Sayfa 200/230 İlkİlk ... 100150190198199200201202210 ... SonSon
Arama sonucu : 1839 madde; 1,593 - 1,600 arası.

Konu: XU100'de Anatrendler

1. Exclamation Xu30

5 HAZİRAN dan sonra dostlar alışverişte görsün

https://hizliresim.com/1miXu0

2.  Alıntı Originally Posted by dalgacı Yazıyı Oku
    Dow V.III tepesine kadar günlük te sonlanan diyagonal...V.IV ünün beyaz kutucukta bitmesi beklenmeli...

V.III ü tepesinden sonra dow saatlikte V.IV.B içindeyiz diye düşünmekteyim...

B dalgası da oluştu V.IV için çok sert C gelmeli...
    Yatırım tavsiyesi değildir. Dalga geçiyorum zarar edersin beni dinlersen.

3. C dalgası ile yeni zirveler mi görülür
     Alıntı Originally Posted by dalgacı Yazıyı Oku

B dalgası da oluştu V.IV için çok sert C gelmeli...
    YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Günaydın arkadaşlar. EWI (Elliott wave international) değerli metaller ve kurlar için ücretsiz hafta yapmış. Ücretsiz olarak girip güncel sayım ve tahminlerini görebilirsiniz.

Ben özellikle borsa endeksleri konusunda bir çok sayımlarını sorunlu bulsam bile göz atmakta fayda olabilir. Son haftalarda çok popüler olan altın, gümüş gibi emtialar için spektaküler tahminleri var.

Ana sayfaya giriş yapınca hemen freeweek yazan yere tıklayarak giriş yapabilirsiniz. Yalnız mail adresinizle ücretsiz üyelik oluşturmanız gerekiyor.

https://www.elliottwave.com/

5.  Alıntı Originally Posted by mertus Yazıyı Oku
    Günaydın arkadaşlar. EWI (Elliott wave international) değerli metaller ve kurlar için ücretsiz hafta yapmış. Ücretsiz olarak girip güncel sayım ve tahminlerini görebilirsiniz.

Ben özellikle borsa endeksleri konusunda bir çok sayımlarını sorunlu bulsam bile göz atmakta fayda olabilir. Son haftalarda çok popüler olan altın, gümüş gibi emtialar için spektaküler tahminleri var.

Ana sayfaya giriş yapınca hemen freeweek yazan yere tıklayarak giriş yapabilirsiniz. Yalnız mail adresinizle ücretsiz üyelik oluşturmanız gerekiyor.

https://www.elliottwave.com/
    Altın için uzun vade nasıl bir sayım var acaba, baktıysanız biraz özet yazsanız çok iyi olurdu. Sn DEVİR de EWP analizi olarak 1000 dolarlara düşüş bekliyorlardu, acaba orada da benzer sayım mı var merak ettim.. şimdiden cok tesekkurler

6.  Alıntı Originally Posted by finansci Yazıyı Oku
    Altın için uzun vade nasıl bir sayım var acaba, baktıysanız biraz özet yazsanız çok iyi olurdu. Sn DEVİR de EWP analizi olarak 1000 dolarlara düşüş bekliyorlardu, acaba orada da benzer sayım mı var merak ettim.. şimdiden cok tesekkurler
    Sayın Devir 2011 yılında başlayan 1900 dolardan 1050 dolara olan düşüşü itkisel olarak saydığı için 2. bir itki dalgası yani C dalgası bekliyordu. 1000 dolarlara düşüş senaryosu buradan geliyor.

EWI ise 1900 dolardan 1050 dolara düşülen bölümü ikili zigzag olarak saymış ve A olarak etiketlemiş. Bugüne kadar gelen yükseliş B dalgası olarak etiketleniyor. Buralardan itibaren C dalgası olarak aşağı dalga bekliyorlar.

Sonuç olarak gidiş yolu farklı olmakla birlikte sonuç değişmiyor. Her iki taraf bu civarlardan aşağıya doğru C dalgası bekliyor. Telif hakkı olabilir korkusuyla ilgili grafiği ekleyemedim. Umarım anlatabilmişimdir.

Bakalım zaman ne gösterecek.
    Son düzenleme : mertus; 18-08-2020 saat: 23:06. Sebep: düzeltme

7. DEVİR bey,

Petrol bulundu haberi de geldi, endeksten 2 sıfır da atıldı... Bunları yazmıştınız. Gerçi endeks güdük kaldı. Nasd** özellikle eksik kalan 5. dalgayı da yaptılar/yapıyorlar gibi ve öncesi genişleyen üçgen gibi sayılıyor sanki. Orijinal senaryoya dönüldü ama bist yine perişan kaldı.

Bir güncelleme alsak süper olur...

8.  Alıntı Originally Posted by DEVİR Yazıyı Oku
    Yılın üçüncü çeyreği göreceğimiz son iyi günler olur bence. Onda da yüksek olasılık eski zirvelere ulaşamayız.
    --
    Sayın Devir'in öngörüsü gerçekleşmeye başlıyor galiba. Bekleyip görelim.
    Yatırım tavsiyesi değildir

Sayfa 200/230 İlkİlk ... 100150190198199200201202210 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •