Sayfa 189/230 İlkİlk ... 89139179187188189190191199 ... SonSon
Arama sonucu : 1839 madde; 1,505 - 1,512 arası.

Konu: XU100'de Anatrendler

1. Para piyasalarındaki olağanüstü şartlar sebebiyle 04/05 tarihine kadar alım işlemi yapamıyoruz. Piyasalar normalleşirse tekrar işlem başlayacak. Haber aldım ak yatırımdan

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    ne alımı yapamıyorsunuz?

Alıntı Originally Posted by Hitman_86 Yazıyı Oku
    Para piyasalarındaki olağanüstü şartlar sebebiyle 04/05 tarihine kadar alım işlemi yapamıyoruz. Piyasalar normalleşirse tekrar işlem başlayacak. Haber aldım ak yatırımdan

3. Hocam hiçbir alım yapılmıyor, açık bakiyeler geri transfer edildi otomatik. Saygılarımla,

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    gerçekten bir şey anlamadım hisse senedi alamıyor musunuz şimdi ak yatırımdan veya vobta işlem yapamıyor musunuz?

Alıntı Originally Posted by Hitman_86 Yazıyı Oku
    Hocam hiçbir alım yapılmıyor, açık bakiyeler geri transfer edildi otomatik. Saygılarımla,

5. Evet hocam hisse alımı yapılamıyor. Geri yatırıldı yatırım hesaplarından vadesizlere otomatik. Özür dilerim, saygılar

6.  Alıntı Originally Posted by Hitman_86 Yazıyı Oku
    Evet hocam hisse alımı yapılamıyor. Geri yatırıldı yatırım hesaplarından vadesizlere otomatik. Özür dilerim, saygılar
    Dostum bir yanlışınız var.Yada bir yanlış anlamanız olmuş.Ak yatırımdan da diğer aracı kurumlardan da tüm enstrümanlarda alım ve satım an itibariyle yapılabiliyor.

7.  Alıntı Originally Posted by DEVİR Yazıyı Oku
    Bugün döviz piyasasıyla ilgili bir yazı yazmak istiyorum. Çocuklardan yakamı kurtarabilirsem.
    --
    DEVİR Hocam, döviz de dahil olmak üzere, bist ve altın grafikli analizlerinizi yorumlarınızı heyecanla bekliyoruz..
    BİST'de hedefiniz nokta atışı tamam, yay gerildi, acaba düşüş dalgası hangi derecede, ya da farklı bir alternatif sayım var mıdır..

saygılar..

8. Merhaba, bana gelen mail bu şekilde. Yatırım hiçbir şekilde yapılamıyor. Direkt hesaplara geri geliyor para. Bahsettiğim yurtdışı hisse alımı. Yurtiçini bilmiyorum, ilgim yok. Saygılar

Sayfa 189/230 İlkİlk ... 89139179187188189190191199 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •