siz siz olun pozitif düşünün,muhalif olmayın.Bana lütfen yazmayın.Ben sizden özürdilerim,tuttuğunuz Altın olsun.Sayfanızdaki son yazım.İyi gclr.YTD

4. Dow V.III tepesine kadar günlük te sonlanan diyagonal...V.IV ünün beyaz kutucukta bitmesi beklenmeli...

V.III ü tepesinden sonra dow saatlikte V.IV.B içindeyiz diye düşünmekteyim...
    Son düzenleme : dalgacı; 01-06-2020 saat: 19:17.
    Yatırım tavsiyesi değildir. Dalga geçiyorum zarar edersin beni dinlersen.

5. BİST100 günlükte olası sonlanan diyagonal...

BİST100 III tepesinden sonra saatlikte IV.B içindeyiz diye düşünmekteyim...
    Yatırım tavsiyesi değildir. Dalga geçiyorum zarar edersin beni dinlersen.

6. Bankalar mart ayında gördükleri en düşük rakamların altını görecek... sonrası deli ralli...

7.  Alıntı Originally Posted by altnygt Yazıyı Oku
    Bankalar mart ayında gördükleri en düşük rakamların altını görecek... sonrası deli ralli...
    Ne kadar altını görecek sn.altnygt?

8. Marttan bir önceki diplerinin altına gelmeyecek kadar...
     Alıntı Originally Posted by D R A G O N Yazıyı Oku
    Ne kadar altını görecek sn.altnygt?

Sayfa 196/230 İlkİlk ... 96146186194195196197198206 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •