Sayfa 139/230 İlkİlk ... 3989129137138139140141149189 ... SonSon
Arama sonucu : 1839 madde; 1,105 - 1,112 arası.

Konu: XU100'de Anatrendler

1. Halkbank hisse (HALKB) senedi, Bist 100'e paralel olarak geçtiğimiz haftalarda geri çekmeler yaşadı ve önemli bir destek bölgesi olan 5.76'ya hisse senedi yaklaşmış durumda. RSI'ın da aşırı satış bölgelerinde baskılandığını göz önüne aldığımızda bu bölgelerde yukarı yönde toparlanmalarla karşılaşabileceğimizi söyleyebiliriz.

survival Guest
     Alıntı Originally Posted by DEVİR Yazıyı Oku
    106000'den başlayan yassı düzeltme sürüyor. Kanımca bileşik endeks seçimden hemen önce 97000-99000 aralığında dip yapacak. Yükselişin ikinci bacağı ağırlıklı olarak Nisan ayında gerçekleşir gibi görünüyor. Ay sonu civarı 110000 geçilir diye tahmin ediyorum.
    --
    Acaba bu yorumun ikinci kısmı gerçek mi olacak. Gerçi yassı yapı bozulmuştu ama endeks 90 binlerden agresif şekilde yukarı göndü. DEVİR hocam sayımları büyük merakla bekliyoruz..

3.  Alıntı Originally Posted by survival Yazıyı Oku
    Acaba bu yorumun ikinci kısmı gerçek mi olacak. Gerçi yassı yapı bozulmuştu ama endeks 90 binlerden agresif şekilde yukarı göndü. DEVİR hocam sayımları büyük merakla bekliyoruz..
    Sn survival alıntıladığınız yorumunda sn Devir 97-99 arası demiş
    6500 puan sapma ciddi bir sapma endeks de ki o kadar sapma endeks hisselerinin çoğunda ortalama
    %10 fark demek
    bu durumda sn Devir in bu yorumu zaten çöp olmuştu
    ki dahası sonrasında sayımın FLAT kalıba döndüğünü de yazmıştı görüşü olarak
    yani
    sn DEVİR son hareketleri yorumlarken karıştı sayımlar ve tutarsız durumlar oluştu
    tabii gelinen durumda elliot da sayım bitmez illaki uygun bir kalıp vardır
    Paylaştığım hiçbir şey yatırım tavsiyesi olamaz.
    HERKESİN KENDİ AKLI VAR.

4. Çok büyük bir cisim yaklaşıyor. Çarpışmaya hazır olun

5.  Alıntı Originally Posted by emirler Yazıyı Oku
    Çok teşekkür ederim Sn Emirler. Altın vuruş oldu.

6. istanbul seçiminin böyle olacağını tahmin etmemiştim. ytd dir.

7.  Alıntı Originally Posted by emirler Yazıyı Oku

istanbul seçiminin böyle olacağını tahmin etmemiştim. ytd dir.
    EVET

sn emirler BU analiz inizi zamansal olarak olmasa da fiyatlamalar olarak TEBRİK EDERİM
    ZAMANSAL DURUMDA DEDİĞİNİZ GİBİ iSTANBUL SEÇİMİ NEDENLİ OLMALI
    Paylaştığım hiçbir şey yatırım tavsiyesi olamaz.
    HERKESİN KENDİ AKLI VAR.

8.  Alıntı Originally Posted by emirler Yazıyı Oku

istanbul seçiminin böyle olacağını tahmin etmemiştim. ytd dir.
    Analiziniz iyi tahmin etmiş, tebrikler...
    Burada yer alan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Yatırımcının mali durumuna veya risk ve getiri tercihlerine uygun olmayabilir.

Sayfa 139/230 İlkİlk ... 3989129137138139140141149189 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •