Sayfa 100/326 İlkİlk ... 50909899100101102110150200 ... SonSon
Arama sonucu : 2607 madde; 793 - 800 arası.

Konu: SARKY - Sarkuysan

1.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Bilanço nasıl , yorum
    Kar ne kadar ben göremedim sistemsel hata falan yazdi

2. 88.8 Milyon kar. Geçen seneye göre düşük olsa da bu şartlar altında yapacak bişey yok. Hisse başı net temettü 15 krş. Geçen yıl 24'tü sanırım.
    Hala Bulgaristan fabrikanın kârı yansımıyor finansallara. Birde şu arsalar yeniden değerlenmeye falan tabi tutulsa da önümüzü görsek ama nerdeee. Hala ucuz fiyattan toplama peşinde yiyici ekip.

SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by risksizborsa Yazıyı Oku
    88.8 Milyon kar. Geçen seneye göre düşük olsa da bu şartlar altında yapacak bişey yok. Hisse başı net temettü 15 krş. Geçen yıl 24'tü sanırım.
    Hala Bulgaristan fabrikanın kârı yansımıyor finansallara. Birde şu arsalar yeniden değerlenmeye falan tabi tutulsa da önümüzü görsek ama nerdeee. Hala ucuz fiyattan toplama peşinde yiyici ekip.

SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ben 100 üstü bekliyordum dogrusu

4. Yine bakır üzerinden kablo üretimi yapan iğrenç şirket prkab a göre karlı

5. Aşağı yukarı bütün büyük ortaklar 4.2 4.6 arası fiyatlardan alım yapıyor. Ben genelde yönetim kurulu üyelerinin alım yaptığı fiyatların altına ciddi bir sarkma görmedim uzun zamandır. Sarkma olsada başka bir yönetim kurulu üyesi tutup kulağından geri yükseltir. Borsanın en güvenilir hissesi nitelemesini bu tip hareketlerle pekiştiriyor. Bistte örneği yok birçok hisse geri alım yapıyor ama ya işe yaramıyor. Yada yatırımcısına mağdur ettikten sonra yatırımcısının elindekini ucuza kapatmak için. Referans fiyat yönetim kurulu üyeleri alımıyla belli olduğuna göre buralardan daha rahat alımlar yapılabilir. Gerçi yüksekten alınanları da satma şansı sürekli verdi. Bu hissede yapılan yanlışın telafisi olması da güzel.

6. %15 temettünü al afiyetle ye sanırım bu sene de %50 bedelsiz verecek. bu sene 300 milyon sermaye artırımının son yılı olarak hatırlıyorum.
    gerçek yatırımcılar olarak hayrını görelim.
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

7. %15 temettünü al afiyetle ye sanırım bu sene de %50 bedelsiz verecek. bu sene 300 milyon sermaye artırımının son yılı olarak hatırlıyorum.
    gerçek yatırımcılar olarak hayrını görelim.
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

8.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Aşağı yukarı bütün büyük ortaklar 4.2 4.6 arası fiyatlardan alım yapıyor. Ben genelde yönetim kurulu üyelerinin alım yaptığı fiyatların altına ciddi bir sarkma görmedim uzun zamandır. Sarkma olsada başka bir yönetim kurulu üyesi tutup kulağından geri yükseltir. Borsanın en güvenilir hissesi nitelemesini bu tip hareketlerle pekiştiriyor. Bistte örneği yok birçok hisse geri alım yapıyor ama ya işe yaramıyor. Yada yatırımcısına mağdur ettikten sonra yatırımcısının elindekini ucuza kapatmak için. Referans fiyat yönetim kurulu üyeleri alımıyla belli olduğuna göre buralardan daha rahat alımlar yapılabilir. Gerçi yüksekten alınanları da satma şansı sürekli verdi. Bu hissede yapılan yanlışın telafisi olması da güzel.
    Ortaklar (Behzat, arpacı, … vs. ) niye bu kadar sessizsiniz iki kelamınızı özledim. Hissede ki değişimleri fiyat değişimi + hacim değişimi nasıl yorumluyorsunuz. Fazla kelam etmek istemezseniz özelden de sohbet edebiliriz. Ben bu ortamdaki gidişatından rahatsız değilim en azından hangi fiyatın ucuz olduğunu biliyoruz.

Sayfa 100/326 İlkİlk ... 50909899100101102110150200 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •