Sayfa 10/230 İlkİlk ... 891011122060110 ... SonSon
Arama sonucu : 1839 madde; 73 - 80 arası.

Konu: XU100'de Anatrendler

1. Anladığım kadarıyla Devir hoca alt bant genişleyebilir derken düşüşün derinleşeceğinin haberini erkenden bildiriyor. ben böyle anladım.

Alıntı Originally Posted by survival Yazıyı Oku
    Bir yanlış anlama olmalı, Devir hoca 90K seviyelerini beklemiyor, 112K seviyelerinden yüzde 10 civarı düzeltme beklemişti ki şimdilik öngörüler doğru görünüyor ..

ASUS_Z012D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sn Devir in izniyle, bence henüz gercek düzeltme başlamadı, 2013 çıkışına benzer son yukarı ataktan sonra 115-120 gibi yeni yılda 90 lar bekliyorum. Sonra Sn Devir in dediği gibi yukarı daha sert bir hareket.Surec uzun. 2016 da baslayip 4-5 seneye varan bir hareket.Syg.

Lenovo A7020a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ''Yazdıklarım tamamen hayal ürünüdür. Gerçeklerle ilgisi yoktur''
    ''Tek gerçek BeşiktAŞK''

3. Sarih şekilde yazdım fakat yanlış anlama olmasın diye bir daha yazayım.
    Düzeltmenin 95-100 aralığında bitmesini bekliyorum. Süre de bir birbuçuk ay. Bitene kadar da hiçbir anlam yüklenmemesi gereken dalgalanma devam eder.
    Esasen 70000 lerden pozisyon tutan bir yatırımcının kımıldamasını gerektirmeyecek önemsiz bir düzeltme. Pozisyon değişikliği konuşmak için Mart-Nisan daha uygun.
    --

4. Bu arada 82 Kerkük, 83 Musul demiş hazret.
    Bence 82 Musul, 83 Kerkük olsun. Çünkü Musul daha yakın. Ülke panayıra döndü !
    --

5. mart nisanda ne olacak acaba merak ettim

Sn. Devir xbank bankacılık endeksinin 2013 zirvesine ulaşamamış olmasını nasıl yorumlarsiniz. Syg.

Lenovo A7020a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ''Yazdıklarım tamamen hayal ürünüdür. Gerçeklerle ilgisi yoktur''
    ''Tek gerçek BeşiktAŞK''

survival Guest
     Alıntı Originally Posted by sctkrk Yazıyı Oku
    mart nisanda ne olacak acaba merak ettim
    70 den pozisyon alan adam malda olduguna gore DEVİR hocanın belirttiği pozisyon degisimi soz konusu oldugunda guzel bir endeks rakamından pozisyondan cikis anlamina gelir. Belki de mart nisan gibi 120-140 bin civarlarını görecegiz (tamamen atıyorum).. sonucda 1-1,5 ay sürebilecek düzeltme sonrasında DEVİR hocama göre çıkış dalgası devam ediyor olacak..

8. Arkadaşlar bu topikte yazan Devir rumuzlu kişinin topiğin gerçek sahibi olmadığını düşünüyorum, eski ve dikkatli takipçiler sanırım benimle aynı fikirdedir, o yüzden yapılan yorumlara dikkat etmenizi öneririm.

Sayfa 10/230 İlkİlk ... 891011122060110 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •