Sayfa 42/230 İlkİlk ... 3240414243445292142 ... SonSon
Arama sonucu : 1839 madde; 329 - 336 arası.

Konu: XU100'de Anatrendler

Alıntı Originally Posted by DEVİR Yazıyı Oku
    Tüm portföyü 96000'den yerine koydum. Ağırlık akbnk, işctr. Tüpraş ve Ereğli de dahil edildi.
    Buradan sonra kaç bin puan daha düşer konusu borsayı iyi bilen arkadaşların işi.
    --
    Hayırlı olsun üstad
    Oğlun güder,hatun sağarsa koyun olur...Türk atasözü

survival Guest
    Tüm portföyü 96000'den yerine koydum. Ağırlık akbnk, işctr. Tüpraş ve Ereğli de dahil edildi.
    Buradan sonra kaç bin puan daha düşer konusu borsayı iyi bilen arkadaşların işi.
    --
    Bereketli olsun DEVİR Hocam..

3. hayırlı olsun,malesef sizden 1 saat öncede ben aldım..
    çok isbaetli analizlerinizin devamını (pozisyonlamam gereğide dilerim)

--
    94,90 ve 86 larda destek var...bana biraz erken geliyor bakalım, bazı hisseler ayrışabilir tabi...kolay elsin...ytd..

5.  Alıntı Originally Posted by DEVİR Yazıyı Oku
    --
    ben tebrik ediyorum 12 den vurdunuz helal olsun..bu panikte borsacı olmak kolay iş degil.

6.  Alıntı Originally Posted by e.yegen Yazıyı Oku
    ben tebrik ediyorum 12 den vurdunuz helal olsun..bu panikte borsacı olmak kolay iş degil.
    İnşallah dediğiniz gibi 12 den vurmuştur sn Devir

yoksa cidden piyasa devrilmiş gibi davranıyor
    ve bu kamyonun altında kalmayan olamaz
    Paylaştığım hiçbir şey yatırım tavsiyesi olamaz.
    HERKESİN KENDİ AKLI VAR.

survival Guest
    --
    DEVİR Hocam, analizin zaman hedefi nasıldı acaba? Hani 2009 şubat/mart döneminde analizde "artık buralar diptir" 1,5-2 sene bekleyen bankaları 3-4 katına satar demiştiniz.. Bu sefer 95-96 binlerden alınan malların tahmini zaman hedefi nasildir acaba? Endeks için 200.000 'leri telaffuz ettiginizi hatirliyorum..

8. 4 mayısta şöyle birşey paylaşmışız.
     Alıntı Originally Posted by altnygt Yazıyı Oku
    nacizane çalışmam...endeks teknik hedefi 86-87 bin görünüyor benim penceremden.

Sayfa 42/230 İlkİlk ... 3240414243445292142 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •