Sayfa 97/230 İlkİlk ... 47879596979899107147197 ... SonSon
Arama sonucu : 1839 madde; 769 - 776 arası.

Konu: XU100'de Anatrendler

1.  Alıntı Originally Posted by DEVİR Yazıyı Oku
    Ben bu Dow'u 25 senedir tanırım. Bence dönüp 26000 üzerine çıkacak. Ayı piyasasının bittiği anonsunun ardından da 21800'e inecek. Düşüş nedir nasıl olur o zaman hissedeceğiz.
    --
    Sevgili hocam sizi tebrik ediyorum.

2. ABD'de bir ayı piyasasının daha sonuna geliyoruz. Dowcan yayında ve yapımda emeği geçenlere teşekkür eder.

not: bugün ya da yarın dibini bulur. 23000 altına belki sarkar. 21800'e gidemeyecek. Mazot bitti.
    --

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    afyonkarahisar
    Gönderi
    791
     Alıntı Originally Posted by DEVİR Yazıyı Oku
    ABD'de bir ayı piyasasının daha sonuna geliyoruz. Dowcan yayında ve yapımda emeği geçenlere teşekkür eder.

not: bugün ya da yarın dibini bulur. 23000 altına belki sarkar. 21800'e gidemeyecek. Mazot bitti.
    --
    sayın devir u 100 de kalıp bir turlu netleşmiyor , dow da duşuş bitecekse nuhtemelen u 100 de 3 gün önce bitmiş olmalı yeni dip biraz zor gibi ama dax ta düşüş obo hedefine varamadı , güncel u-100 sayım çalışmanızı paylaşırsanız seviniriz , saygılar

4. Nasıl yani????23300 altı sıkıntılı değil mi???
     Alıntı Originally Posted by devir Yazıyı Oku
    abd'de bir ayı piyasasının daha sonuna geliyoruz. Dowcan yayında ve yapımda emeği geçenlere teşekkür eder.

Not: Bugün ya da yarın dibini bulur. 23000 altına belki sarkar. 21800'e gidemeyecek. Mazot bitti.
    --

5. 19700 gibi bir hedef gördüm.
     Alıntı Originally Posted by altnygt Yazıyı Oku
    nasıl yani????23300 altı sıkıntılı değil mi???

6.  Alıntı Originally Posted by DEVİR Yazıyı Oku
    ABD'de bir ayı piyasasının daha sonuna geliyoruz. Dowcan yayında ve yapımda emeği geçenlere teşekkür eder.

--
    22600 küsürlerden dönmesini bekliyorum ben de, saygılar

7. yabancı payı kriz öncesi en yuksek 66 olmuştu, kriz zamanı da 61'in altına inemedi. şu an tekrar %65'e geldi. eğer dowdaki düşüş sn. devir'in dediği gibi bitmek üzere ise biz bir türlü kıramadığımız tarihsel trendden döneceğiz demektir.

isbank ykbnk gibi bankaların fiyatı yerlerde sürünüyor, çoğu sanayi hissesi -benim takip ettiklerimden froto, toaso, ttrak, arclk, asels, ecilc, pgsus-son derece ucuzlar, bakalım piyasayı ne ateşleyecek.

olurda büyüklerimiz suriye ile işleri düzeltip oralara bir müteahhit çıkarması yaparlarda bu krizden bir nebze çıkar mıyız diye düşünmeden edemiyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by DEVİR Yazıyı Oku

--
    BIST 100 84000 hedefi iptal oldu mu? Dow Ed 3 mü yapacak?

MI 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 97/230 İlkİlk ... 47879596979899107147197 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •