Sayfa 135/230 İlkİlk ... 3585125133134135136137145185 ... SonSon
Arama sonucu : 1839 madde; 1,073 - 1,080 arası.

Konu: XU100'de Anatrendler

1.  Alıntı Originally Posted by emirler Yazıyı Oku
     Alıntı Originally Posted by emirler Yazıyı Oku
     Alıntı Originally Posted by emirler Yazıyı Oku

teşekkürler Türkoğlu eğer birşeye muafak olabiliyorsak Devir hocamızın bu ew aşkını bize bulaştırmasındandır (zaten virüs bizde varmışta ateşlenmeyi bekliyormuş) , sn sazanla epey yol aldık, sonra derya denizlere daldık ola ola bu kadar olabildik.
    matruşka misali ew öyle birşey açtıkca yenisi çıkıyor.
    unutmadan yazayım yatırım tavsiyesi değildir.
    eski gönderiler

2.  Alıntı Originally Posted by Ufukt Yazıyı Oku
    Dow düzeltilmesine başladı. Xu100 dün kısa vade sat verdi 100500 izlemek gerekiyor aylık haftalık günlük olarak.

MI 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bugün Stop olmak gerekiyordu. Acelesi varmış bir günde bitirdi. Hacimli bir gündü hiç başını kaldırmasına bile izin vermediler. Yukarı dikdörtgen formasyon hedefl iptal oldu. Düzeltme yaşayacağız önceki dip altına ineceğini tahmin etmiyorum ama 92000 ne kadar düşüş sürebilir şimdi izleyeceğiz hedefte değil dönüşü görünce yazarımm.
    Bol kazançlar

MI 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Malesef kritik günler (zaman analizi) aynen çalışıyor ama seviyeler borsa aleyhine dolar lehine elimdeki haritadan farklı gelişiyor.

Borsanın dibi 1 Nisan günü gözüküyor. Bu tarihi bu seneki gelişmelerden bağımsız belirliyorum. Yani seçimin ertesi günü dip diyorum. Burdan seçim sonuçları da az çok tahmin ediliyor. İktidar partisi istanbul'u da kaybediyor diye bi yorum yapmak sanırım mantıklı. Bugünkü ağır paniği başka türlü yorumlayamadım.

Dolar tarafında ise 11 işgünü sonra 8 Nİsan'da tepe görüyorum. Ama TL'de erimenin ağırlıklı kısmı da 1 Nisan'a kadar gerçekleşebilir. %38 Fİbo hedefi 5.93, %50 fibo ise 6.18

Bugün çok büyük bir panik yaptırdılar ama unutmayın hızlı koşan atın bilmem nesi seyrek olurmuş. Fazla uzun sürmüyecek 2 hafta sıkın dişinizi...

4. Genel kanının aksine (istikrar filan hikayelerini bir kenara koyarsak) TR'de iktidar değişimi hatta bu konuda tünelin ucunun görünmesi en ufak bi umut doğması bile dışarda son derece olumlu algılanır. Güven bitik malesef. Hİçbişey yokken bir günde %7 eriyen paranın herkes hayrını görsün.

Sağduyu sağduyu diye diye...

5.  Alıntı Originally Posted by Feridun_Bitir Yazıyı Oku
    Genel kanının aksine (istikrar filan hikayelerini bir kenara koyarsak) TR'de iktidar değişimi hatta bu konuda tünelin ucunun görünmesi en ufak bi umut doğması bile dışarda son derece olumlu algılanır. Güven bitik malesef. Hİçbişey yokken bir günde %7 eriyen paranın herkes hayrını görsün.

Sağduyu sağduyu diye diye...
    Ağanın istediği her neyse verirsen senden iyisi olmaz.Vermezsen üstelik lafının üstüne birde laf koyarsan oda seni oymak için herşeyi dener.Ya öyle yada böyle,tercih meselesi.Mısırın Sisi nin değeri kıymeti örneğin.Bu işleri iyi okumak lazım.Ağaçdan ziyade ormana bakmak gerekiyor.

6.  Alıntı Originally Posted by Feridun_Bitir Yazıyı Oku
    Malesef kritik günler (zaman analizi) aynen çalışıyor ama seviyeler borsa aleyhine dolar lehine elimdeki haritadan farklı gelişiyor.

Borsanın dibi 1 Nisan günü gözüküyor. Bu tarihi bu seneki gelişmelerden bağımsız belirliyorum. Yani seçimin ertesi günü dip diyorum. Burdan seçim sonuçları da az çok tahmin ediliyor. İktidar partisi istanbul'u da kaybediyor diye bi yorum yapmak sanırım mantıklı. Bugünkü ağır paniği başka türlü yorumlayamadım.

Dolar tarafında ise 11 işgünü sonra 8 Nİsan'da tepe görüyorum. Ama TL'de erimenin ağırlıklı kısmı da 1 Nisan'a kadar gerçekleşebilir. %38 Fİbo hedefi 5.93, %50 fibo ise 6.18

Bugün çok büyük bir panik yaptırdılar ama unutmayın hızlı koşan atın bilmem nesi seyrek olurmuş. Fazla uzun sürmüyecek 2 hafta sıkın dişinizi...
    Nisan 1 dip diyorsun ve iktidarın oy kaybettiğini söylüyorsun. Mantık hatası yok mu ?

7. Seçim sonuçları çok dramatik olmasa da ertesi sabah eksi açılışa paniğe vs sebep olabilir ama gün içinde düzelebilir. Bu şekilde 1 nisan dip olabilir. Erken seçim filan olmaz o yüzden de gereksiz bir panik olduğunu düşünürüm. Ayrıca bir çok büyükşehir el değiştirecek olursa daha dengeli-makul bir siyasi ortam olur ve bu da orta-uzun vade pozitif olur.

Sayfa 135/230 İlkİlk ... 3585125133134135136137145185 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •