Sayfa 136/326 İlkİlk ... 3686126134135136137138146186236 ... SonSon
Arama sonucu : 2608 madde; 1,081 - 1,088 arası.

Konu: SARKY - Sarkuysan

1.  Alıntı Originally Posted by matrix_11 Yazıyı Oku
    Verdiğimiz hedefler çok hızlı ve sert geçilmiş. Hızlı giden atın gerisi seyrek olur derler. Nispeten sığ düşük hacimli tahtalarda bu işleri yapıyorlar ama sonra acısı yine her zamanki gibi küçük yatırımcılardan çıkıyor. Aynı yerden 1 den çok kez ısırılmak da ahmaklık bu nedenle akıllı olup karı aldıkça yukarı hareketlerde yavaş yavaş gerekeni yapmak akıllıca olur kanımca. Bundan sonraki hedefi 6.64 ve son olarak 7.60 seviyeleri gözüküyor. Bana göre bakı fiyatları ile o net korelasyonun da izlemek sağlıklı olur. Geri çekilmelerde 5.67 seviyesi izlenebilir. Ancak 5.64 seviyelerinde oluşan gap e de dikkat etmek lazım.

Sayın Matrix

Şu grafiği 50 TL ye kadar olmadı 30 TL ye kadar çizebilir misin

Yanlış anlama

Tekniğine temel den bakarken 5.60 daki boşluk yorumunu okuduğum halde atlamışım

satarmıydım satmazdım satmadım da hatta 5.84 de aldım okusaydım 5.60 den alırdım

Ama arkadaşa al dedim akşama kalmaz oraları geçer dedim ki deldi geçti.

Burada teknik olarak hızlı analiz yani çıkış ivme hızı bilinebiliyor mu merak ediyorum.

Soru şu Yani teknik olarak hangi zaman içinde 30-35 bandına oturur

Ytd dir fikir sorulmaktadır.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    GAP kapanmadı 5 56 - 5.64 arasıydı gap bildiğim kadarıyla, bence kapatması çokta önemli değil
    GAP I kapattı ve yoluna devam etti enteresan hızlı yükseldi. Ama 30 35 TL falan konuşmak biraz fazla spekülatif önce bir 7 olabilecek mi, 8 TL potansiyeli var mı 10 olur mu bunları konuşmam lazım böyle hızlı giderse 7.5 görmeden ben sarky defterini kapatırım.

Sayın arpacı İn dediği çift hane eski rakamlarla görülmüştür. Bu fiyat tam olarak 10.03 denk geliyor bölünmeden önceki fiyatla. Şimdi hedef yeni fiyatla çift hane ama sindire sindire gitmesi lazım, 9 aylık iyi bir bilanço gelmesi lazım ki fiyatı temel de desteklesin.

Ama lütfen ipe sapa gelmez rakamlardan bahsetmeyelim. Milletin vebalini almaya gerek yok. 7 TL 8 TL hedef vermek sıkıntı değil de 30 TL nedir arkadaş.

3. Arpacı dost bırak turkcell formunu gel buraya orda değerini bilemediler. Bir türkü söyle, bir şiir yaz mutluluğumuzu paylaşalım.

4.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    GAP I kapattı ve yoluna devam etti enteresan hızlı yükseldi. Ama 30 35 TL falan konuşmak biraz fazla spekülatif önce bir 7 olabilecek mi, 8 TL potansiyeli var mı 10 olur mu bunları konuşmam lazım böyle hızlı giderse 7.5 görmeden ben sarky defterini kapatırım.

Sayın arpacı İn dediği çift hane eski rakamlarla görülmüştür. Bu fiyat tam olarak 10.03 denk geliyor bölünmeden önceki fiyatla. Şimdi hedef yeni fiyatla çift hane ama sindire sindire gitmesi lazım, 9 aylık iyi bir bilanço gelmesi lazım ki fiyatı temel de desteklesin.

Ama lütfen ipe sapa gelmez rakamlardan bahsetmeyelim. Milletin vebalini almaya gerek yok. 7 TL 8 TL hedef vermek sıkıntı değil de 30 TL nedir arkadaş.
    Cover kardeş sen burada fazla yaşamazsın

Dediğin rakamları haftaya görürüz şimdiden sana güle güle

Melih bey ufak rakamlarla gönül eğlendiriyordur oralarda

Virgül çiftli haneler değil virgül 3,5 dan 35,0

1 milyar sermaye açıklamasını bekliyor olabilir

Sarky kayıtlı sermayeyi koaçıklamadı

Burada heyacan fazlalaştı bulaşmıyordur çünkü onda benden çok çok fazla var

Ona yıllardır gk da ortaklık teklif ettim hep kaçtı.

Burada bir kaç kişi bir araya gelsek yönetime bile gireriz de

Bende ihlasda krdmd kazandım kısa dönemde ama Olmaz

Heyacan burası şimdi

Ky mi boşver onları hem girselerde zarar etmezler

burası sarkuysan hiç bir zaman çıktığı yerden aşağıya inmez

Hele şimdi

İşlem hacmi 300 bin den 3 milyona çıkmışken

30 TL yi ne zaman görürüz teknik olarak söyleyecek var mı

6 ay mı

Ekim'de
    borsa statü değişikliği
    Yerli oto ara firma belirlemeleri (demsaş da hareketi bundan olabilir)

Yazılı ve hızlı düşünüyoruz sakın his ve heves ile yazılana göre beklenti içine girmeyelim

Ytd dir çünkü

5. Kısa sürede araba fiyatlarının neredeyse %100 artmasının elbet nedeni çok.Ama baş nedenlerdn biri de paranın aşırı değer kaybı olduğu aşikar.Sadece araba mı pahalılaşan?
    Sokakta giderken dilenciler artık bir iki TL verdiğin zaman küfür edercesine ve düşmanca bakıyorlar insana.Ve bunu önlemek için ise senin insiyatif kullanmana mahal vermeden direkt 20 TL istiyorlar.
    Şimdi Sarkuysan'ın bölümeden önceki fiyatı 10 TL ye gelmiş oldu.Buna göre piyasa değeri 260 milyon dolara geldi.İşte bu değer az mı? çok mu?
    Şimdi bundan sonra sanırım Sarkuysan'ın finansal giderleri fazla yazmaz.Bu taktirde de karı hatırı sayılır yükselebilir.Sarkuysan'ın yok sattığı da malum.Ürettiğini satıyor
    Tabiidir ki,Çaycı ve avanesi müthiş tecrübeliler.Şayet piyasalar bozulursa elbet senedi aşağıya salarlar yine.Ancak,yine herkesin takdiridir ki,bu senet spekülatif değil.Temele göre çıkıp veya düşen bir senet.
    Ben asla fiyat telaffuz etmem.Bana ne alalım abi? diye soralar var.Dün BUCİM diyordum ve hala büyük beklentim olmasına rağmen BUCİM al diyemiyorum.Aynı şekilde Sarky da diyemiyorum.Oysa her ikisinde de hala beklenti içindeyim.
    Diyeceğim o ki,dilenciler artık 20 TL den aşağısına küfür ederlerken ben Sarky çok çıktı diyemiyorum.Hele bu düşük fazi ortamında...

6. Yanlış anlaşılmasın bende çok çıktı demiyorum hızlı çıktı diyorum. Ömrüm az kalmış olabilir söz bu hafta 8 TL yi görürse hızlı gittiği için hepsini satacağım. 2018 in ortalarından beri güzel mal taşıdım iyi bile tutundum. Arena da 6 dan 28 e tutunduysam sarky de daha yüksek motivasyonla daha rahat tutunurum. Ama sarky de illa düzeltme yapacak. Biz de o düzeltmelerde kravatımızı düzeltip. Kolumuzu bacağımızı oynatıp yeniden yükselişe hazırlanacağız.

Kaçar giderse de aşkımız buraya kadarmış deriz.

7. Sende sağlam mışsın ama Sarky hiç yapmadığı düzeltme hareketini (geçen gün gibi 6.25 den 5.45 6.67 gibi hareket harici) yaptığını ben görmedim

olurda yaparsan seni tebrik ederim ancak bundan sonra paragraf içindeki düzeltmeleri sert ve ani olarak hissenin yapabileceğini (burada olamayacağın için ) senin bu takipten çıkacağını tahmin ediyorum arena maceran sana ne katmış onu da görürüz

yelkenler tam yol ileri...

Ah be

Neydi o eski bepanten forsa_c Balboa

Melih bey şirketin uzun bir temelini sahipleri ortakları yapıyı şirketleri iştirakleri buraya taze olarak yazsa iyi olurdu

Çaycı 5 sene önce 73 yaşında imiş hastalandı(geçmiş olsun) da mı hareket hızlandı bilemiyoruz

Hanönü ne oldu acaba

Geçen gün her kademeye koyduğu 50 60 binli rakamlar kayboldu bu gün tavanda bir 99 bin gördüm ama o kadar bir şeyler var ama ne...

Ciddi sıkıştırma var
    Değişim mi sıkıştırma mı sahiplenme kavgası mı

Göreceğiz burada olacağım bekliyorum

İnşaallah

8.  Alıntı Originally Posted by cevahirr Yazıyı Oku
    Sende sağlam mışsın ama Sarky hiç yapmadığı düzeltme hareketini (geçen gün gibi 6.25 den 5.45 6.67 gibi hareket harici) yaptığını ben görmedim

olurda yaparsan seni tebrik ederim ancak bundan sonra paragraf içindeki düzeltmeleri sert ve ani olarak hissenin yapabileceğini (burada olamayacağın için ) senin bu takipten çıkacağını tahmin ediyorum arena maceran sana ne katmış onu da görürüz

yelkenler tam yol ileri...

Ah be

Neydi o eski bepanten forsa_c Balboa

Melih bey şirketin uzun bir temelini sahipleri ortakları yapıyı şirketleri iştirakleri buraya taze olarak yazsa iyi olurdu

Çaycı 5 sene önce 73 yaşında imiş hastalandı(geçmiş olsun) da mı hareket hızlandı bilemiyoruz

Hanönü ne oldu acaba

Geçen gün her kademeye koyduğu 50 60 binli rakamlar kayboldu bu gün tavanda bir 99 bin gördüm ama o kadar bir şeyler var ama ne...

Ciddi sıkıştırma var
    Değişim mi sıkıştırma mı sahiplenme kavgası mı

Göreceğiz burada olacağım bekliyorum

İnşaallah

Düzeltme hep oldu. ilk hareket 3.8 lerden 6.8 e pandemi başlangıcında 4.3 lara kadar sarktı bu düzetmeden çok panikti,, ama bir şekilde düzeltmiş oldu. oradan 6.2 tl ye 3 ileri 1 geri tarzı devam etti. 7.5 ta zirve yaptı 6.7 lere kadar düzeltti (4.68 bölünmüş fiyatta 4.5 lere kadar geldi). Buradan başlayan hareket 6.2 lere kadar geldi. 5.55 e kadar düzeltti. Yarın 7 üzeri yada çok yakını bir kapanış yapacağını, cuma da 7.3 lara bir deneme sonrası 6.4 lara kadar bir düzeltme geleceğini düşünüyorum. Bu düzeltme biraz daha uzun sürebilir.

Yazdıklarım sadece kendi beklentilerime göre oluşturduğum bir varsayım. Farklı düşünüyor olabilirsiniz.

Sayfa 136/326 İlkİlk ... 3686126134135136137138146186236 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •