Sayfa 176/230 İlkİlk ... 76126166174175176177178186226 ... SonSon
Arama sonucu : 1839 madde; 1,401 - 1,408 arası.

Konu: XU100'de Anatrendler

1. "veya 5.1" olasılığı ürkütücü..

2.  Alıntı Originally Posted by altnygt Yazıyı Oku
    "veya 5.1" olasılığı ürkütücü..

USD 10 TL ve XU-100 50.000 bu senaryoya uygun. Finansal Tezlerimin beklentisi böyleydi sanırım.

3. Sayın Devir, daha önceki eski yazılarınızda, Dow'un 40.000'lere kadar gideceği ve ordan 5.000'lere kadar düşeceği tahmininiz vardı. Şimdi ise anladığım kadarıyla o büyük düşüşün daha erkenden başladığını düşünmektesiniz. ABD'de piyasalara bu kadar para verilmesi-verilecek olması, sizin önceden beklediğiniz 40.000'lere çıkışa neden olamaz mı acaba. Bu konudaki düşünceniz nedir?
    Yatırım tavsiyesi değildir

4.  Alıntı Originally Posted by haylaz69 Yazıyı Oku
    Sayın Devir, daha önceki eski yazılarınızda, Dow'un 40.000'lere kadar gideceği ve ordan 5.000'lere kadar düşeceği tahmininiz vardı. Şimdi ise anladığım kadarıyla o büyük düşüşün daha erkenden başladığını düşünmektesiniz. ABD'de piyasalara bu kadar para verilmesi-verilecek olması, sizin önceden beklediğiniz 40.000'lere çıkışa neden olamaz mı acaba. Bu konudaki düşünceniz nedir?
    Bist için de 200 bin öngörüsü vardı bir ara Sn.Devir'in

5. Bazı yorumcular şu anda içinde bulunduğumuz düşüşün 4 dalga olduğunu, yeni olan-olacak parasal genişlemeyle dow'un son 5. dalgayı yapabileceğini düşünmekteler. Bu son dalga olur ve dow Sn Devirin önceden öngördüğü 40.000 lere gidebilirse BIST teki 200.000 öngörüsüde gerçekleşebilir.
    Yatırım tavsiyesi değildir

6. [IMG][/IMG]

Virüs bir doğa olayı olduğuna göre Elliott çevrimine uygun bir yayılım ve sönümlenme göstermeli. 3 Nisan günü 101.000 artışla 3 nolu zirveyi görmüş olmalı. Önümüzdeki günlerde 40.000-80.000 aralığında günlük artışlarla 4 nolu geri çekilmeyi tamamlaması beklenir. Dünyadaki gerçek vaka sayısı ile WHO'ya bildirilenler arasında sabit bir oran olduğunu varsayıyorum.
    --

7. Sn hocam endeks öngörünüz nedir? Sizce 70 binleri görür mü tepki yükselişi sonrası
     Alıntı Originally Posted by DEVİR Yazıyı Oku
    [IMG][/IMG]

Virüs bir doğa olayı olduğuna göre Elliott çevrimine uygun bir yayılım ve sönümlenme göstermeli. 3 Nisan günü 101.000 artışla 3 nolu zirveyi görmüş olmalı. Önümüzdeki günlerde 40.000-80.000 aralığında günlük artışlarla 4 nolu geri çekilmeyi tamamlaması beklenir. Dünyadaki gerçek vaka sayısı ile WHO'ya bildirilenler arasında sabit bir oran olduğunu varsayıyorum.
    --
    YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by finansci Yazıyı Oku
    DEVİR hocam aylar sonra sizi görmek harika. Umarım sağlığınız yerinde ve herşey yolundadır. Size aslında sormak istediğim orta uzun vade BİST ve ONS ALTIN analizleriniz nasıldır. Yorumlarınızda bahsetmişsiniz, şimdi hızlıca okuyup özümseme zamanı.
    Bu arada ben de çok eski okuyucularınızdan birisiyim. ONS Altın'ın (devirtrade sitenizde) 1900 dolara gidişini ilmek ilmek işlemiştiniz analizlerde. O nedenle özellikle altın için beklentinizi çok merak ediyordum.. Selam ve saygılar..
    Elliott analisti duygusuz olmalı derler ama altın için benim sayımlarım 1000 $'ın altını gösteriyor. Bu cümleyi okurken gülenler olduğunu duyar gibiyim. Ben de gülüyorum ama durum bu. Esasen yaptığım sayımlar içinde en az inandığım altın. Nasıl olacak ben de merak ediyorum.
    --

Sayfa 176/230 İlkİlk ... 76126166174175176177178186226 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •