Sayfa 100/230 İlkİlk ... 50909899100101102110150200 ... SonSon
Arama sonucu : 1839 madde; 793 - 800 arası.

Konu: XU100'de Anatrendler

1.  Alıntı Originally Posted by alekss Yazıyı Oku

kesinlikle itki değil diye çok iddialı olmamak gerek
    2008 deki buyuk trend başlangıcıda 3 dalga gibiydi
    sayın devir in güncel u-100 endeks etiketlemesini buyuzden çok merak ediyorum
    aynı çalışmayı uzun zamandır yapıyorum senden teğit almakta hoş oldu benim için itki olarak çalışması ihtimal, dün onca olumlu habere rağmen dokumaya devam etti yeni diple bozmadığı sürece analize devam iyi çalışmalar

2. dowcan ayu piyasasina giremeden ucundan donmus, hem de ne donus!!!

survival Guest
    Dow 21.800'lere iner, sonra ayi piyasası biter diyen DEVİR Hocami yine ayakta alkışlıyorum.. İnanılmaz bir analiz daha görmüş olduk..
    DEVİR Hocam an itibari ile BIST ile ilgili görüşleriniz nasıl acaba?

4. Kim demis bitti diye daha yeni basladi 2019 da dow 18 bin altina duser
    Oyle 2 3 gunluk ayi piyasasi mi olur

5.  Alıntı Originally Posted by DEVİR Yazıyı Oku
    ABD'de bir ayı piyasasının daha sonuna geliyoruz. Dowcan yayında ve yapımda emeği geçenlere teşekkür eder.

not: bugün ya da yarın dibini bulur. 23000 altına belki sarkar. 21800'e gidemeyecek. Mazot bitti.
    --
    Gavat demedim, kavas demiş olabilirim diyen bir ibiş vardı. Benim ki de öyle olmasın ama sanırım biraz erken konuştum. İlk orijinal tahmin daha isabetliymiş.
    --

6.  Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    peki ya bist100?
    Ben dibini bulduğunu düşünmüyorum. O yüzden beklemedeyim. Ocak ayının bir yerlerinde o dibin gelmesiyle aksiyona geçmeyi planlıyorum.
    --

7. %20 üstü ayı piyasasıdır söylemi palavradan ibarettir.

Cem Uzan'a hapis şoku, emekliye zam müjdesi, traderlarda yılsonu tatil rehaveti.. Bunlar gibi.
    --

8. sizin eliotisyen olduğunuzdan ben gerçekten ciddi şüphelenmeye başladım...ikii tepe boyun çizgisi 23300 sert bir şekilde kırılmış ve çok net bir 3.3 dalgası ilerlerken dow jones endeksinde nasıl dip görüldü diyebiliyorsunuz???insan gerçekten hayret ediyor.
     Alıntı Originally Posted by DEVİR Yazıyı Oku
    Gavat demedim, kavas demiş olabilirim diyen bir ibiş vardı. Benim ki de öyle olmasın ama sanırım biraz erken konuştum. İlk orijinal tahmin daha isabetliymiş.
    --

Sayfa 100/230 İlkİlk ... 50909899100101102110150200 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •