Sayfa 224/230 İlkİlk ... 124174214222223224225226 ... SonSon
Arama sonucu : 1839 madde; 1,785 - 1,792 arası.

Konu: XU100'de Anatrendler

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,378
     Alıntı Originally Posted by bikmisbroker Yazıyı Oku
    Şimdi kaçıncı dalganın kaçıncısındayız?
    EW den para kazanan görmedim ben.
    Çövdürüp duruyorlar ama ne işe yarıyor bilmiyorum.

Haa bir işe yarasaydı Mr Elliot aç ve sefil ölmezdi di mi?

Ekşisözlük;
    "son zamanlarda internet aleminde çok meşhur ve popüler olsa da mucidi olan ve ismini aldığı ralph nelson elliott'un zamanında sayesinde borsada iflas ettiği, tüm parasını kaybettiği ve bankalara borç içindeyken öldüğü nedense kimse tarafından söylenmeyen analiz çeşidi.

bu analiz bu kadar iyi olsaydı önce mucidini zengin ederdi değil mi?"

-Yine ekşi sözlük;

4-5 farklı kişinin aynı grafiğe bakıp farklı anlamlar çıkarttığı analiz çeşidi. yersen.

bir elliott'cu bir grafiğe bakıp "üçüncü dalgadayız, çöküş yakın" diyor, başkası aynı grafiğe bakıp "dördüncü dalgadayız mega boğa sezonu geliyor" diyor. astronomi gibi herkes aynı grafikten farklı anlamlar çıkartıyor.

Sent from my iPhone using hisse.net
    hocam benim için günün en iyi dersi bu oldu saygılar uzaktan takipteyim haberin olsun
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

2. Sayın bikmisbroker
    1.EWP bir disiplindir.(EWP'nin prensipleri yazan veya ezbere bilen kazanacak gibi bir iddiası yoktur.)
    2.Bu topiğin asli sahibi olan ve sayın JAKO'nun da belirttiği gibi zamanında yaptığı analizlerle bu disiplini öğrenmek isteyenler için örnek olmuş sayın DEVİR kendini İLAH olarak ifade etmemiştir bildiğim kadarıyla.
    3.Normalde EWP karşıtı yazılara müdahil olmamaya çalışırım. Fakat sizin bu topikte paylaştığınız son iki yazı ya maksadını aşan cümlelere maruz kalmıştır ya da bir çekememezlik söz konusudur diye algıladığımdan müdahil olma gereksinimi duydum.(sayın Şengöz ve sayın DEVİR çövdürmeleri üzerinden şahıslarını küçümseme...)
    4.Sen neymişsin be abi...(bu da öğünmelerinize yaklaşımım... hoş olmasa da...)
    Yatırım tavsiyesi değildir. Dalga geçiyorum zarar edersin beni dinlersen.

Alıntı Originally Posted by dalgacı Yazıyı Oku
    Sayın bikmisbroker
    1.EWP bir disiplindir.(EWP'nin prensipleri yazan veya ezbere bilen kazanacak gibi bir iddiası yoktur.)
    2.Bu topiğin asli sahibi olan ve sayın JAKO'nun da belirttiği gibi zamanında yaptığı analizlerle bu disiplini öğrenmek isteyenler için örnek olmuş sayın DEVİR kendini İLAH olarak ifade etmemiştir bildiğim kadarıyla.
    3.Normalde EWP karşıtı yazılara müdahil olmamaya çalışırım. Fakat sizin bu topikte paylaştığınız son iki yazı ya maksadını aşan cümlelere maruz kalmıştır ya da bir çekememezlik söz konusudur diye algıladığımdan müdahil olma gereksinimi duydum.(sayın Şengöz ve sayın DEVİR çövdürmeleri üzerinden şahıslarını küçümseme...)
    4.Sen neymişsin be abi...(bu da öğünmelerinize yaklaşımım... hoş olmasa da...)
    Sizinle polemige girmeyecegim, o enerjim yok cunku ben Sn Devir icin 'kendini ilah' olarak ifade ediyor demedim.
    Analistleri 'ilahlastirmayin' anlaminda yazdim o kelimeyi. Lutfen donup tekrar okuyun yazdiklarimi.

Halen Coin, Forex, Nasd*q ve Bistte (3-4 yerde) islem yapmaktayim, Sn Sengoz ile 2009 yilinda 'kendi blogunda' yaptigim yazismalar var. Endeks 20 binden 5 bine gidecegine gelmisti 30 bine.

O ise halen 'dususu' yaziyordu.

Kisaca EW disiplinini orada gordum ve sahidim. (bu kismi 'espri olarak' alin lutfen)

Sn Sengoz cok olgun bir EW ci. Kendi blogunda yazdiklarimi silmemisti o gunlere.

Gelelim bana bu piyasalarda 40 seneyi devirdim.
    Cok da yanildim.

En buyuk yanilgimi da 1994 krizinde endeks 27 bindeyken en iyi fiyattan mallarimi satip, $'a gecip beklerken yasadim.
    endeks 20 bin'e dusunce o zamanki basbakanin 'dovize eli uzananin eli kirilacaktir' ifadesiyle geri donup sattigim mallari 1/2 fiyatina ve 2 misli olaraktan yerine koyunca yasadim.

Ve bu yasadiklarimi da 'kitap haline' getirdim;

Ilaveten ben 'gercek ismi ile' yazan bir kisiyim, oyle 'dalgaci' ya da 'kuzu' vb gibi takma isimlerle yazmiyorum.
    EW konusunda basarilarinizi devamini dilerim.

Selametle kardesim.
    YATIRIM, sonu yanlis giden SPEKÜLASYONDUR. EGER, zamaninda spekulasyondan cikamazsaniz
    MECBUREN yatirimci olursunuz.SOROS.
    Yorumlayabilene Teknik Analiz onden gider, haberler arkadan gelir!Para piyasalari Pazara kadar degil, Mezara kadardir. BaBo
    Twitter:
    @bikmisbroker=@M_N_Kutan

4.  Alıntı Originally Posted by bikmisbroker Yazıyı Oku
    Sizinle polemige girmeyecegim, o enerjim yok cunku...
    ...
    Ilaveten ben 'gercek ismi ile' yazan bir kisiyim, oyle 'dalgaci' ya da 'kuzu' vb gibi takma isimlerle yazmiyorum.

Selametle kardesim.
    sayın bikmisbroker (BaBo)
    benim de polemiklerle uğraşacak enerjim olmadığından emin olabilirsiniz...
    fakat forum ortamında gerçek isminiz üstte yayınladığınız kitapta yazarken yani gerçek isminizin bikmisbroker olmadığı malum iken...
    dalgacı nickiyle forumda bulunmamla dahi üst perdeden matrak geçmeye çalışmanız benzeri tavrınıza idi zaten bu topicteki ilk yazılarınıza itirazım...
    size ben de başarılar dilerim...
    Yatırım tavsiyesi değildir. Dalga geçiyorum zarar edersin beni dinlersen.

5.  Alıntı Originally Posted by bikmisbroker Yazıyı Oku
    Sizinle polemige girmeyecegim, o enerjim yok cunku ben Sn Devir icin 'kendini ilah' olarak ifade ediyor demedim.
    Analistleri 'ilahlastirmayin' anlaminda yazdim o kelimeyi. Lutfen donup tekrar okuyun yazdiklarimi.

Halen Coin, Forex, Nasd*q ve Bistte (3-4 yerde) islem yapmaktayim, Sn Sengoz ile 2009 yilinda 'kendi blogunda' yaptigim yazismalar var. Endeks 20 binden 5 bine gidecegine gelmisti 30 bine.

O ise halen 'dususu' yaziyordu.

Kisaca EW disiplinini orada gordum ve sahidim. (bu kismi 'espri olarak' alin lutfen)

Sn Sengoz cok olgun bir EW ci. Kendi blogunda yazdiklarimi silmemisti o gunlere.

Gelelim bana bu piyasalarda 40 seneyi devirdim.
    Cok da yanildim.

En buyuk yanilgimi da 1994 krizinde endeks 27 bindeyken en iyi fiyattan mallarimi satip, $'a gecip beklerken yasadim.
    endeks 20 bin'e dusunce o zamanki basbakanin 'dovize eli uzananin eli kirilacaktir' ifadesiyle geri donup sattigim mallari 1/2 fiyatina ve 2 misli olaraktan yerine koyunca yasadim.

Ve bu yasadiklarimi da 'kitap haline' getirdim;

Selametle kardesim.
    Mustafa abi merhaba,

Kitabını en kısa zamanda alacağım ve tecrübelerin ile bize yol gösterme niyetini her daim takdir ediyorum.

2005 den beridir bu sitedeyim ve "Altın Vuruş" topiklerinle ile teknik analiz bakışıma rehber olmuştun ve halen o bakış açısına sahibim, teşekkürler.

Emeğine sağlık, iyi ki varsın ... En son Horata 'da muhabbetimiz kaldı devamına kısmet, çok isterim derim.

Saygılarımla
    Ne yazarsam yazayım, kişisel fikirlerimdir ve kesinlikle bir yatırım tavsiyesi değildir.

Sayın babo abime buradan selam göndereyim. Baba ya da Nüvit abiden haber var mı?

Alıntı Originally Posted by slx Yazıyı Oku
    Sayın babo abime buradan selam göndereyim. Baba ya da Nüvit abiden haber var mı?
    BaBa açık kalp ameliyatı geçirmiş.
    Halen nekahat döneminde.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YATIRIM, sonu yanlis giden SPEKÜLASYONDUR. EGER, zamaninda spekulasyondan cikamazsaniz
    MECBUREN yatirimci olursunuz.SOROS.
    Yorumlayabilene Teknik Analiz onden gider, haberler arkadan gelir!Para piyasalari Pazara kadar degil, Mezara kadardir. BaBo
    Twitter:
    @bikmisbroker=@M_N_Kutan

Alıntı Originally Posted by bikmisbroker Yazıyı Oku
    BaBa açık kalp ameliyatı geçirmiş.
    Halen nekahat döneminde.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Geçmiş olsun. Siz de yazmayı bıraktınız.

Sayfa 224/230 İlkİlk ... 124174214222223224225226 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •