Sayfa 49/230 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon
Arama sonucu : 1839 madde; 385 - 392 arası.

Konu: XU100'de Anatrendler

1. Bikmis abi hosgeldin altin vurus eli kulagindami yoksa ? Sevinerek girdik topige hocalar dan isik gormek guzel bu zamanda

2. Yine sene 2008 de garan soluksuz dusuyor babo 1.67 den doner kuzu yerin dibi diyor 10 yil gecmis yine tarih tekerrur edecekmi agalar konusturacaklar ustaliklarini izleyelim bakalim..Ky tarihe taniklik edecek mi ?10 yilda sahsim adina sunu ogrendim.Borsa sabir dogru zamanda dogru zamanda dogru trendfe kazandigini kenara cekip arsa ev vb. Alip belli sermaye ile devam ederseniz kazanmayi badariyordunuz.ihtiyaciniz olmayan parayla sabi rha ii.Bunda emegi gecen Babo kuzu vb. Ustalarin haklari odenmez 15-20 yildir izleriz umarim bu son seruvendede bildre yol gosterici olurlar.

Alıntı Originally Posted by e.yegen Yazıyı Oku
    Bikmis abi hosgeldin altin vurus eli kulagindami yoksa ? Sevinerek girdik topige hocalar dan isik gormek guzel bu zamanda
    Bakımin arkadaşlar, burası DEVİR kardeşimin topiği, ıvır-zıvır yazaraktan burada kalabalık yapmak istemem. Saygısızlık olur.
    Ben Altın Vuruş V topiğini açtığım zaman 3’lü kombinasyon halinde bir YORUM yaptım.
    Ve dedim ki;
    Borsa, karşısındaki nda FAİZ VE USDTL dir.
    Borsanın rakipleri (USDTL ve FAİZ) oturmadan BORSA HAREKETLENMEZ!
    Altın vurus v
    http://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=1590

Bu argümanı anladınız, anladınız.
    Anlamazsanız, YANDINIZ!

Konu basit yani.
    Temel analizi, Teknik analizi vb çok fazla büyütmeyin gözünüzde, yeter ki DETAYLARDA BOĞULMAYIN, ve ZAMANLAMANIZI “iyi” ayarlayın.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    YATIRIM, sonu yanlis giden SPEKÜLASYONDUR. EGER, zamaninda spekulasyondan cikamazsaniz
    MECBUREN yatirimci olursunuz.SOROS.
    Yorumlayabilene Teknik Analiz onden gider, haberler arkadan gelir!Para piyasalari Pazara kadar degil, Mezara kadardir. BaBo
    Twitter:
    @bikmisbroker=@M_N_Kutan

XU100'de Anatrendler

Yine sene 2008 de garan soluksuz dusuyor babo 1.67 den doner kuzu yerin dibi diyor 10 yil gecmis yine tarih tekerrur edecekmi agalar konusturacaklar udtaliklarini izleyelim bakalim..Ky tarihe taniklik edecek mi ?
    Aynen arkadaşım. Ve Garantiyi o fiyattan aldım.
    Ben dip avcısıyım, tavandan satmayı başardığım kağıt yoktur.

YATIRIM, sonu yanlis giden SPEKÜLASYONDUR. EGER, zamaninda spekulasyondan cikamazsaniz
    Yorumlayabilene Teknik Analiz onden gider, haberler arkadan gelir!Para piyasalari Pazara kadar degil, Mezara kadardir. BaBo
    Twitter:
    @bikmisbroker=@M_N_Kutan

Bikmis abi hosgeldin altin vurus eli kulagindami yoksa ? Sevinerek girdik topige hocalar dan isik gormek guzel bu zamanda
    Cevap yukarıda.

Twitter:
    @bikmisbroker=@M_N_Kutan

6. U-30 115.000 de yani tekrar meshur euro bazli grafikte 22 euro alti kriz fiyatlamasi demek.Ulke olarak krizdeyiz bunun aciklamasi kisa ve net ne zaman faiz ve doviz durulur o zaman bist sahne alir.

U-30 115.000 de yani tekrar meshur euro bazli grafikte 22 euro alti kriz fiyatlamasi demek.Ulke olarak krizdeyiz bunun aciklamasi kisa ve net ne zaman faiz ve doviz durulur o zaman bist sahne alir.
    Kısaca “aynen” !!!

Twitter:
    @bikmisbroker=@M_N_Kutan

8. 4.9796 USDTRY gördü...

Sayfa 49/230 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •