Sayfa 154/327 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204254 ... SonSon
Arama sonucu : 2610 madde; 1,225 - 1,232 arası.

Konu: SARKY - Sarkuysan

1.  Alıntı Originally Posted by koçari Yazıyı Oku
    cıty ayakçı kullanmadan alıyorsa o hisseden kaçmak lazım, satıyorsa almak lazım
    bu benim tesbitim.
    Sarky bize şimdilik buralarda lazım, o kötü gün dostudur. İyi gün dostu çok zaten piyasanın rüzgarıyla 7.2 olsa ne olur 7.5 olsa ne olur önemli olan piyasa çatır çatır düşerken sarky nin yükselebilmesi, spege seslenmeye bowling toplarından konuşmaya gerek yok

2.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Sarky bize şimdilik buralarda lazım, o kötü gün dostudur. İyi gün dostu çok zaten piyasanın rüzgarıyla 7.2 olsa ne olur 7.5 olsa ne olur önemli olan piyasa çatır çatır düşerken sarky nin yükselebilmesi, spege seslenmeye bowling toplarından konuşmaya gerek yok
    Ben çok sabırlı biri değilim demiştim, şu teknikdeki sıkışmayı gördüğüm için aldım

3.  Alıntı Originally Posted by koçari Yazıyı Oku
    Ben çok sabırlı biri değilim demiştim, şu teknikdeki sıkışmayı gördüğüm için aldım
    Teknik müsait, temel müsait, bakır fiyatları müsait, takas müsait, endeks müsait, ama bizim ki gıcıklığına yükselmiyor ama sanki birisi bir kıvılcım çaksa....

4.  Alıntı Originally Posted by cover13 Yazıyı Oku
    teknik müsait, temel müsait, bakır fiyatları müsait, takas müsait, endeks müsait, ama bizim ki gıcıklığına yükselmiyor ama sanki birisi bir kıvılcım çaksa....
    un var, şeker var yağ var helvayı yapacak usta ortalıkta yok vesselam.

Doğrusu sizi tanıyorum

link
    egser ve sarky'u hala taşıyorsunuz ya maşaallahınız var

hafif bir kapışmışlığımız var link topiğinde.

5. Bugün olmadı artık yarına

6. Citi ve yapı Kredi izin vermedi yeni gün yeni şans iyi akşamlar

7.  Alıntı Originally Posted by Egem Yazıyı Oku
    Bugün olmadı artık yarına
    Bugün bi mazereti var
    dün çok düşenleri geri aldılar diye

8.  Alıntı Originally Posted by koçari Yazıyı Oku
    un var, şeker var yağ var helvayı yapacak usta ortalıkta yok vesselam.

Doğrusu sizi tanıyorum

link
    egser ve sarky'u hala taşıyorsunuz ya maşaallahınız var

hafif bir kapışmışlığımız var link topiğinde.
    Ben unutmuşum link teki diyoloğu burada aramız iyi olsun taktiriniz için telkkürler. Egser i yanlış hatırlamışsınız başarısız olduğum taşıyamadığım hisse orda yazmışım ama çok kısa sürdü ve sabredemedim belki zararla bile çıkmış olabilirim. Egser ile kan uyuşmadı çok acıtmadı ama bir işe de yaramadı. Link, Arena, dmsas ve sarky son iki yılımı önceki yıllarıma göre çok farklılaştırdı güzelleştirdi. Şimdi bu eskilerden link ve sarky kaldı.

Yeniler de var. alıp satılan çerezler de var ama sarky nin yeri başka burası benim için nakit deposu

Yenilerin en tazesi hdfgs bakalım mutlu ediyor şimdilik bir bağlılık oluşacak mı,

Sayfa 154/327 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204254 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •