Sayfa 163/230 İlkİlk ... 63113153161162163164165173213 ... SonSon
Arama sonucu : 1839 madde; 1,297 - 1,304 arası.

Konu: XU100'de Anatrendler

Mehmetkirsoy Guest
    Sn emirler sizi tanıdığıma çok sevindim.

Yanlız öyle ıv oluyorsa böylede v olur demek geldi içimden tutamadım sevgiler başarılar..

2. hayrola sn mehmet kirsoy birşey mi yarıştırıyorsunuz? istediğin yere koy v i sizi tutan mı var.

Mehmetkirsoy Guest
     Alıntı Originally Posted by emirler Yazıyı Oku
    hayrola sn mehmet kirsoy birşey mi yarıştırıyorsunuz? istediğin yere koy v i sizi tutan mı var.
    Asla hocam yanlış anladınız. 334 çubukta 4 oluyorsa böylede v olur fikrini sizden aldım

Saygılar

4. etiket yazısında ne diyor boyun çizgisi kırıldığında pembe 3 içindeyiz diyebileceğim diyor.
    Şimdi investing platformunda haftalık veya aylıkta etiketleri koyduğunuzda o etiketleri günlük baktığınızda göremeyebiliyorsunuz. bizdede o dikkatten kaçmış olabilir. pembe 3 ün hedefi etiket üzerinde var. YT değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by Mehmetkirsoy Yazıyı Oku
    Asla hocam yanlış anladınız. 334 çubukta 4 oluyorsa böylede v olur fikrini sizden aldım

Saygılar

haa iyi o zaman .
    Ama fikri ben vermedim siz kendiniz o fikri edinmişsiniz.
    sizin grafikte ki Siyah 4 (ıv) den sonraki A-B ne ola ki? bende oluşturduğu fikir sonlanan diagonalın ilk dalgasının A-B-C şekli ise o vakit yukarı saydığınız beş dalgada son C yi oluşturuyor. Yani siyah V henüz sizde de bitmemiş.Yine yani diyeyim siyah V in ilk dalgası bitmiş diagonal ise.

6. Şunca yıllık yaşanmışlıklarım da edindiğim tecrübe şu ola, dalgalara fazla takılmamak. Ama bu ew virüs gibidir.her yer de karşınıza çıkar çıkmasa da siz çıkarırsınız. Şüphe şüphe hep şüphe içinde olursunuz. en iyi şey sisteminizdir.most olur ott olur ortalamalar olur . olurda olur. Tepe dip olmayabilir ama sonuç olarak iyi kurguladığınız sisteminiz size dişe dokunur birşeyler kazandırır, uygulamak ise başka bir problemdir ama uygulayan işi götürür. Fazla dalgalara takılmayın derim.

Bist 100 de düzeltme ne zaman olur hocam bi tahminniz varmi?

8. 126800 ün ucu göründü.

Sayfa 163/230 İlkİlk ... 63113153161162163164165173213 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •