Sayfa 146/326 İlkİlk ... 4696136144145146147148156196246 ... SonSon
Arama sonucu : 2604 madde; 1,161 - 1,168 arası.

Konu: SARKY - Sarkuysan

1.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Öyle gerçekten Sarı kız aşkı bir başka, hiç bir hissenin karakteri bu kadar hoşuma gitmiyor. 2018 yılı başında dmsas ı ve sarky i temel olarak incelemiş ve ikisini de beğenmiştim ve portföye eklemiştim şükürler olsun o güne, 2001 den 2018 e kadar sarky ismini nasıl duymamamışım çok şaşırıyorum.
    Ben çocukluğumda borsa yok iken Kastellinin gazete ilanlarından hatırlıyorum. Beş altı tane Aranan / satılan hisseler diye ilanları çıkardı. büyüyüp borsaya başlayınca portföyümü boşaltsam da hiç sarkusuz kalmadım.
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

2. prkme sayfasında bir yorumcudan bilgi..
    AKP'nin maden yasasında değişiklik planı meclis komisyonunda... Elektrik Piyasası Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi'ne göre maden şirketleri arama izninden sonra faaliyete hemen geçebilecek, alanı istedikleri şekilde izinsiz büyütebilecekler. Vadesi geçmiş borç durumunu gösterir belge zorunluluğu da kaldırılıyor.

bu düzenleme sarıkızın maden sahası davalarını ortadan kaldırır arama faaliyetlerini başlatır mı acaba.

3.  Alıntı Originally Posted by havcı Yazıyı Oku
    prkme sayfasında bir yorumcudan bilgi..
    AKP'nin maden yasasında değişiklik planı meclis komisyonunda... Elektrik Piyasası Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi'ne göre maden şirketleri arama izninden sonra faaliyete hemen geçebilecek, alanı istedikleri şekilde izinsiz büyütebilecekler. Vadesi geçmiş borç durumunu gösterir belge zorunluluğu da kaldırılıyor.

bu düzenleme sarıkızın maden sahası davalarını ortadan kaldırır arama faaliyetlerini başlatır mı acaba.
    acaba sorusunun cevabı teklife göre ve bana göre hayır.. kimseyi yanıltmış olmamak üç kuruşluk dünyada vebal almamak adına detaylı araştırma sonucunu esas bilgi kaynağını göstererek sunalım..
    Elektrik Piyasası Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi metnine
    https://www2.tbmm.gov.tr/d27/2/2-3116.pdf
    ulaşılabilir.

4. Yine döndü eski günlere, 5 alıcı 3 satıcı.
    Heyecanlı günler için bu sefer kaç yıl daha bekleriz ki?

5.  Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    Yine döndü eski günlere, 5 alıcı 3 satıcı.
    Heyecanlı günler için bu sefer kaç yıl daha bekleriz ki?
    Bilanço beklentisi ile hareketlenir dedik ama, bir çok şirket iyi bilanço sunmasına rağmen hisseleri mesafe alamadı.

6. Bugün çok manasız işler yaptım, önce yüklü aldım sonra aşağılardan erittim, para lazım oldu diğer zayıf hisselerime pişman olmayız inşallah.

Bu piyasa gerçekten aşırı volativ sarky dışında bütün hisselerin aşırı düştü, hepsi %5 civarı eksi kapatmış piyasaya bakıyorsun % 1.5 üstü artıda

7.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Bugün çok manasız işler yaptım, önce yüklü aldım sonra aşağılardan erittim, para lazım oldu diğer zayıf hisselerime pişman olmayız inşallah.

Bu piyasa gerçekten aşırı volativ sarky dışında bütün hisselerin aşırı düştü, hepsi %5 civarı eksi kapatmış piyasaya bakıyorsun % 1.5 üstü artıda
    Sarkuda böyle durgun zamanlarda aldığın tek lot deftere yazılıyor. Onu elinden alana kadar tepene vurur ta ki kendini unutturana kadar. Çok tavana va tabana bastığım oldu. Çaycı yaptığını unutmaz kusturur. Onun için tek işlem yapıp kaybolacaksın....

Endekse gelince. 10/15 kağıt endeksi belirliyor. Onardan bir ikisi artıda oldu mu endeks bataktan çıkıyor. Örenek bugün turkcell +%1.7 . Yanına bir iki de banka koydun mu 700 şirket batmış olsun endeks artı oluyor.

8. Çaycı bilançoyu da yatırımcıyla paylasmayacak galiba🤭

Sayfa 146/326 İlkİlk ... 4696136144145146147148156196246 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •