Sayfa 41/230 İlkİlk ... 3139404142435191141 ... SonSon
Arama sonucu : 1839 madde; 321 - 328 arası.

Konu: XU100'de Anatrendler

1. bu kadar başarılı analizler,müthiş..
    tebrik ederim Sn Devir.

İlk sondaj gemimiz Akdeniz'e uğurlanıyor.
    Yolu açık olsun.

İki - üç yıl içinde, cari açık üzerinde ciddi etki yaratabilecek büyüklükte bir rezerv bulunması halinde endeksimiz kaç olur sizce?

Not: Rüya demeyin, biz bulamayız demeyin ... sonuçta Amerika'yı yeniden keşfetmeyeceğiz, diğerleri nasıl bulduysa pekala biz de öyle bulacağız.

3. Elliott analizi yapabilen vAR mı düzgününden?

Ocak zirvesinden sonra beş dalga yapmış durumda, tamamlanıyor sanki. 120 altında biter mi?

4.  Alıntı Originally Posted by DEVİR Yazıyı Oku
    Seviye olarak 93-95 arası ama zamanlamayı genelde tutturamıyorum. Ondan önce 106000 bekliyorum.
    --
    sayın DEVİR

öngörünüz üzerine 93 - 95 arasına geldikten sonra ki hareket tarzı ile ilgili düşüncenizi
    paylaşırsanız çok mutlu olurum
    Paylaştığım hiçbir şey yatırım tavsiyesi olamaz.
    HERKESİN KENDİ AKLI VAR.

survival Guest
    DEVİR Hocam, Afrika'da mısınız, arada ses verin, herşey yolunda mı?
    Bizi sorarsanız, piyasada şu an "öldük, bittik, batıyoruz" duygu durumu hakim ve hakimiyet yayılmaya devam ediyor. Sistem çöküyor, tarım toplumuna geri dönmek zorunda kalacağız vs gibi görüşleri çokca duyar oldum etrafımdan.. Olumsuz duygular had safhada veya had safhaya yakın gibi görünüyor..

6.  Alıntı Originally Posted by survival Yazıyı Oku
    DEVİR Hocam, Afrika'da mısınız, arada ses verin, herşey yolunda mı?
    Bizi sorarsanız, piyasada şu an "öldük, bittik, batıyoruz" duygu durumu hakim ve hakimiyet yayılmaya devam ediyor. Sistem çöküyor, tarım toplumuna geri dönmek zorunda kalacağız vs gibi görüşleri çokca duyar oldum etrafımdan.. Olumsuz duygular had safhada veya had safhaya yakın gibi görünüyor..
    Hocam üstelik kaos çığlıkları yükseliyor günbe gün...

7. Sayın devir 93-95 arasını işaret etmişti . 2017 yükselişine 7,40 dan başlayan garanti bankası hızla o değere gidiyor gibi.

8. Tüm portföyü 96000'den yerine koydum. Ağırlık akbnk, işctr. Tüpraş ve Ereğli de dahil edildi.
    Buradan sonra kaç bin puan daha düşer konusu borsayı iyi bilen arkadaşların işi.
    --

Sayfa 41/230 İlkİlk ... 3139404142435191141 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •