Sayfa 102/326 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202 ... SonSon
Arama sonucu : 2608 madde; 809 - 816 arası.

Konu: SARKY - Sarkuysan

1. Bir ayı geçti.Çok nadir dışarı çıkmam gerektiğinde elimde dezenfektan fısfıs olduğu halde daire kapısından çıkıp asansör kapısına gittiğimde hemen çeğırma butonuna ve kapı koluna sıkıyorum.Ve sonra asansör kapısını açıp içeri girmeden asansör butonları ve tüm kaygan yüzeyler dahil yerlere varasıya fısfısı sıkıyorum.sansörden çıkınca dönüp yine asansör kapı koluna ve sonra 2 adet bina çıkış kapısının kollarına ve ayrıca şifre numaratörlerine sıkıyorum.Maske ve eldiven kullanıyorum.
    Ancak bu yaşıma geldim asla karşılaşmadığım bir durum oldu.Bir haftadır 38,5 derece ateş başladı.Üçüncü gündür.Elimde bulunan yeni Amoklavin antibiyotik ilacı kullanıyorum.Ateşim asla düşmüyor.Sadece ateş düşürücü Parol aldığımda 37,1'e kadar düşüp kısa sürede etkisi geçtiğinde ateşim anında yine 38,4-38,5'lara yükseliyor.
    Bu arada kuru öksürük hafif de olsa var.Ancak inkübasyon dönemi olabileceği düşüncemle nefes darlığı,boğaz ağrısı henüz başlamadı.Yarın hastaneye gidip test yaptıracağım.Zira bu normal bir hastalığa benzemiyor.
    Sonum nereye gider bilemem.Ama ben Covit19 olduysam diğer insanları hangi tedbir Covitten kurtaracak?
    Allah hepimizin yardımcısı olsun.

2. Geçmiş olsun abi, inşallah kötü bir sonuç çıkmaz.

Lenovo K33a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by behzat Yazıyı Oku
    Bir ayı geçti.Çok nadir dışarı çıkmam gerektiğinde elimde dezenfektan fısfıs olduğu halde daire kapısından çıkıp asansör kapısına gittiğimde hemen çeğırma butonuna ve kapı koluna sıkıyorum.Ve sonra asansör kapısını açıp içeri girmeden asansör butonları ve tüm kaygan yüzeyler dahil yerlere varasıya fısfısı sıkıyorum.sansörden çıkınca dönüp yine asansör kapı koluna ve sonra 2 adet bina çıkış kapısının kollarına ve ayrıca şifre numaratörlerine sıkıyorum.Maske ve eldiven kullanıyorum.
    Ancak bu yaşıma geldim asla karşılaşmadığım bir durum oldu.Bir haftadır 38,5 derece ateş başladı.Üçüncü gündür.Elimde bulunan yeni Amoklavin antibiyotik ilacı kullanıyorum.Ateşim asla düşmüyor.Sadece ateş düşürücü Parol aldığımda 37,1'e kadar düşüp kısa sürede etkisi geçtiğinde ateşim anında yine 38,4-38,5'lara yükseliyor.
    Bu arada kuru öksürük hafif de olsa var.Ancak inkübasyon dönemi olabileceği düşüncemle nefes darlığı,boğaz ağrısı henüz başlamadı.Yarın hastaneye gidip test yaptıracağım.Zira bu normal bir hastalığa benzemiyor.
    Sonum nereye gider bilemem.Ama ben Covit19 olduysam diğer insanları hangi tedbir Covitten kurtaracak?
    Allah hepimizin yardımcısı olsun.
    Geçmiş olsun inşallah olumsuz bir sonuçla karşılaşmasınız. Sağlığınıza en kısa zamanda kavuşmanız dileğiyle

4. Sayın behzat
    büyük geçmiş olsun. ben senin kadar tedbirli değilim paldır küldür yaşıyorum ve işe gidiyorum. hepimiz başımıza neler gelecek diye merakla bekliyoruz. doktor değilim yanlış yönlendirmek istemem. bir an önce hastaneye git ve test yaptır. ben de hasta olmuş kurtulmuş kişilerin tecrübelerini sık sık okuyorum. kimseyi yanlış yönlendirmemek için bu öğrendiklerimi sana ÖZELDEN yazacağım.
    Tekrar çok çok geçmiş olsun diyor ve sağlıklı günlerde görüşmek üzere dualarımız seninle...
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

5. Sayın Behzat bizi habersiz bırakma. İnşallah hiçbirşeyin yoktur sıradan bir grip tir.

6. Çok değerli kardeşlerim;

22 Nisan'da Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları hastanesine Yatış yaptım. Rabbim kimseye böyle bir ıstırap göstermesin.Yatış öncesi 6-7 tüp alınan kan. Akciğer tomoğrafisi ve burun süprüntüsü aldılar.
    Hidroksi kolorokin ve Azitromisin antibiyotik ile tedaviye başladılar.Başka ilaçlar da vardı.
    Bu ilaçlar dünyamı kararttı.Ama asıl önemli olan hastanede çıkan yemekler öylesine korkunçtu ki,toplam yattığım 5 gün sürede kan almalarından kanım kalmadı ama yine yemek yiyemedim.Doktora ben beslenmiyorum burada öleceğim dedim.Doktor "ne yazık ki yemekler gerçekten iğrenç, biz de evden getiriyoruz " dedi.
    Bu gün taburcu ettiler.Evimdeyim.Yemek yiyorum.5 günün son 3 günü neredeyse kendimi kaybettim.Ateş korkunçtu.Kafam yanıyor,baş ağrısı dayanılmaz.Birşey olmayan midemde gazdan bulantılar.
    Bu akşam zorla da olsa girdim siteye.Çok değerli kardeşlerimin değerli tavsiye ve temennilerinden dolayı Allah razı olsun.
    Rabbim hiçbirinizi bu hastalığa düşürmesin.
    Hepinize selam ve sevgilerimle...

7. Geçmiş olsun @behzat kardeş. Umarım bağışıklık kazanmışsındır.
    Bu arada elimde sarkuysan yok ama bu hissenin mevcut konjokturde tavan tavan gitmesi gerekir çünkü sars cov 2 nin yüzeylerde en az kaldığı metal bakırın ta kendisi.

G008 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

8.  Alıntı Originally Posted by behzat Yazıyı Oku
    Çok değerli kardeşlerim;

22 Nisan'da Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları hastanesine Yatış yaptım. Rabbim kimseye böyle bir ıstırap göstermesin.Yatış öncesi 6-7 tüp alınan kan. Akciğer tomoğrafisi ve burun süprüntüsü aldılar.
    Hidroksi kolorokin ve Azitromisin antibiyotik ile tedaviye başladılar.Başka ilaçlar da vardı.
    Bu ilaçlar dünyamı kararttı.Ama asıl önemli olan hastanede çıkan yemekler öylesine korkunçtu ki,toplam yattığım 5 gün sürede kan almalarından kanım kalmadı ama yine yemek yiyemedim.Doktora ben beslenmiyorum burada öleceğim dedim.Doktor "ne yazık ki yemekler gerçekten iğrenç, biz de evden getiriyoruz " dedi.
    Bu gün taburcu ettiler.Evimdeyim.Yemek yiyorum.5 günün son 3 günü neredeyse kendimi kaybettim.Ateş korkunçtu.Kafam yanıyor,baş ağrısı dayanılmaz.Birşey olmayan midemde gazdan bulantılar.
    Bu akşam zorla da olsa girdim siteye.Çok değerli kardeşlerimin değerli tavsiye ve temennilerinden dolayı Allah razı olsun.
    Rabbim hiçbirinizi bu hastalığa düşürmesin.
    Hepinize selam ve sevgilerimle...
    Behzat Kardeşim büyük geçmiş olsun.
    yazdıklarını içim cız ede ede okudum. bütün olumsuzluklara rağmen bu belayı çok iyi atlattın.
    İnşallah bundan sonraki günlerin sağlıklı ve mutlu geçer.

Sayfa 102/326 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •