Sayfa 9/230 İlkİlk ... 78910111959109 ... SonSon
Arama sonucu : 1839 madde; 65 - 72 arası.

Konu: XU100'de Anatrendler

1. Huzurlu sevgi ve saygı dolu bir bayram geçirmenizi dilerim
    çook eskiden bu nikteydim, değiştim break34 oldum ,sonra yine en başa döndüm

iyi bayramlar

survival Guest
     Alıntı Originally Posted by DEVİR Yazıyı Oku
    Malum Dalga Prensipleri trend dönüşlerinde daha başarılı. Bu bir trend dönüşü olmadığı için yanılma payı mümkün. Haber verdiğim için darbeyi erkene de alabilirler
    --
    Devir hocam, 22 temmuz tarihli yorum da, trendin basladigini yazdığınız yorum gibi tam isabet oldu. Bir güncel yorumunuz var midir. Bu ara dalga nerelerde son bulabilir..

ASUS_Z012D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by survival Yazıyı Oku
    Devir hocam, 22 temmuz tarihli yorum da, trendin basladigini yazdığınız yorum gibi tam isabet oldu. Bir güncel yorumunuz var midir. Bu ara dalga nerelerde son bulabilir..

Düzeltme 31 Ağustos'ta başladı. 6-7 hafta daha sürer.
    Sideways dalgalanmanın bandı 103-111. Şu an alt banda çok yakın olduğumuzu zannediyorum.
    Önümüzdeki haftalarda bu bant biraz genişleyebilir.
    --

5.  Alıntı Originally Posted by devir Yazıyı Oku
    düzeltme 31 ağustos'ta başladı. 6-7 hafta daha sürer.
    Sideways dalgalanmanın bandı 103-111. şu an alt banda çok yakın olduğumuzu zannediyorum.
    önümüzdeki haftalarda bu bant biraz genişleyebilir.
    --
    teşekkürler

survival Guest
     Alıntı Originally Posted by DEVİR Yazıyı Oku
    Düzeltme 31 Ağustos'ta başladı. 6-7 hafta daha sürer.
    Sideways dalgalanmanın bandı 103-111. Şu an alt banda çok yakın olduğumuzu zannediyorum.
    Önümüzdeki haftalarda bu bant biraz genişleyebilir.
    --
    Sizin tahminlere göre hareketin büyük kısmının bu yılın sonu 2018 in de ilk 3 ayı arasına girebileceğini söylemiştiniz. Bu durumda kıpraşmadan beklemek en iyisi sanırım. Size göre trene binemeyenler için yeni bir abonelik fırsatı bu önümüzdeki 6-7 hafta mıdır, yani belirttiğiniz alt bant buralar olduguna gore abonelik fırsatında olabilir miyiz?
    Yorumunuz için çok teşekkürler, syg.

7. Tamam ben de ikna oldum sonunda Sanırım o alt bandın oralara girdik. Tuncer hocamın söyledikleriyle paralel gidiyor gidişat. 90k seviyelerine geleceğini tahmin ediyorum

survival Guest
     Alıntı Originally Posted by Hitman_86 Yazıyı Oku
    Tamam ben de ikna oldum sonunda Sanırım o alt bandın oralara girdik. Tuncer hocamın söyledikleriyle paralel gidiyor gidişat. 90k seviyelerine geleceğini tahmin ediyorum
    Bir yanlış anlama olmalı, Devir hoca 90K seviyelerini beklemiyor, 112K seviyelerinden yüzde 10 civarı düzeltme beklemişti ki şimdilik öngörüler doğru görünüyor ..

Sayfa 9/230 İlkİlk ... 78910111959109 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •