Sayfa 127/326 İlkİlk ... 2777117125126127128129137177227 ... SonSon
Arama sonucu : 2607 madde; 1,009 - 1,016 arası.

Konu: SARKY - Sarkuysan

1.  Alıntı Originally Posted by Rcevahir Yazıyı Oku
    Sayın cover13 tek rakam tek fıyatda robot nasıl karşılık verecek anlamadım.

Şimdi şu anki tahtaya 6.55 tl den 2592 adet alış
    Girsem robot araya nasıl girecek.

6.55 e kadar olan tüm kademeleri kaldırmış olmam mı.

Sonrasında girer, tamam

İşlem hacmi yüksek daha çok düşen hemen geri gelecek hisseler var iken sarky da oyalanmak olmaz.

Bende aynı fikirdeyim.

Kolay gelsin.

Çıkarırsınız inşaallah

Bol kazançlar...

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    O şekil bir temizlik yapmadım gerekli de değil sanki biraz fazla dikkat çekici olur. Öyle bir alışta araya giremediklerini siz gözlemlediyseniz doğrudur. Ben açıkcası genelde kademeli alıyorum öyle bir temizlik yapmayı denemedim.

2. Sayın cover, sayın cevahir, Tatildeyim çok ilgilenemiyorum. Ama geçen gün baktım 6.85 e dogru 10-20 şer lot yazılı. Çaktım 1500 lot alım 6-7 kademe fırladı. Baktım 10 lot 10 lot aşağı alım yazmış. 100 lot bastım dip oldu. Tabi caycinin tayfa hemen uyandı ve kademeleri doldurarak kağıdı istedigi noktada tuttu.
    Yani bir anlık boşlukta tavan ya da dip yaptırabilirsin ama çaycı hemen el atar surduremezsin...

3. Bunu dedim ama sayın cover bunu bilmiyordu sanırım öğrendi anladı şimdi bile 20 bin ile tavan yaparsın mal yok ama gerek de yok
    Tşkürler

Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    Sayın cover, sayın cevahir, Tatildeyim çok ilgilenemiyorum. Ama geçen gün baktım 6.85 e dogru 10-20 şer lot yazılı. Çaktım 1500 lot alım 6-7 kademe fırladı. Baktım 10 lot 10 lot aşağı alım yazmış. 100 lot bastım dip oldu. Tabi caycinin tayfa hemen uyandı ve kademeleri doldurarak kağıdı istedigi noktada tuttu.
    Yani bir anlık boşlukta tavan ya da dip yaptırabilirsin ama çaycı hemen el atar surduremezsin...

4. Vay bir anda 200 bin aldılar

Kim aldı acaba..

Bizde 6 olur mu diyoruz

200 bin ile tavan olmadı

Bizde 20 bin ile olur diyoruz.

Sadece 10 kademe kalkarmış

Yüklü yazılanı anında iç ediyorlar

Sonra tekrar salıyorlar

5.  Alıntı Originally Posted by Rcevahir Yazıyı Oku
    Vay bir anda 200 bin aldılar

Kim aldı acaba..

Bizde 6 olur mu diyoruz

200 bin ile tavan olmadı

Bizde 20 bin ile olur diyoruz.

Sadece 10 kademe kalkarmış

Yüklü yazılanı anında iç ediyorlar

Sonra tekrar salıyorlar

200.000 le saldıran devamını getirecek gibi hissediyorum 6.8 den benimkilerden aldı biraz oraya kadar uzanıp alıyorsa, iştah var. satası olan varsa satsın böyle piyasa da gelen nakit altından daha değerli

Sarky den çıkıyorum gibi anlaşılmasın bu piyasada 6.8 kötü fiyat değil, aşırı aldıklarımı verdim. Taşıyamayacağım malı sırtımda tutamam. Ama hızını alırsa haftaya 6.8 kötü fiyat olabilir.

6. Ben de 20 bin adet alabilseydim verirdim.

Alamadım.

Daha uygunları takipteyim.

Kilitli olanları virgül sonrası vereceğim.

Yakında 6.80 sermaye sonrası fıyat olacak bekle gör.

Bu fiyatlar beleş bu güzide şirketlerimiz için

Hayrını gör...
     Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    200.000 le saldıran devamını getirecek gibi hissediyorum 6.8 den benimkilerden aldı biraz oraya kadar uzanıp alıyorsa, iştah var. satası olan varsa satsın böyle piyasa da gelen nakit altından daha değerli

Sarky den çıkıyorum gibi anlaşılmasın bu piyasada 6.8 kötü fiyat değil, aşırı aldıklarımı verdim. Taşıyamayacağım malı sırtımda tutamam. Ama hızını alırsa haftaya 6.8 kötü fiyat olabilir.

7.  Alıntı Originally Posted by Rcevahir Yazıyı Oku
    Bunu dedim ama sayın cover bunu bilmiyordu sanırım öğrendi anladı şimdi bile 20 bin ile tavan yaparsın mal yok ama gerek de yok
    Tşkürler

tek bilmediğim, toplam 20.000 yüksek fiyattan alım girdiğinde araya robot giremediği yoksa al sat la ilgili iyiyim ve elim çok sıcak yıllardır link te son 1 sene de arena da sürekli al sat yapan birisiyim. Dolayısıyla trade konusunda iddialıyım. Düz mantık olarak şöyle düşünmüştüm. diyelim ben 5.7 alış 5.78 satış kademesi ise 5.71 e alım girdiğim saniye robot 5.72 de aktif önüme geçiyor. aynı durum da 5.8 yüklü alım koysam robot benden önce daha çok satışı 5.78 e önüme yığar diye biliyordum. bu hareketi hisse sürekleyen birisi değilseniz nasıl olduğunu bilemezsiniz. ama belli ki recavahir yapıyor arasıra bunu. Ben alacaksam aktif alışın önüne geçmeye satacaksam aktif satışın önüne geçmeye çalışırım. Yani boşluk doldururum. Pasife de emri sadece birileri o malı almak yada satmak için o fiyata gidecek mi diye denemek için koyarım.

8. Ben alacaksam hepsini bir kalemde alırım

Satacaksam da bir kalemde.

Derinliğe bakıyor alıcı satıcı nerede rakamı veriyorum

Alıyorum yada satıyorum

Mesela

7 tl iken 16 bin girdim 7.07 fiyat ile ortalama 7.05 ile aldım.

7.21 den verdim

Şimdi rakamlar şişik değil

Ben o rakamı tekrar alsam 6.70 olur 6.85

Onun için Almıyorum bu piyasada..

Link ve arena sığ değil mi

Bilmediğim hisseler bulaşmam

Birde kişiler hisseyi bilecek nereler nereler

Ben bunu grafikkden değil de tarihi tekerrürlerle yapıyorum

Tşkür
     Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    tek bilmediğim, toplam 20.000 yüksek fiyattan alım girdiğinde araya robot giremediği yoksa al sat la ilgili iyiyim ve elim çok sıcak yıllardır link te son 1 sene de arena da sürekli al sat yapan birisiyim. Dolayısıyla trade konusunda iddialıyım. Düz mantık olarak şöyle düşünmüştüm. diyelim ben 5.7 alış 5.78 satış kademesi ise 5.71 e alım girdiğim saniye robot 5.72 de aktif önüme geçiyor. aynı durum da 5.8 yüklü alım koysam robot benden önce daha çok satışı 5.78 e önüme yığar diye biliyordum. bu hareketi hisse sürekleyen birisi değilseniz nasıl olduğunu bilemezsiniz. ama belli ki recavahir yapıyor arasıra bunu. Ben alacaksam aktif alışın önüne geçmeye satacaksam aktif satışın önüne geçmeye çalışırım. Yani boşluk doldururum. Pasife de emri sadece birileri o malı almak yada satmak için o fiyata gidecek mi diye denemek için koyarım.

Sayfa 127/326 İlkİlk ... 2777117125126127128129137177227 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •