Sayfa 222/230 İlkİlk ... 122172212220221222223224 ... SonSon
Arama sonucu : 1839 madde; 1,769 - 1,776 arası.

Konu: XU100'de Anatrendler

1.  Alıntı Originally Posted by SonKurus Yazıyı Oku
    parabol sell zone da %61.8 e düşüş olsa ne olabilridi yazayim..

parabol çöküş rakamı 4.65 idi...

bilemiyorum....
    ne deyim metelik abi..işin gerçeği bende orayı bekliyodum..ama bi zaman sn devir "otoritenin hükmettiği enstrümanda elyıt çalışmaz" dediydi bende indik mindik takılıyodum dövizde onu da s..k ti attılar..
    *** COMANDANTE ***

2.  Alıntı Originally Posted by Obsiwan Yazıyı Oku
    ne deyim metelik abi..işin gerçeği bende orayı bekliyodum..ama bi zaman sn devir "otoritenin hükmettiği enstrümanda elyıt çalışmaz" dediydi bende indik mindik takılıyodum dövizde onu da s..k ti attılar..
    Elyit degilki bu parabolic curve kitabi formasyon.. danışmanlar da bunu görüp elleri titredi heralde o kadar istifledik agbal gitsin de zenginleselim dediler. 128 i indirmisken. Yanlış mı ?

3. Galiba Avrupa Birliği direk üyesi yapacak dayı bunlar batıp Avrupa'yı da karıştırması diye..

Grafik müthiş duruyor.. 1 ay tavan gidecek gibi duruyor hatta bir kaç ay tavan.. şaka bi yana bu teknik analiz bizi mahvetti Allah kahretsin ya..

4. Kapanma başlayınca yine bekleriz Devir hocam

5.  Alıntı Originally Posted by DEVİR Yazıyı Oku
    Zorlamaya gerek yok. Yılın üçüncü çeyreği göreceğimiz son iyi günler olur bence. Onda da yüksek olasılık eski zirvelere ulaşamayız.
    --
     Alıntı Originally Posted by DEVİR Yazıyı Oku
    Çöküş bittiğinde iyi yönetilen EM'ler ağır yaralı kurtulurken, popülist olanlar iflas edecek. Objektif olmak gerekirse bana göre biz iflas edenler listesinin en üst sıralarında olacağız. İlla Polyanna olacaksak, forumda uzun zamandır iletişimde olup birbirini şahsen tanımak isteyenler ekmek kuyruğunda buluşabilirler.
    --
    3 nesil büyük bir kapitalist çöküş görmediği için fantastik gibi görünebilir ama daha geriye bakarsanız bunun kaçınılmaz olduğuna ikna olabilirsiniz.Belki de olmazsınız. Burada 2001 veya 2008'den daha büyük bir şeyden sözediyoruz ki o gün artık geldi. Herşey 2-3 yıl içinde olup bitecektir. Birkaç haftalık yukarı hareketler her seferinde kabusun bittiği gibi algılanacak ama her uykuya daldığımızda aynı rüyaya döneceğiz.
    Efendim benim bu düşüşten haberim vardı ben önlemimi aldım kısa pozisyona geçtim, güvenli limana parkettim vs. kurtuluş değil. Siz, ben, hepimiz, en isabetli trade edenle, en terste kalan hep birlikte batacağız.
    --
    3 nesil büyük bir kapitalist çöküş görmediği için fantastik gibi görünebilir ama daha geriye bakarsanız bunun kaçınılmaz olduğuna ikna olabilirsiniz.Belki de olmazsınız. Burada 2001 veya 2008'den daha büyük bir şeyden sözediyoruz ki o gün artık geldi. Herşey 2-3 yıl içinde olup bitecektir. Birkaç haftalık yukarı hareketler her seferinde kabusun bittiği gibi algılanacak ama her uykuya daldığımızda aynı rüyaya döneceğiz.
    Efendim benim bu düşüşten haberim vardı ben önlemimi aldım kısa pozisyona geçtim, güvenli limana parkettim vs. kurtuluş değil. Siz, ben, hepimiz, en isabetli trade edenle, en terste kalan hep birlikte batacağız.
    --
    240,000 görüldü dayı nerdesin çöküş diye diye bizi bitirdin dayı.

Emerging market ve bol enflasyon parası opulen ülkelerde borsa endeksi düşmez sürekli baz parad ​a katlar diyemediniz yıllardır ya.

Döviz baz çıkmayabilir ama asla short açmayın döviz baz satışı olan şirketler değerini korur döviz olarak diğerleri öpülür diyemediniz

Hep palavra yav

6.  Alıntı Originally Posted by SonKurus Yazıyı Oku
    Emerging market ve bol enflasyon parası opulen ülkelerde borsa endeksi düşmez sürekli baz parad ​a katlar diyemediniz yıllardır ya.

Döviz baz çıkmayabilir ama asla short açmayın döviz baz satışı olan şirketler değerini korur döviz olarak diğerleri öpülür diyemediniz

Kağıtlar katlar ama para da pul olabilir diyemediniz.

Hep palavra yav
    Şu yazdığım cümle 2010 da bilsem zengin olmuştum şimdi tımarhane odasindayim.

7.  Alıntı Originally Posted by SonKurus Yazıyı Oku
    240,000 görüldü dayı nerdesin çöküş diye diye bizi bitirdin dayı.

Emerging market ve bol enflasyon parası opulen ülkelerde borsa endeksi düşmez sürekli baz parad a katlar diyemediniz yıllardır ya.

Hep palavra yav
    Doğru söze ne denir, teşekkür edilir👍

XU100'de Anatrendler

Şimdi kaçıncı dalganın kaçıncısındayız?
    EW den para kazanan görmedim ben.
    Çövdürüp duruyorlar ama ne işe yarıyor bilmiyorum.

Haa bir işe yarasaydı Mr Elliot aç ve sefil ölmezdi di mi?

Ekşisözlük;
    "son zamanlarda internet aleminde çok meşhur ve popüler olsa da mucidi olan ve ismini aldığı ralph nelson elliott'un zamanında sayesinde borsada iflas ettiği, tüm parasını kaybettiği ve bankalara borç içindeyken öldüğü nedense kimse tarafından söylenmeyen analiz çeşidi.

bu analiz bu kadar iyi olsaydı önce mucidini zengin ederdi değil mi?"

-Yine ekşi sözlük;

4-5 farklı kişinin aynı grafiğe bakıp farklı anlamlar çıkarttığı analiz çeşidi. yersen.

bir elliott'cu bir grafiğe bakıp "üçüncü dalgadayız, çöküş yakın" diyor, başkası aynı grafiğe bakıp "dördüncü dalgadayız mega boğa sezonu geliyor" diyor. astronomi gibi herkes aynı grafikten farklı anlamlar çıkartıyor.

Sent from my iPhone using hisse.net
    YATIRIM, sonu yanlis giden SPEKÜLASYONDUR. EGER, zamaninda spekulasyondan cikamazsaniz
    MECBUREN yatirimci olursunuz.SOROS.
    Yorumlayabilene Teknik Analiz onden gider, haberler arkadan gelir!Para piyasalari Pazara kadar degil, Mezara kadardir. BaBo
    Twitter:
    @bikmisbroker=@M_N_Kutan

Sayfa 222/230 İlkİlk ... 122172212220221222223224 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •