Sayfa 160/230 İlkİlk ... 60110150158159160161162170210 ... SonSon
Arama sonucu : 1839 madde; 1,273 - 1,280 arası.

Konu: XU100'de Anatrendler

1. Sayın emirler;Temmuz,ağustos aylarında 95.000'leri görürsek bu sayım bozulur mu?Teşekkürler...

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Konu anlaşılmıştır teşekkürler sayın Emirler

F5121 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Lütfen bana soru sormayın hissiyatlarımla birşeyler çiziktiriyorum. Hissiyatlarımda öyle bir düşüş hissetmiyorum.
    bugünkü vede yarınki hissiyatım derki 118 bin ondan sonra düzeltme gelir. ama derin değil , ana hedefim 119 biraz üzeri.Yarın boşluklu olarak açılış yukarıdan olur gibi geliyor arkasından bugünün karlarını cebe atma yarışı başlar diye hissederim. Emme yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by emirler Yazıyı Oku
    Lütfen bana soru sormayın hissiyatlarımla birşeyler çiziktiriyorum. Hissiyatlarımda öyle bir düşüş hissetmiyorum.
    bugünkü vede yarınki hissiyatım derki 118 bin ondan sonra düzeltme gelir. ama derin değil , ana hedefim 119 biraz üzeri.Yarın boşluklu olarak açılış yukarıdan olur gibi geliyor arkasından bugünün karlarını cebe atma yarışı başlar diye hissederim. Emme yatırım tavsiyesi değildir.
    Dostum helal sana. Bi kamyon elliotçu bir türlü perspektif değiştiremedi takılıp kaldılar yukarı C tepkisi geyiğine. Sene olmuş 2019 DOW 30K ya dayanmış BİST 1 USD olur mu halbuki? Ben de senin sayımını uzun süredir kendime rehber edinmiştim.

USD konusunda ne düşünüyorsun? Orda da Üçgen düzeltmeye takılıp kaldılar. Bence orda da süpriz var. A-B-C düzeltmesinin C.3 ü yeni başlıyor olabilir mi? 4.9 civarı hedef gibi?

5. nazar değdirmeyeyim ama emirler gerçekten bu çıkışı bilen tek elliotcu gibi sanki.

6. Eski sayımlarım vardı TL de bulamıyorum depoladığım dosyalarda . investingtede silindiler. otur tekrar say uzun iş. ben herşeyden önce memleketim adına doların çıkmasını değil düşmesini isterim.ama çokda düşmesini istemem.zira dolar çıkıyor diye 1 e 5 zam yapan fırsatcılar dolar düştüğünde yaptıkları zammı geri çekmiyorlar.nasıl olsa alıştılar bu yüksek fiyatlara diye yani dolarla ülkeye getirdiklerinden daha çok kazanç elde ediyorlar. dolar düştüğünde.

7. 1 yıllık gönderilerimi sıralayayım dedim geçmişte neler koymuşum
    27.01.2019ilk gönderim gibi Tl üzerine.
     Alıntı Originally Posted by emirler Yazıyı Oku
    Burada eski dostları görmek ne güzel hala sayıyoruz say say bitmiyor. TL için alternatif bir sayımımı koyuyorum , yatırım tavsiyesi değildir.Hepsi sanal alemin senaryosudur.Çeşit çok makul olanı seçtim.

8. 1 yıllık gönderilerimi sıralayayım dedim geçmişte neler koymuşum sayfa 117
    27.01.2019ilk gönderim gibi Tl üzerine.
     Alıntı Originally Posted by emirler Yazıyı Oku
    Burada eski dostları görmek ne güzel hala sayıyoruz say say bitmiyor. TL için alternatif bir sayımımı koyuyorum , yatırım tavsiyesi değildir.Hepsi sanal alemin senaryosudur.Çeşit çok makul olanı seçtim.

Sayfa 160/230 İlkİlk ... 60110150158159160161162170210 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •