Sayfa 198/230 İlkİlk ... 98148188196197198199200208 ... SonSon
Arama sonucu : 1839 madde; 1,577 - 1,584 arası.

Konu: XU100'de Anatrendler

1. Seviyosan git konuş birader...
     Alıntı Originally Posted by nazelyon Yazıyı Oku
    ben demiştim bu arkadaşın yorumlarını dikkate almayınız diye..

2. Bende idrak sorunu yok da, sende yazdığın şeyi anlayamama sorunu var sanırım. Ya da işkembei kübradan sallama formasyonu

Alıntı Originally Posted by altnygt Yazıyı Oku
    Yeni zirve derken???garanti 12.xx ısctr 7.98 ykbnk 3.2...idrak sorunu var galiba...

3.  Alıntı Originally Posted by D R A G O N Yazıyı Oku
    Bende idrak sorunu yok da, sende yazdığın şeyi anlayamama sorunu var sanırım. Ya da işkembei kübradan sallama formasyonu
    şubat mart benzeri bir düşüş bekleniyordu, sonra yükseliş ama bu olmadı düşmeden yükselmeye devam etti.

Malasef EW son 1,5 yıldır çok insanı yanılttı, batırdı, inanılmaz zarar verdi.

4. Anladım anladım ben seni yorma kendini...
     Alıntı Originally Posted by d r a g o n Yazıyı Oku
    bende idrak sorunu yok da, sende yazdığın şeyi anlayamama sorunu var sanırım. Ya da işkembei kübradan sallama formasyonu

5. Ben bu kadar veciz ifade edemedim

Yalnız şöyle bir revize yapayım;

Gerçek EW ustaları topiğe uğramaz olunca, çakma EW ciler meydanı boş bulup çok insanı yanılttı, batırdı, inanılmaz zarar verdi

Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    şubat mart benzeri bir düşüş bekleniyordu, sonra yükseliş ama bu olmadı düşmeden yükselmeye devam etti.

Malasef EW son 1,5 yıldır çok insanı yanılttı, batırdı, inanılmaz zarar verdi.

6. Sn. Devir en azından her çeyrekte bir yorum yapsanız o bile yeter. Takip edenleri yalnız bırakmayın lütfen.

7.  Alıntı Originally Posted by mertus Yazıyı Oku
    Sn. Devir en azından her çeyrekte bir yorum yapsanız o bile yeter. Takip edenleri yalnız bırakmayın lütfen.
    Bu kadar yazıdan sonra sen olsan yorum yaparmışın dur ben cevap vereyim kesinlikle hayır

8.  Alıntı Originally Posted by ötekiben Yazıyı Oku
    Bu kadar yazıdan sonra sen olsan yorum yaparmışın dur ben cevap vereyim kesinlikle hayır
    Devir'in yorumlarının isabet oranı çok yüksek. Onu takip edenler ve kendisi bunu zaten biliyor. Hatta önceki sayfalarda bir arkadaş son yorumlarını topluca kopyalayıp göstermişti bu durumu.

Bu nedenle ailesinden fırsat bulursa (en son çocuklar yakama yapıştı demişti ) gelip tekrar yorum yapacağından eminim.

Sayfa 198/230 İlkİlk ... 98148188196197198199200208 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •