Sayfa 11/230 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon
Arama sonucu : 1839 madde; 81 - 88 arası.

Konu: XU100'de Anatrendler

1.  Alıntı Originally Posted by DEVİR Yazıyı Oku
    Bu arada 82 Kerkük, 83 Musul demiş hazret.
    Bence 82 Musul, 83 Kerkük olsun. Çünkü Musul daha yakın. Ülke panayıra döndü !
    --
    20 yıldır rolünü çok iyi oynadı.Belki de bir çok şey önlenebilirdi.Ama kılını kıpırdatmadı.

Bana göre kıpırdamak isteyenleri engellediği için en büyük suçlulardan.

Bol bol gaz aldı.Şimdi iş işten geçtikten sonra aklımızla alay ederek gaz almaya devam ediyor.

Alıntı Originally Posted by kundunsan Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bu topikte yazan Devir rumuzlu kişinin topiğin gerçek sahibi olmadığını düşünüyorum, eski ve dikkatli takipçiler sanırım benimle aynı fikirdedir, o yüzden yapılan yorumlara dikkat etmenizi öneririm.
    Ta kendisi...Neden bu kanıya vardınız,bu da nerden çıktı?

survival Guest
    Arkadaşlar DEVİR nickname li kişi bildiğiniz orjinal devirdir. Kendisini yıllardır takip ederim ve teyid de aldım emin olabilirsiniz. Herşeyi geçtim analiz sonucundan anlamanız lazim zaten. 72 binde yüksek sesli anonsu geçti, 110 larda bu düzeltmeyi öngördü, daha fazla birşey beklemek ayıp olur

ASUS_Z012D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    ya hala inanmadınız mı? analizlerin tutarlığından bile anlaşılıyor.DEVİR aynı DEVİR...değişen o değil inanmayanların kafası

4. Forum yenilendiğinde kullanıcı isimlerini tekrar almak gerekti, bu esnada Devir nicki başkası tarafından alındı diye düşünüyorum, Devir'i ücretli sitesi de dahil yıllardır takip ederim ve benim anladığım bu yazan kişinin Devir olmadığı, Devir'in kendine has üslubunu bilen bilir, mevcut paylaşımlar bu anlamda yerine oturmuyor.
    Forum yönetimine erişimi olan varsa teyit ettirebilir, yada Sn. Devir ücretli site yöneticisinin yöneticisi ve ücretlerin gönderildiği kişinin ismini paylaşma nezaketini gösterirse belirsizlik kalkar.
    Bana kalırsa site yönetimi acilen gerçek Devir ile iletişime geçip Nick'ini geri versin ve foruma davet etsin, takipçilerin faydasına olur.

survival Guest
    Arkadaşlar suradan karisiklik oluyor. Forumda iki devir var, birisi devir, diğeri DEVİR, ikisi ayrı userlar. DEVİR gerçek olan. devir sahte olan.

ASUS_Z012D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Sayın survival, hocam forumun iki aynı isimle kullanıcı açılması sıkıntılı. Harf büyüklüğü küçüklüğü düzeltmesi konusunda forum yönetimi ile kontak kurup, konuyu çözüme kavuşturabilir misiniz? Sayın Devir hocamın kendisi olduğu konusunda ben de hemfikirim, hala inanmayan sevgili kullanıcılarımız açısından Sayın Devir hocam dilerse kendileri için önceden sorduğum soruya cevap vermesi yeterli olacaktır diye düşünüyorum. Sevgiler, saygılar sunuyorum.

7. Dow Jones'ta uzun vadeli trend kanalı kırıldığı için öngörülerde değişiklik gerekiyor. Teknik analiz bağlamında uzun bir süre daha düzeltme beklememek gerekir. Daha mikro ölçekte baktığımda 23500 civarı mini bir düzeltme görüyorum. Bunu saymazsak 25000-26000 aralığına kadar soluksuz gider gibi duruyor.
    Tabi bu durumda nihai zirveye çok vakit, az mesafe kalıyor. Dolayısıyla insanın aklına son 2 sene için bunu karşılayacak en iyi formasyon olan ending diagonal geliyor.
    --

Alıntı Originally Posted by DEVİR Yazıyı Oku
    Dow Jones'ta uzun vadeli trend kanalı kırıldığı için öngörülerde değişiklik gerekiyor. Teknik analiz bağlamında uzun bir süre daha düzeltme beklememek gerekir. Daha mikro ölçekte baktığımda 23500 civarı mini bir düzeltme görüyorum. Bunu saymazsak 25000-26000 aralığına kadar soluksuz gider gibi duruyor.
    Tabi bu durumda nihai zirveye çok vakit, az mesafe kalıyor. Dolayısıyla insanın aklına son 2 sene için bunu karşılayacak en iyi formasyon olan ending diagonal geliyor.
    --
    Sn. Devir zamansal olarak 25-26 bin beklentiniz nedir?
    Bir de Bist için 200 üzeri hala geçerli mi?
    ''Yazdıklarım tamamen hayal ürünüdür. Gerçeklerle ilgisi yoktur''
    ''Tek gerçek BeşiktAŞK''

Sayfa 11/230 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •