Special Days Image
Sayfa 121/326 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221 ... SonSon
Arama sonucu : 2607 madde; 961 - 968 arası.

Konu: SARKY - Sarkuysan

1.  Alıntı Originally Posted by katre7878 Yazıyı Oku
    İkinci çeyrek güzel bilanço olabilir mi acaba?

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bu çeyrek bilançosu sürpriz olabilir beklentim 33 mn civarı fakat Haziran 2019 itibariyle karlılıkta düşüş var ciddi oranda bu çeyrek gelmez ise güzel bilanço 3. Ve 4. Çeyrek bilançosu hisseyi iyi yerlere çekecektir. Tabi endex pozitif , temettü var , bedelsiz yolda , bilanço da iyi gelirse iki haneleri konuşuruz zaten gelecek

2. Demisas neden gidiyor? Çaycı yol verdi galiba!

3.  Alıntı Originally Posted by isa Erdoğan Yazıyı Oku
    Demisas neden gidiyor? Çaycı yol verdi galiba!
    Sermayesi küçük, alıcı çok, çaycıda pay az.
    Basamıyor, Tutamıyor. Darısı bizim başımıza...
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

4.  Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    Sermayesi küçük, alıcı çok, çaycıda pay az.
    Basamıyor, Tutamıyor. Darısı bizim başımıza...
    Çaycı da az bir dmsas var dı %kaç bilmiyorum. Ama bir kaç sene önce bedelli sermaye arttırımı yaptığında dmsas biraz toplu almıştı. Bilmiyorum ama spekülatif bir hareketse ve hisse değerini çok yüksek bulursa satıp sarky çevirmek isteyebilir. Ama uzun vade baktığımızda fiyat artış performansında sarky göre çok uçuk bir fark yok. Korona öncesi zirveye göre dmsas biraz fazla uçtu. 2 ile 4.3 TL arasında az işlem yapmadım dmsas ta ama 4 ten sonrası bu kar rakamları ile tamamen spekülatif yüksek fiyatlar, kapan kaçıyor kimin elinde kalırsa

5. Bakır fiyatlarındaki istikrarlı yükseliş temmuz ortası azda olsa temettü tabiki bedelsiz başvurusu olumlu hisseye değer kazandırmayı güçlü kılabilir sarkuysan gibi hisseler ağır gözükür ama sabrlı olana kazandırır bence pozitif bende bu hisse yok kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

6. Ortaklar keyifler nasıl bakalım beklentiler Paris hisse Kuzey Kutbu mübarek , Çaycı ne planlıyorsa artık bir bildiği vardır diyorum ve bekliyorum

7. kardeşi uğurladık abiye misafirliğe geldik y.t.değildir

8. %8 temettüye üç gün kaldı arkasından %50 bedelsiz var . Yine de bir tavan yapamıyor.
    Borsa patladı milletin kağıtları tavan tavan gidiyor bizimki topal bacaklı. Tek tavanı bile çok gördü bize çaycı.
    Ocağa çay koydum fokur fokur kaynıyor. Yatacak yeri yok.
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

Sayfa 121/326 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •