Sayfa 171/230 İlkİlk ... 71121161169170171172173181221 ... SonSon
Arama sonucu : 1839 madde; 1,361 - 1,368 arası.

Konu: XU100'de Anatrendler

1.  Alıntı Originally Posted by emirler Yazıyı Oku
    Birazda üst akıl ne yapıyor ona bakalım. Ya da baktığımızı sanalım.
    Kafesteki kuşun bir kedi gördüm sanki deyişi gibi oldu. Her neyse kafeste olmayalım da.
    peşinen yazayım yatırım tavsiyesi değildir.demedi demeyin, şimdiden dedim.

kutucukların içindeki yazıları birazcık anlaşılır yaptım.
    Sn garipce bilirsiniz ew aparken şumu bumu der iseniz poz alamaz,yol kademezsiniz. belli bir hedefte gider de o hedefin tehlikeye gittiğini görür iseniz, yukarıdaki grafikte olduğu gibimuhtemel senaryoyu değilde uyarıyı yaparsınız, kaldıki ben o noktalarda külliyen sıfır hissedeydim.günlük vur kaçlar yapıp tepkinliydim. tabiki de bir çok senaryo var.ama hepsini burada paylaşırsak kafalar allak bullak olur. Zaten sayarkende aveya 1 b veya 2 cveya3 diye saysaydım.investin sayım kalıbı buna izin vermiyor.yukaıda 124 binde 3veya C kalacaktı ki buda şu aşamada o noktanın B olduğunu bize gösterecekti , kafamdaki altarnatiflerden biride buydu. sayımımın son hali bu şekilde.aşağıdadır . 4 sizinde dediğiniz gibi henüz bitmemiş oluyor.yada bitmiş oluyor şu şekliyle. Yaptıklarımızın yatırım tavsiyesi olmadığını hissiyatlarımızla saydığımızı vede sayımın değişebileceğinide peşinen yazdım. bu sayımda ABCD de olabilir, abc de olabilir v.s de olur. olurda olur. Ben size kızmadım hiç bir zaman kızacak birşey yazmadınız paylaşımlarınızı yoğunlaştırırsanız burayı takip eden arkadaşlarda öğrenmek açısından birşeyler alabilirler.
    Ama yatırım için ew yi hele ki kısa vade de hiç mi hiç kullanmalarını tavsiye etmem etmedim de.

2. yatırım tavsiyesi değildir.

3. Topikte DEVİR hocayı reel dünyada tanıyan var mıydı acaba. Tam da O'nun zamanları, dip tahminini haftalık bazda doğru yapabilen benim gördüğüm tek analistti. Elbette EWP yüzünden çok para kaybeden batan olmuştur bugüne kadar bunda %100 hemfikirim ancak dipten dönüşlerde DEVİR usta çok başarılıydı.

Kaptan KUTERO da eski kurt analistlerden, o da dolar bazında üçlü dip grafiği atmış ama yanında bir DEVİR usta yorumu da olsa. Zamanında KMX diye birisi de vardı okurduk. O da olsa tadından yenmezdi, ne analistler geldi geçti şu forumdan, pehhh.

Metalhead Guest
    Bayım nefes kesen bir düşüş dalgası oldu oluyir kalbi sıkıp suyunu çıkartan..

Metalhead Guest
    Assagi yeniden açan dalgalar olsada kıyamete oynamadigim için düzeltme bakmaya devam .

Tum herşeyi karıştıran zirve yenilemesi oldu. Ne olduğu bu bilmek istemediğim şirketler %500 yapınca 121 zirvesi geçildi .

Şimdi dibide buna göre altta mi üsttemi bakacağını şaşırttım haliyle ki mudahele ler de oluyor.

Neyse dip tarasada sürekli assa fikrm aynı..
    ..

Assa yeni açar açmaz bilmiyorum bazı senetler artık düşmüyor herkes ayrı telden çalıyor gayri

Tarihi bir hareket oldu için yazmak istedim

Metalhead Guest
    Sahi bu borsa niye zirve yeniledi ??

Eee teknik analiz diye birşey yok derken bos demiyoruz ki Temel analiz diye birşey yok.

Kimse eksi ozsermayesi olan şirketlerin %500 artmasını ne temel ne teknik izah edemez ağa..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    bu kaçıncı nick Mehmetkirsoy?

Alıntı Originally Posted by Metalhead Yazıyı Oku
    Sahi bu borsa niye zirve yeniledi ??

Eee teknik analiz diye birşey yok derken bos demiyoruz ki Temel analiz diye birşey yok.

Kimse eksi ozsermayesi olan şirketlerin %500 artmasını ne temel ne teknik izah edemez ağa..

Metalhead Guest
    Çok kalmayacağım.. dip eseledikce yazarim kalktı mı silip nicki gideceğim.. dip taramada devam..

Sayfa 171/230 İlkİlk ... 71121161169170171172173181221 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •