Sayfa 98/230 İlkİlk ... 488896979899100108148198 ... SonSon
Arama sonucu : 1839 madde; 777 - 784 arası.

Konu: XU100'de Anatrendler

1. Öncü kağıtları zaten aşağı bırakmıyorlar. Endeksi tuprs eregl ile filan çok rahat bozdular ama onların aşağı marjı da azaldı hatta bitti.
    Mahşerin üç atlısını en ucuza almak için akbank bedelli haberi son fırsattı kanımca.
    GÜnlerdir çeşitli bahanelerle düşük aç, bütün gün sakin bi şekilde mal al, hatta karanlık odada da al. Sonra ertesi gün "Aaa dow düşmüş vah vah" şeklinde eksi aç yine al. Yabancı takası artmaya devam.
    Trader'ı KY'si ekonomi yazarı şusu busu 90K gibi ucuz bir endekste öylesine umutsuz ve negatif ki inanılmaz...

2.  Alıntı Originally Posted by alekss Yazıyı Oku
    sayın devir u 100 de kalıp bir turlu netleşmiyor , dow da duşuş bitecekse nuhtemelen u 100 de 3 gün önce bitmiş olmalı yeni dip biraz zor gibi ama dax ta düşüş obo hedefine varamadı , güncel u-100 sayım çalışmanızı paylaşırsanız seviniriz , saygılar
    Sakalım olmadığından beni dinlemiyorsun dostum (sorun değil ) ama Ağustos dibinden 100K ya giden hareket yukarı anatrendin 1 nolu dalgası. İtki değil o diyceksin ama zorla biraz şartları saatlik bak filan sonu küçük bir ED olan bir itki o. Dalganın hissiyatı itki idi. Şu an ikili zigzag? şeklinde 2 bitiyor.

3.  Alıntı Originally Posted by Ufukt Yazıyı Oku
    Kötü senaryo 2008 krizi ortalamalar benzer ama bar şekilleri şimdi güncel grafikte yukarı daha kolay gider diyor. Bol kazançlar.Ek 20346Ek 20347Ek 20348

MI 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    BIST 100 ortalamalarEk 21268Ek 21269Ek 21270

MI 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Kesinlikle itki değil...abc şeklinde b dalgası...
     Alıntı Originally Posted by feridun_bitir Yazıyı Oku
    sakalım olmadığından beni dinlemiyorsun dostum (sorun değil ) ama ağustos dibinden 100k ya giden hareket yukarı anatrendin 1 nolu dalgası. Itki değil o diyceksin ama zorla biraz şartları saatlik bak filan sonu küçük bir ed olan bir itki o. Dalganın hissiyatı itki idi. şu an ikili zigzag? şeklinde 2 bitiyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    afyonkarahisar
    Gönderi
    791
     Alıntı Originally Posted by altnygt Yazıyı Oku
    Kesinlikle itki değil...abc şeklinde b dalgası...

kesinlikle itki değil diye çok iddialı olmamak gerek
    2008 deki buyuk trend başlangıcıda 3 dalga gibiydi
    sayın devir in güncel u-100 endeks etiketlemesini buyuzden çok merak ediyorum

6. Üstad bi de 2003 mart temmuz arasını sayar mısın? Çok önemli

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. bizimkilerin gözleri fırlamış şimdiden

8.  Alıntı Originally Posted by DEVİR Yazıyı Oku
    ABD'de bir ayı piyasasının daha sonuna geliyoruz. Dowcan yayında ve yapımda emeği geçenlere teşekkür eder.

not: bugün ya da yarın dibini bulur. 23000 altına belki sarkar. 21800'e gidemeyecek. Mazot bitti.
    --
    değerli analizlerinizi okumak büyük keyif

Sayfa 98/230 İlkİlk ... 488896979899100108148198 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •