Sayfa 213/230 İlkİlk ... 113163203211212213214215223 ... SonSon
Arama sonucu : 1839 madde; 1,697 - 1,704 arası.

Konu: XU100'de Anatrendler

1.  Alıntı Originally Posted by emirler Yazıyı Oku
    Doğrudur sizce teknik analiz yoktur size inanırım, inanırımda , şu fibo 1,61 lafı sizce teknik bir terim değil mi? Don dulak toplatan. Sen yine de o alıntı yaptığın grafiğe iyi bak orada zikke çakılmış. Gram yukarı geçmiyor. birde o kanallara da iyi bak zira o kanallar hareket alanını gösteriyor Ve kanal çizgileri de tekniktir.. Zikkeli yer yukarı geçilecekmi, tabiki geçilecek ama şu an değil. gereği olduktan sonra yeni oluşumlar başladığında o zikke hükmünü yitirecek. Ha birde 2019 da burada paylaştığım yukarıdaki TL sayımına da iyi bak, zira 2021 deyiz hiç bir etiket sökülmedi o sayımdan.
    Ayrıca da hakikaten elliot her baba yiğidin yiyeceği harç değildir. EW şartmıdır hayır, zira ben genelde sistem üzerinden trade ederim. Sayımları sadece piyasanın ahvalini görmek için yaparım.
    Gardaşım
    selamlar...
    sn emirler,
    ew sayımı herhangi bir indikatör veya hacim içinde yapılabilir mi?
    bu şekilde tecrübe etmişliğiniz var mı?
    Teknik olarak; yarına gebe olan bugünü yaşamalı ki, yarın, yaşanmış olsun.

2. ikili zirve görünümü var. hedef olarak 1280 bekliyordum . Ama bugun hiç beklemediğim bir şekilde yükseldi formasyonun teyidi için 1430 u aşağı geçmesini bekliyorum .

3.  Alıntı Originally Posted by @yörük@ Yazıyı Oku
    selamlar...
    sn emirler,
    ew sayımı herhangi bir indikatör veya hacim içinde yapılabilir mi?
    bu şekilde tecrübe etmişliğiniz var mı?
    Aleykümselam sn yörük
    Öyle bir tecrübe etmişliğim yok idir.

4. Devir beyden haber var mı?Uzun süredir yazmıyor..YTD

5.  Alıntı Originally Posted by ozannn Yazıyı Oku
    Devir beyden haber var mı?Uzun süredir yazmıyor..YTD

Alıntı Originally Posted by Mehmet Sevki Yazıyı Oku
    ben bilmem abi. olanı anlayamıyoruz 143 gördü bir 5 lik seri daha bitirdi... dalga bitmiş olabilir belki... bilmem yani... tekrar verip tekrar bir itki başlar mı oha millet komaya girer.. neyse biz en iyisi limon satalım... kilosu 5 lira 4 e alsak %25 kar var..

bir hissede 1 ayda %10 bile artmıyor endeks 143.000 olmuş endeks hissesi tarihi dibinde bu işler iş değil..

devir okuyup kafayı bulan tayfa bu işi derhal bırakın ki kendisi zaten sağlık sorunu yoksa mazot olduğu apaçık meydanda.. bu işler iş değil.. aklınızı paranızı alırlar..

sakın trade etmeye çalışmayın hayatınız kayar.. gerçek bir iş yapın.. adios..
    benim bildiğim bu sadece...
    *** COMANDANTE ***

6. bi ara varanta bulaştım azcık parayla deneme mahiyetinde..mazotu bırak ..roket yakıtına ceviriyolardı yahuu..zor kaçtımm.. bu iş beyle yersen aga..

kuvvetli analiz gerek kuvvetli..
    *** COMANDANTE ***

VereSiye Guest
    Valla dayı jet yakıtı mi ne yakıtı oldular bilmiyorum ama bu daha 3. Dalgayı bitirmemiş gibime gelmeye başladı.. yüzde 1 2 açsa 158 geciyor zaten.

Ayrıca kağıtlar sürünüyor yerlerde.. endeks 157.. bu kağıtlar kalksa direk ne olur acaba hele bı 50 milyar dolar canlı gelse..

Fragmanlar gözümde canlandı..

Bu arada ne oldu teknik analiz obo ??

Bacaklar ...

Hayırlı traslar

VereSiye Guest
    Valla ben olsam direk GAP yaparım bu fragmancilari tavanlardan bi güzel tavan teknik analiz obo resimleri ve psikolojik travma kousuna alırım.

Tavana obo çiziyor bunlar.. puhahahaha

Sayfa 213/230 İlkİlk ... 113163203211212213214215223 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •