Sayfa 164/230 İlkİlk ... 64114154162163164165166174214 ... SonSon
Arama sonucu : 1839 madde; 1,305 - 1,312 arası.

Konu: XU100'de Anatrendler

1. Sayın Emirler eğer mümkünse EURUSD sayımı paylaşabilir misiniz?. Çok teşekkür ederim.

2.  Alıntı Originally Posted by orhanozzz Yazıyı Oku
    Sayın Emirler eğer mümkünse EURUSD sayımı paylaşabilir misiniz?. Çok teşekkür ederim.
    Parite sayımlarını bıraktım, yapmıyorum artık.
    Yakında tüm sayım yapma işini de bırakacağım. Hatta tüm finans işlerini terk edeceğim. Bıktım usandım. Huzur huzur huzur. Ömür dediğimiz tüm süratiyle akıp gidiyor. ama akan bu ömürde huzur varmı bakıyorum hep telaş hep tedirginlik hep kazanma kaybetme korkusu. kendimize ailemize ayırdığımız zaman hiç yok gibi. ahir zaman bu olsa gerek sağımızı solumuzu görmüyoruz.
    Eşya gibi kaya taş gibi olduk. anlam ifade etmemeye başladık. niye niçin hep üç kuruş için yok bırakıyorum. hepiden terk ediyorum bu işleri. Yiter yaa. Yaşadığımı anlamaya dönüyorum artık.
    yoksa sonumuz böyle olacak.

3. İfadelerinizde yerden göğe kadar haklısınız. Çok teşekkür ederim.

4. Yeşilin (IV) ü içinde miyiz yoksa pembenin (4) ü bitti ve (5) için mi çıkacağız sn Emirler?. Sanki yeşil senaryo aktif gibi. Teşekkür ederim.

5.  Alıntı Originally Posted by orhanozzz Yazıyı Oku
    Yeşilin (IV) ü içinde miyiz yoksa pembenin (4) ü bitti ve (5) için mi çıkacağız sn Emirler?. Sanki yeşil senaryo aktif gibi. Teşekkür ederim.
    henüz yeşil iv içindeyiz bitmedi iç dalga yeşil V içinde çıkacağız. Bittiğinde o noktaya pembe 3 koyacağız. Ve pembe 4 için yine ineceğiz.

6.  Alıntı Originally Posted by emirler Yazıyı Oku
    henüz yeşil iv içindeyiz bitmedi iç dalga yeşil V içinde çıkacağız. Bittiğinde o noktaya pembe 3 koyacağız. Ve pembe 4 için yine ineceğiz.
    Sayin emirler paylasimlariniz icin tesekkurler. Yesil iv dalgasinin bitmedigini dusunmenizin sebebi nedir? 5 dalgali yatay bir duzeltme yapiyor gibi gorundu bana. Hatta bitmis bile olabilir mi?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    hiç böyle garip bir kombinasyon görmemiştim...z dalgasını niye öyle güdük bitirdiniz...w-x-y şeklinde bitti deseniz eyvallah diyeceğim ama devamında gelen z acaip bişey olmuş...w-x-y-x-z şeklinde 2 li kombinasyonlar olur ama böyle z dalgası ilk kez görüyorum...

Alıntı Originally Posted by cnnc Yazıyı Oku
    Sayin emirler paylasimlariniz icin tesekkurler. Yesil iv dalgasinin bitmedigini dusunmenizin sebebi nedir? 5 dalgali yatay bir duzeltme yapiyor gibi gorundu bana. Hatta bitmis bile olabilir mi?

Sayfa 164/230 İlkİlk ... 64114154162163164165166174214 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •