Sayfa 51/230 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon
Arama sonucu : 1839 madde; 401 - 408 arası.

Konu: XU100'de Anatrendler

1. Sayın Babo senin XU30 euro grafikte 25 euro altı kapanışlar zaten kriz bölgesine giriyor- Dip olarakta bu bölgede 19.5-20 euro gözüküyor.Dolares şimdilik önceki tepe üstün'de kapanış yapamadı,burayı geçemezse ikili tepe meydana gelebilir'mi. Faizler'de 18 ler
    aşıldı.20.5 lar görüldü burdan geri döner'se, Endeks buralarda yapacağı dip çalışmasından sonra,bir altın vuruş'a daha başlayabilir diye sesli düşünüyorum kendi kendime.

2.  Alıntı Originally Posted by altnygt Yazıyı Oku
    endeks hedefim(bist100) 16,5 usd
    benimde ekim ayı gibi 80bin hedefim var. ekim ayında dolar tekrar 4,84 olacak yani grafik şuan iş yerinde olduğumdan atamıyorum. dolar da ufa bir düşüş bekliyorum bu arada ancak ekim ayı 4,84 biraz ilginç oldu hesabım
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

3. Endeks 80 bin, dolares de 4,84 olur ise, Bist-100 16,5 USD seviyesi gerçekleşmiş olur

Alıntı Originally Posted by joeyramone Yazıyı Oku
    benimde ekim ayı gibi 80bin hedefim var. ekim ayında dolar tekrar 4,84 olacak yani grafik şuan iş yerinde olduğumdan atamıyorum. dolar da ufa bir düşüş bekliyorum bu arada ancak ekim ayı 4,84 biraz ilginç oldu hesabım
    Yazdığım mesajlar şahsi görüşlerim olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

4. XBANK RSI sinyali vermedikçe beklemeye devam bence...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    afyonkarahisar
    Gönderi
    791
    arkadaşlar merhaba
    XU100'de Anatrendler topiği özellikle sayın devir in paylaşımlarını yaptığı bir yer
    bu nedenle forumun özel bir yeri

sayın devir zaten hergün yazan çizen bir forum uyesi olmayıp işlerinin yoğunluğu nedeniyle sormuş olduğumuz sorularada cevap verememektedir
    kendimde dahil bu bölümde grafik ve paylaşımlarda bulunmayalım bu bölüm sadece sayın devir in paylaşımlarının olduğu bir yer olsun

umuyorum bu önerim siz değerli dorum uyeleri tarafından kabul görür
    saygılar

6.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

7. Sayın Devir, damadın açıklamasından ne çıkarabiliriz?

Saygılar,

8.  Alıntı Originally Posted by Hitman_86 Yazıyı Oku
    Sayın Devir, damadın açıklamasından ne çıkarabiliriz?

Saygılar,
    Tuncer hoca krizi ilan etti..

Sayfa 51/230 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •